Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Trochę dalej (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=76)
-   -   "O górach, drodze w chmurach i o kłopocie w błocie" Film (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=31614)

borunin 31.03.2018 18:25

Musiało smakować to cygaro w drewnianej budce wśród błota :Thumbs_Up:

googels 31.03.2018 19:05

Film fantastyczny , oglądałem z uśmiechem na twarzy.
Brawo

trzykawki 31.03.2018 20:14

Brawo!!!!!

smigacz 31.03.2018 20:47

Wspaniały Film FENOMENALNY Komentarz. Kwintesencja Motocyklizmu. GRATuLACJE. Nagrywałeś jedną kamerą?

myku 31.03.2018 21:20

Mialem przyjemnosc na FB obejrzec. Z przyjemnoscia obejzalwm ponownie i pewnie nie odtstni raz.

sluza 31.03.2018 23:32

A ja pochwalę i skrytykuję.

Świetnie to jest wszystko zmontowane. Widać, że dużo już miałeś pomysłów jeszcze przed jego powstaniem jak ten film będzie wyglądał, napracowałeś się nad odpowiednimi ujęciami, a montaż to już majstersztyk. W życiu bym nie pomyślał, że film z banalnej w sumie przejażdżki do Grecji i z powrotem może być tak fenomenalnie zrobiony. Mój ulubiony fragment to od 24 do 36 minuty.
Jak widać, nie trzeba drona, żeby ulepić zajebisty filmik :)

Co mnie najbardziej wkurza, to że odjeżdżasz czasami w "filozofowaniu" w jakieś dziwne rewiry, które trącą śmiesznością, banałem. Dałem zresztą swego czasu odpust temu na FB pod którymś z Twoich postów.

Przykłady: "Wszystkiego jest tu pod dostatkiem, nawet woda jest na wyciągnięcie ręki", coś tam o zachłanności ludzkiej, "zazdrosny o własną niezależność".
Lecę z pamięci, bo ze dwa/trzy razy obejrzałem :)

A stwierdzenie: "jestem samowystarczalny", po tym jak parę dni wcześniej armia ludzi stanęła Ci do pomocy w Rumunii, jest grubo na wyrost

No i jeszcze "Motocyklizm jest dla egoistów", co uważam za kompletne przeciwieństwo tego jak ja to postrzegam, ale to już Twoje subiektywna opinia, więc się nie czepiam

W sumie nie zepsuło mi to seansu, ale nie chciałem tylko słodzić.

To ja tyle :) Też uważam, że to powinno być na ArtofRide.

CeloFan 01.04.2018 08:54

:Thumbs_Up:

Dziękuję wszystkim za opinie, bo Wasze słowa oznaczają że nie zmarnowałem czasu :)
Dumałem nad tym czy pisać o tej podróży jako takiej, czy takiej "od środka". Właśnie dlatego, że to co sobie zapisałem po drodze trąci banałem, jak to ujął Sluza. No ale nie dla mnie. Dla mnie za każdym razem to jest odkrycie. Jak pomyślałem, tak przedstawiłem. Wiem że przez to narażam się na krytykę, ale tak już to jest, kiedy człowiek się publicznie zwierza :D Reszta jest kwestią interpretacji, tak jak ta "samowystarczalność". Lubię "pofilozować" sobie. Ot taka przywara. Może następnym razem powstrzymam się od osobistych wycieczek.
Jedną kamerę miałem Smigacz. Więcej nie potrzeba, bo to duża komplikacja by była.

Qter 02.04.2018 11:21

Obejrzałem i ja. Film super - narracja daje poczuć to co odczuwasz jadąc. .. w głębi serca sądzę że to film po trochu o każdym z nas. Kto z nas samotnie nie czerpał przyjemności jazdy albo nie korzystał z pomocnej dłoni nieznajomych....

Dziękuję

Pzdr

Qter

piję bro i palę szisze....

fiecia 03.04.2018 20:47

Film świetny! :Thumbs_Up:


P.S Szacunek za to, że się chciało Ci to wszystko kleić w półtora godzinny seans.
Wiem, ile przy tym jest roboty. :)

plaku 03.04.2018 22:09

Relacja znakomita, zwlaszcza cytaty i wlasne odczucia, lubie odniesienia i próbe uchwycenia chwili. Lubie i doceniam Autora za to że pokazał kawał dobrej roboty,własnej roboty i nie próbował ''pod komerche'' dla ludu. Ja też sam pokonuje trasy (kołobrzeg -podlasie) i tak zostanie...:)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.