Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Transport motocykla Anglia - Polska (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=34555)

furman 20.03.2019 09:01

Transport motocykla Anglia - Polska
 
Szukam transportu motocykla jak w tytule. Motocykl wraz z papierami od dealera trzeba odebrać z miejscowości Loughborough i dostarczyć w Polsce pomiędzy Poznań, a Wrocław. W ostateczności mogę odebrać z obu tych miejscowości, choć nie ukrywam, że bym wolał pod dom. Ma ktoś sprawdzony i zaufany transport ?

wojtekk 20.03.2019 09:05

Bezpośrednio nie polecę konkretnej osoby - sprawdziło mi się bardzo dobrze clicktrans- piszesz ogłoszenie, wybierasz ofertę z dobrymi opiniami (a cena na drugim miejscu - nie ma wielkich różnic )

nabrU 20.03.2019 19:27

Clicktrams jest OK zakładając, że przewoźnik jest słowny i bedzie wtedy kiedy się umówi, a z tym bywa różne. Więc w salonie w UK nie będą specjalnie na gościa czekać, jak się bedzie spóźniał.

Nie nalezy też liczyc,że moto będzie jechało w "motocyklowych" warunkach, a raczej, że będzie jechało obłożone paczkami, rowerami, meblami itp.

Furman ma do sprowadzenia bardzo ładnego KTM-a wiec, nie wiem czy bym zaryzykował clicktrans.

wojtekk 20.03.2019 19:52

Radarman. Piszesz z autopsji , bo ja tak ? I to od kupującego zależy w jakich warunkach będzie jechało Moto. Wszystko kwestia ceny.

nabrU 20.03.2019 20:38

Cytat:

Napisał wojtekk (Post 629592)
Radarman. Piszesz z autopsji , bo ja tak ? I to od kupującego zależy w jakich warunkach będzie jechało Moto. Wszystko kwestia ceny.

Raz wiozlem moto do PL z Clicktrans i jechało z różnym inwentarzem, ale było dobrze zabezpieczone i dojechalo cało bez uszkodzeń. Kierowca był też punktualny. Ale znam ludzi, którzy mają inne opinie, dlatego je wyżej przytoczylem.

Oczywiście, że wszystko jest kwestią ceny. Ale na tej trasie 1000zl to będzie transport z innym bagażem.

furman 21.03.2019 10:40

A ten Clicktrans to jest bezpieczny ? Tzn nie zdarzają się sytuację, że powierzamy komuś przesyłkę, a później szukaj wiatru w polu? Czy znamy dane firmy, która nam to transportuje ?

ArtiZet 21.03.2019 11:01

Clicktrans to platforma na której możesz ogłosic że szukasz transportu- są tam różne firmy; to którą z firm wybierzesz to Twoja decyzja- dostajesz ofertę z ceną i możesz sobie poczytac opinie o danej firmie jaką ktoś korzystający z jej usług wystawił (coś jak na Allegro);
Nie sa to firmy anonimowe ale też nie są to stricte firmy transportujące motocykle- 1 raz korzystałem- o dziwo moto przywiozła mi Pani busem, dość dobrze zabezpieczonym pasami- wystawiłem jej pozytywa :)

Mirek Swirek 21.03.2019 12:03

Poszukaj przewoźników, którzy wożą ludzi. Mój pierwszy Kat w ten sposób przyjechał do Lublina. Skrepowany pasami i obłożony grubymi gąbkami i kocami. Dojechał bez rysy, a był to Lc8, czyli nie małe moto i za kwotę 150 talarów.
7852376 osiem jeden. Dzwoń i pytaj.
Clicktrans to w większości przypadków doładunek. Raz widziałem jak stara Cbx w rzeszy zapakowano miedzy palety, bo tyle miejsca było i powiedziano, że dojedzie...

sizyrk 21.03.2019 13:22

Mam sprawdzonego goscia , ktory mi wozi motor , juz kilka razy i bez problemow. Jak chcesz to Ci moge namiary wyslac.

furman 21.03.2019 13:32

Pewnie. Wysyłaj na pw. On ma firmę transportową ?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.