Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Dział Producentów i Dostawców (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Deflektor - Nowa cena, Nowe mocowanie (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=6517)

Kuba 17.05.2010 13:01

Cytat:

Napisał Dr A.Twin (Post 115303)
hej kuba,
co to za problem ?
Też myślę o tym deflektorze.

krzywo przykręcone mocowania :Sarcastic:


Cytat:

Napisał baloo123 (Post 115318)
Mocowania jako same mocowania sa ok. Calosc trzyma sie solidnie na szybie. Jedyny problem to taki, ze otwory w deflektorze sa "krzywo" wywiercone i mocowania nie sa symetrycznie ulozone. Nie ma to wplywu na dzialanie deflektora, ale ma wplyw na estetyke.
Tak wiec czas na pytanie dla Wd60: przyzwyczaic sie do tego, ze mam krzywego ;-), czy moze sprawdzac czy listonosz nie zostawil paczki z prosto nawiercona szybka?

Pozdrawiam
Darek

wydaje mi się, że krzywo mocowania mają duży wpływ na działanie deflektora. Jest problem z jego zamocowaniem i struga powietrza nie ucieka tam gdzie powinna :(

A.Twin 18.05.2010 11:50

Dzięki.
Ale jak się zdarzy, że wywierci prosto, to jest OK ?
Może :chleje:i pracuje.
pozdro

wd60 18.05.2010 19:34

Sory Panowie być może pomieszały się komplety.
Proszę napiszcie dokładnie o których otworach mówicie. Proszę odesłać te krzywo wywiercone, przyślę prawidłowe i oddam w liście kasę za przesyłkę.

Teraz wiem, że to chodziło o szybę. Sprawdzę wszystkie, ale otwory wykonywane są laserem i w oprogramowaniu na 100% jest równo. Muszę sprawdzić gdzie leży haczyk. Taką korektę można zrobić od ręki. Jeszcze raz przepraszam za problem z Waszymi egzemplarzami, przy montażu nie zwróciłem na to uwagi. Dla Motomyszy wkładam dodatkową szybę.

Same uchwyty mają lekkie ścięcia w miejscu styku z szybą, ale tak ma być. One wtedy schodzą się do środka i nie zginają tak bardzo szyby.

Pindor 18.05.2010 20:04

Poproszę jedną sztukę. Kasa wysłana

wd60 20.05.2010 01:06

No i się wyjaśniło!!!!

Proszę wszystkich, którym przez moje gapiostwo trafił się deflektor o delikatnie przekoszonych mocowaniach, o poluzowanie wkrętów mocujących uchwyty do szyby i dokonanie korekty ustawienia.
Dziękuję za zwrócenie uwagi, bo następne szyby będą miały otwory bez luzu i nic się przy montażu nie przesunie.
Jeszcze raz przepraszam za kłopot i życzę bezproblemowej eksploatacji.

Brzozrider 20.05.2010 14:31

siemanko. czekałem, czekałem i sie doczekałem. deflektor zrobiony bardzo kulturalnie :) Trafił mi się "krzywy" egzemplarz ale tak jak mówił WD60 - wystarczyło poluzować śrubki i ustawić odpowiednio szybkę. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Deflektor zamocowany już na afri na szybie wysokiej MRA. Kończę pracę o 17stej i lecę testować nowy nabytek.
Dzięki i pozdrawiam.

podos 20.05.2010 14:53

No i co, da sie "na sztorc" ustawic?

Wójcik 20.05.2010 14:55

tez zamawiam jeden. przelew zrobiony. ;-)

pawulon 20.05.2010 16:08

Kasa poszla sztuk 1 pozdro pablodiablo

baloo 21.05.2010 00:15

Cytat:

Napisał wd60 (Post 115928)
No i się wyjaśniło!!!!

Proszę wszystkich, którym przez moje gapiostwo trafił się deflektor o delikatnie przekoszonych mocowaniach, o poluzowanie wkrętów mocujących uchwyty do szyby i dokonanie korekty ustawienia.
Dziękuję za zwrócenie uwagi, bo następne szyby będą miały otwory bez luzu i nic się przy montażu nie przesunie.
Jeszcze raz przepraszam za kłopot i życzę bezproblemowej eksploatacji.


Poprawiłem wg zaleceń i jest symetrycznie:Thumbs_Up: :Thumbs_Up:

Pełna profeska. Dzięki. Zrobiłem 200 km i jestem naprawdę zadowolony.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.