Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Umawianie i propozycje wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Przedłużony weekend 02-07/06 2021 - RO - tet/strategica (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=40366)

tommi 24.05.2021 15:53

Przedłużony weekend 02-07/06 2021 - RO - tet/strategica
 
Bry,

planuje dłuższy weekend - 02-07/06. Kierunek via rumuński tet - strategica. Nie planuję się sztywno trzymać śladu, nadrzędnym celem jest kawa na strategicy. Po prostu.
Szczegóły wyjazdu - chce wystartować spod wwy około 14ej w środę - motur na lawecie, dowożę go tak do Barlinka (?). W zależności od czasu dotarcia, śpię w Pl albo atakuję Słowację i Węgry - dzień długi, więc może się uda, ale nie ma ciśnienia - nie lubię jeździć nocą po nieznanych mi wioskach.
W domu chce być w poniedziałkowy wieczór.

Spanie po krzakach, gotowanie obozowe, w drodze knajpy. Pensjonat jak trzeba, to też umiem się zachować.
Jadę lc8, którego dopiero się uczę, więc jazda bez spiny. Lubię błoto, ale nie za wszelką cenę. Lubię jechać od rana do nocy, zabytki z siodła oglądać. Lat 40, raczej nie gadatliwy, chociaż jak trzeba, to pogadam. Pić też jak trzeba, to mogę sporo, ale nie muszę. Chyba.
Nie mogę jechać sam (żony nie oszukasz), a moja grupa ma w tym czasie inne plany, stąd mój post.
Gdyby ktoś chciał dołączyć albo miał podobny plan na weekend to proszę o info - chętnie dołączę.

pozdr,
Tomek

pattryk 24.05.2021 22:17

Byłem, widziałem, polecam.

Granica jest w Barwinku ;-).
...tylko po co 400km ciągniesz moto, jak potem chcesz na kołach kolejne 400km do Maramures? I Słowacja i Madziary są nudne jak flaki z olejem.

tommi 25.05.2021 08:23

Cytat:

Napisał pattryk (Post 735642)
Byłem, widziałem, polecam.

Granica jest w Barwinku ;-).
...tylko po co 400km ciągniesz moto, jak potem chcesz na kołach kolejne 400km do Maramures? I Słowacja i Madziary są nudne jak flaki z olejem.

Jasne, Barwinek, dzięki. Ciągnę tylko w pl, bo szczęście mam takie, że powroty zawsze w nocy i w deszczu. Do tego zmęczenie i rozluźnienie, bo "znam te drogi i już blisko", więc autem mi się spokojniej wraca i domownikom.

pattryk 25.05.2021 09:28

ale ja bardziej chciałem zapytać, że czemu nie ciągniesz samochodem do początku trasy w RO ?

tommi 25.05.2021 09:42

Cytat:

Napisał pattryk (Post 735683)
ale ja bardziej chciałem zapytać, że czemu nie ciągniesz samochodem do początku trasy w RO ?

Granice. Nie wiem jak teraz wyglądają, a moturem, w razie kolejek, to jakoś sobie człowiek poradzi.

pattryk 25.05.2021 10:14

no to już rozumiem.
PL-SK kolejek nie ma bo nie ma kontroli, SK-HU też wiem od znajomych że bez kontroli, HU-RO niestety nie mam pojęcia.

Dobrej pogody i udanego wyjazdu.

tommi 25.05.2021 10:41

Cytat:

Napisał pattryk (Post 735695)
no to już rozumiem.
PL-SK kolejek nie ma bo nie ma kontroli, SK-HU też wiem od znajomych że bez kontroli, HU-RO niestety nie mam pojęcia.

Dobrej pogody i udanego wyjazdu.

Dzięki :Thumbs_Up:
:at:

maly 25.05.2021 23:28

Dzisiaj przekraczałem granicę w Zwardoniu w kierynku słowacji,wszystkich czterech nas trzepali.Testy ,zaproszenia.

tommi 26.05.2021 08:23

Cytat:

Napisał maly (Post 735748)
Dzisiaj przekraczałem granicę w Zwardoniu w kierynku słowacji,wszystkich czterech nas trzepali.Testy ,zaproszenia.

Napisz coś więcej - jaki docelowy kierunek czy coś, bo tak to nic nie wiadomo. Ze stron rządowych i informacji w sieci jasno wynika, że można tranzytem przez Słowację (8h) jechać bez żadnych pierdoletów. Jedyne co, to faktycznie mogą prosić o potwierdzenie jazdy do docelowego kraju - mam jakiś hotel w RO na bookingu zarezerwowany, gdzie nie trzeba placić zaliczki, gdyby chcieli jakiegoś potwierdzenia jazdy do kraju docelowego.

xVampear 27.05.2021 20:59

Też bardzo byłbym wdzięczny za jakiekolwiek informacje odnośnie trasy na Rumunię, bo mam parę dni wolnego i chyba wyskoczę a fajnie byłoby mieć jakiś plan na dojazd.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.