Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Lublin i okolice prośba (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=24861)

GhastRiderADV 18.09.2015 12:13

Lublin i okolice prośba
 
Witam forumowiczów. Chciałbym zasięgnąć wiadomości praktycznych i wizualnym z możliwością przymierze nią się do xrv 750 oraz wysłuchania właściciela na temat tego motocykla:) czy ma ktoś czas i możliwości aby poświęcić mi godzinkę twarzą w twarz oraz dać przysiąść tylek do xrv ? Poruszam się banditem 600 s zrobiłem nim 100 tys km głównie poza granicami państwa chciałbym zmienić motocykl i mocno bije się z myslami między xrv a bmw 800 z czego bmw 800 testowałem wielokrotnie a afry nie miałem możliwości nawet usiąść nie mowie juz o jakiej kolwiek jeździe po prostej chociażby :)
Był bym wdzięczny gdyby ktoś mógł i po opowiadać z perspektywy użytkownika gdyż z gazet i internetu juz się na czytałem i mam dosc;P

Mirek Swirek 18.09.2015 13:01

Bierz lytre i ges i wpadaj do nas. Wracamy z Ua w poniedzialek. Bedziemy w kontakcie.
Jesli Gs 800 ci nie przypadl, to nie wiem czy polubisz AT. Zdrowka.

GhastRiderADV 18.09.2015 13:34

Cytat:

Napisał Mirek Swirek (Post 449781)
Bierz lytre i ges i wpadaj do nas. Wracamy z Ua w poniedzialek. Bedziemy w kontakcie.
Jesli Gs 800 ci nie przypadl, to nie wiem czy polubisz AT. Zdrowka.

Ależ oczywiście bardxo chetnie wpadnę dajcie tylko znać jak juz będziecie na granicy :)

giermo 18.09.2015 13:34

Cytat:

Napisał Mirek Swirek (Post 449781)
Bierz lytre i ges i wpadaj do nas. Wracamy z Ua w poniedzialek. Bedziemy w kontakcie.
Jesli Gs 800 ci nie przypadl, to nie wiem czy polubisz AT. Zdrowka.


czekałem na taki wpis :D tak jak napisał Świrek wpadaj :D

GhastRiderADV 18.09.2015 13:55

Cytat:

Napisał giermo (Post 449786)
czekałem na taki wpis :D tak jak napisał Świrek wpadaj :D

Jedziecie razem?;P jak wspomniałem wpadnę na 100000000%;D

Fihu 18.09.2015 18:06

Do środy xrv 650 również jest w Lublinie ;)

mdxmd 19.09.2015 18:38

Cytat:

Napisał GhastRiderADV (Post 449776)
Był bym wdzięczny gdyby ktoś mógł i po opowiadać z perspektywy użytkownika gdyż z gazet i internetu juz się na czytałem i mam dosc;P

Kupić dobrą AT za logiczną kasę nie będzie Ci łatwo... może na drodze ewolucji w tym kierunku spróbuj V-strom 650.

GhastRiderADV 20.09.2015 13:48

Cytat:

Napisał mdxmd (Post 449911)
Kupić dobrą AT za logiczną kasę nie będzie Ci łatwo... może na drodze ewolucji w tym kierunku spróbuj V-strom 650.

Niemcownia posiada dobrze utrzymane modele z ostatniego rzutu z sensownym przebiegiem i gratami w gratisie.
Dl- nie moja klasa niestety:)

Mirek Swirek 20.09.2015 16:57

Nie bardzo czaje po co ci ostatnie wypust. Czwora rozni sie od trojki i od siodemki. Poczytaj. Chyna ze juz to wiesz i wiesz ktora chcesz miec.
Nie kupil bym ostatniego wypustu At, bo szkoda by mi bylo siana. Wolal bym kupic taka za 10-12 max a reszt wsadzic w doposazenie i wyjazdyy.

mdxmd 20.09.2015 22:54

Cytat:

Napisał Mirek Swirek (Post 449974)
Nie bardzo czaje po co ci ostatnie wypust. Czwora rozni sie od trojki i od siodemki. Poczytaj. Chyna ze juz to wiesz i wiesz ktora chcesz miec.
Nie kupil bym ostatniego wypustu At, bo szkoda by mi bylo siana. Wolal bym kupic taka za 10-12 max a reszt wsadzic w doposazenie i wyjazdyy.

i wypada dodać, że ostatni wypust wcale nie jest najlepszy... bo od wersji A cieli koszty na czym mogli, takie rzeczy jak trzymak opony, regulacja odbicia tylnego amorka i pompowany przedni zawias, 4 cewki zapłonowe zamieniono na 2, 2 impulsatory na 1, koła anodowane na zwykłe alu... ale może nie będzie Ci to potrzebne...

generalnie liczy się tylko stan techniczny a w/g mnie kupić tanio i przywracać do fabrycznego stanu technicznego to bym sobie darował wyjdzie Cię to majątek.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.