Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   też tak macie? - pytanie raczej do panów;-) (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=4614)

mckrzysiek 15.11.2009 16:58

też tak macie? - pytanie raczej do panów;-)
 
nie wiem czy tylko ja tak mam, ale jak mnie moja kobieta za...:mad::mad::mad::mad::mad::mad: to :at::at::at:. Dziś tak 250km wycieczkę odbyłem... Zmarzłem jak pies, zmokłem jak pies, ale wiatr troski rozwiał mi z czoła:Sarcastic:

Jak dobrze mieć w domu taki motywator, bo by się człowiek poza sezonem przy piecu zasiedział i zdziadział do końca, a tak to czegom latem nie odwiedził (choć było w planach) to dziś zaliczone:)

PS
kocham manetki oxford

lena 15.11.2009 22:00

A nie pomyślałeś,że ONA po prostu wie gdzie nacisnąć, żeby się Ciebie pozbyć z domu na pół dnia? Kobiety są inteligentne, a faceci narwani! Będziesz miał o czym pomyśleć podczas kolejnej "wycieczki".

zombi 15.11.2009 22:01

Cytat:

Napisał lena (Post 84164)
A nie pomyślałeś,że ONA po prostu wie gdzie nacisnąć, żeby się Ciebie pozbyć z domu na pół dnia? Kobiety są inteligentne, a faceci narwani! Będziesz miał o czym pomyśleć podczas kolejnej "wycieczki".

:haha2:

chomik 15.11.2009 22:24

A sąsiad buszuje.... :D

Beeee Lena jesteś świetna :D

mckrzysiek 16.11.2009 06:02

Cytat:

Napisał lena (Post 84164)
A nie pomyślałeś,że ONA po prostu wie gdzie nacisnąć, żeby się Ciebie pozbyć z domu na pół dnia? Kobiety są inteligentne, a faceci narwani! Będziesz miał o czym pomyśleć podczas kolejnej "wycieczki".


spoko, spoko. Ja jadę, ale moje małe szpiegulce zostają w domu i interesów tatuńcia dopilnują;-)

jackmd 16.11.2009 06:52

Zapytaj szpiegulca, czy pan z oczyszczalni przypadkiem nie odwiedza mamusi....

ENDRIUZET 16.11.2009 07:26

Ty jeździsz, żona jeździ ... wszyscy mają przyjemność :D
Raczej nie liczyłbym na "szpiegulce" ... w Wołominie wiedzą jak zachować tajemnicę ... :D

... jak to Lena powiedziałaś ?? " Kobiety są inteligentne, a faceci narwani! " ... pewnie z tej inteligencji jak szalone najpóźniej przed 30-tką szukacie "narwańca" do stworzenia podstawowej komórki społecznej :D ...

Sławekk 16.11.2009 07:52

Cytat:

Napisał ENDRIUZET (Post 84203)

. ... pewnie z tej inteligencji jak szalone najpóźniej przed 30-tką szukacie "narwańca" do stworzenia podstawowej komórki społecznej :D ...

:Thumbs_Up::haha2:

Dzieju 16.11.2009 08:57

Leno , nie generalizował bym za bardzo bo nie zawsze idzie to w/g oklepanych schematów.
Nie bierzesz pod uwagę że "ten narwany" jak to okresliłaś też może sprowokować sytuację aby ta "inteligentna" postapiła tak jak on potrzebuje i wyszło na to co zaplanował ? :)
Po prostu facetom nie chce się komplikować sobie życia i działają bardziej prosto, co nie znaczy że "inteligencja" jest tylko dla Was zaklepana. ;)
Jak to zgrabnie ujęłaś /" będziesz miała o czym pomysleć podczas kolejnej wycieczki "/ :p

zombi 16.11.2009 09:36

Cytat:

Napisał mckrzysiek (Post 84201)
spoko, spoko. Ja jadę, ale moje małe szpiegulce zostają w domu i interesów tatuńcia dopilnują;-)

No właśnie lepiej uważać i mieć kogoś po swojej stronie ;)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.