Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   NEC Motorcycle Llive 2017 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=30712)

nabrU 26.11.2017 21:42

NEC Motorcycle Llive 2017
 
W sobotę wybrałem się do Birmingham na doroczną wystawę motocyklową NEC Motorcycle Live 2017.

Targi odbywały się od 18 do 25 listopada.

W poniżej postaram się opisać moje (subiektywne) wrażenia.

Niestety mimo, że wybrałem się tam w przedostatni dzień ludziów było jak mrówków i ciężko się było dopchać do niektórych motocykli. Większość nowych moto to powtórka z EICMA z Mediolanu, ale dobrze wszystko zobaczyć na własne oczy...

nabrU 26.11.2017 21:57

10 Załącznik(ów)
Pierwsze kroki skierowałem (oczywiście) na stoisko Hondy i oblegany nowy model AT Adventure Sports.

Pierwsze wrażenie: super fajne to malowanie na 30 lecie AT. Zbiornik dośc szeroki jak się siedzi na moto. Moto dość wysokie i przy moich 179 cm niestety podpierane na palcach stóp.

Działania nowego wyświetlacza nie widziałem, bo chyba moto miało odłączone aku.

Zapytałem czy stalowy stelaż jest kompatybilny z NAT 2016/2017. Na 90% nie jest.

Za to siedzenie z modelu Adv Sports pasuje do normalnej NAT i na odwrót (poniżej obrazek siedzenia ADV Sports na NAT2018).

Nowy wydech chyba trochę bardziej zgrabny.

Się mi widzi, że mocowanie prawego (wrażliwego) podnóżka zostało takie same.

W Wielkiej Brytanii ADV Sports ma się pojawić około marca/kwietnia w cenie ok 1500 funtów większej od "normalnego" modelu.

Ktoś pytał na forum o komplet ubrania adv Hondy. Potwierdzam, że jest robiony przez Spidi (zdjątka niżej).

nabrU 26.11.2017 21:59

4 Załącznik(ów)
Dalsze foty ze stoiska Hondy

nabrU 26.11.2017 22:14

1 Załącznik(ów)
Poza wystawami motocykli, części, akcesoriów, motocyklowych "biur podróży" itp. można było się także skusić na 30 min jazdę obydwoma (manual i DCT) wersjami NAT, KTM 1290 Adv oraz Triumph Scrambler po zaimprowizowanym torze ofroadowym. Ubranie, buty i kask był zapewniony. I potem ze zniżką zapisać się do szkoły Honda Adventure Centre

BMW miało swoje pokazy szkoły BMW Off Road Skills

Małe dzieciaki mogły pojeździć na elektrycznych enduro, a osoby szykujące się do prawka na moto, popróbować swych sił na KTM Duke 125 i Honda MS 125.

nabrU 26.11.2017 22:28

2 Załącznik(ów)
Poza chyba wszystkimi dostawcami tłumików i pełnych zestawów wydechowych (Akrapovic, Scorpion, Termignoni, Remus, Arrow, Yoshimura itp) znalazł się wyglądający z deka chińsko producent Lextek

Nie wiem jak z jakością tych produktów (jak dla mnie wyglądały Ok, ale pewnie diabeł tkwi w szczegółach) ale ceny max ok 170 funtów za tłumik jest chyba warte spróbowania.

Do NAT wydechów nie mają jeszcze, ale mają się pojawić po nowym roku.

nabrU 26.11.2017 22:40

4 Załącznik(ów)
Ciekawą ofertę znalazłem na stoisku Adventure Spec

Poza ubraniami Klim i oponami Motoz i innym szpejem pokazali fajne ubrania sygnowane własnym logo AS. Więcej na ich stronie.

nabrU 27.11.2017 21:02

10 Załącznik(ów)
I parę "obrazków" na koniec

machoni 27.11.2017 21:09

super fotorelacja, ciekawe info. Zajebiaszczy jest ten pierwszy triumph :):Thumbs_Up:

nabrU 27.11.2017 21:33

1 Załącznik(ów)
Cytat:

Napisał machoni (Post 559006)
super fotorelacja, ciekawe info. Zajebiaszczy jest ten pierwszy triumph :):Thumbs_Up:

No to jeszcze raz :)

Maupa 27.11.2017 21:46

Ta WRa też wygląda kozacko.:p


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.