Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Szkoła Wrocław, duży kłopot, pomoc potrzebna. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=44595)

matjas 15.07.2023 11:03

Szkoła Wrocław, duży kłopot, pomoc potrzebna.
 
Nie wiem czy to w ogóle jest do ruszenia ale może mamy jakichś orłów w oświacie wrocławskiej, kuratorium, może ktoś zna kogoś.

Wróciłem do chaty, żona zapłakana bo kwity syna złożyła do liceum i wniosek przeszedł niekompletny. Jak jej dali znać to już było po kompocie bo za późno zobaczyła maila.

Teraz sytuacja jest taka z dupy ze młodego wniosek się nie złożył do szkoły pierwszego wyboru i do żadnej innej publicznej tez nie. System zamyka się o 10 w poniedziałek ostatecznie. Szczerze nie wiem co mam zrobić z tym fantem.
Super wyniki w nauce, egzaminy itd - przecież nie może być tak ze się nie da tego wrzucić w ten pierdolony system.

Ktoś coś wie? Ja nie mogę - co za twarde lądowanie.
Szkoła VLO ww

CzarnyEZG 15.07.2023 11:19

Jedźcie do szkoły ze wszystkimi kwitami.
Tu się nic nie da informatycznie.
Na końcu i tak jest pani ze sekretarjatu, która przybija pieczątki.

Trzeba będzie czekać, kajać się, uznawać boskość sekretaryjatu ale to jedyna droga.

ps: a jakby trzeba komuś z dyni wyjebać, to masz support.

matjas 15.07.2023 11:23

Kumasz to :) ?
System zamyka się w poniedziałek o 10. Sekretariat otwiera się o 10.
Aż od razu przypomniałem sobie dokąd dojechałem. Te ładne Orleny to jednak za mało.

CzarnyEZG 15.07.2023 11:48

Staaary, przeca ten system zanim wypluje dane to będzie wrzesień.

2025 roku.

Jechać, kajać się przed panią z sekretaryjatu, wpaść w zachwyt, że pracuje w wakacje pomimo tego, że wszyscy myślą że szkoła to w wakacje zamknięta.

I to raczej Ty a nie żona.
Ino się wykąp wcześniej po tym tripie z niemcowni i Brutalem skrop :)

sudden 15.07.2023 12:03

Jeśli system działa do poniedziałku, to może da się edytować wniosek ?
Albo wycofać i złożyć ponownie ?
Rok temu to przechodziłem ale już nie pamiętam jakie tam są opcje. Wydaje mi się jednak, że coś edytowaliśmy po złożeniu jak młody zmienił zdanie, chyba kolejność szkół. Może da się też uzupełnić to co Wam brakowało.

matjas 15.07.2023 12:12

System zamknął się 10.07
Teraz trzeba było dosłać kwity do szkoły.

Ja nie wiem jak można było systemowo spierdolic tak prostą rzecz.
Wyniki powinny być w necie w momencie złożenia egzaminu i jego oceny. Oraz oceny ze świadectwa. To powinna wprowadzić placówka macierzysta - podstawówka i to powinno być w systemie jako absolutna podstawa.
Każda szkoła do której dzieciak składa akces powinna moc sobie ten komplet danych pobrać jednym kliknięciem. Ponachuj w to mieszać dodatkowe zestresowane ogniwo.
Mnie to się nie mieści po prostu w głowie.

matjas 15.07.2023 12:49

Dobra można usunąć.
Raczej nic się nie da już zrobić.

ŁukaszBIA 15.07.2023 13:38

Idź do sekretariatu lub bezpośrednio do dyrektora szkoły. Jeśli nie da się w systemie to możliwe że da się analogowo. Dyrektor ma zazwyczaj kilka swoich 'miejsc dyrektorskich' do rozdysponowania poza systemem. Może tą drogą.. w moim przypadku podziałało.

consigliero 15.07.2023 13:46

Cytat:

Napisał matjas (Post 823165)
Dobra można usunąć.
Raczej nic się nie da już zrobić.

Raczej czy napewno? Dziwię się tej rezygnacji, z tej strony kolegi nie znałem.

diego 15.07.2023 13:54

Również bym ogarniał na żywo. To że systemy są bezduszne to wiadomo ale nie da się to co najwyżej rozłożyć wiecie czego wiecie gdzie.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.