Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Lejdis (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=45)
-   -   NO NARESZCIE!!! Lejdisy, mamy swój Puchar! :) (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=4748)

ucek 05.12.2009 16:49

NO NARESZCIE!!! Lejdisy, mamy swój Puchar! :)
 
:D:D:D
Z nieskrywaną radością donoszę, iż po latach oczekiwania, tęsknego wypatrywania i gryzącej pod wątrobą zazdrostki przy śledzeniu kobiecych zawodów trialowych i MX, wreszcie mamy swój Puchar w WEC :rules::rules:

http://www.scigacz.pl/Puchar,Swiata,...010,11299.html


Do tego będzie można na żywo podziwiać światowej klasy zawodniczki w Polsce :drif:

ps. no dobra, to która jedzie do Kwidzynia??? :D
ps2. normalnie Pan ma w mordę, ode mnie i od Emilki, za wykorzystanie foty bez pytania :vis:

Lepi 05.12.2009 16:54

A tak z ciekawości spytam, czy do tej pory kobiety mogły w ogóle startować z mężczyznami??

ucek 05.12.2009 17:06

Cytat:

Napisał Lepi (Post 87386)
A tak z ciekawości spytam, czy do tej pory kobiety mogły w ogóle startować z mężczyznami??

mogły i startowały, ale najczęściej w pojedynczych eliminacjach i oczywiście nie miały szans z takim Cervantesem, czy Salminenem.. :(

W tak wyczerpujących fizycznie zawodach, jakim jest WEC, utworzenie kobiecego pucharu daje szansę wielu zawodniczkom startującym dotąd w kobiecych mistrzostwach krajowych (Belgia, Francja, Holandia, itd..) na zaistnienie na arenie międzynarodowej.
Od kilku lat startuje coraz więcej kobiecych teamów w Sześciodniówkach (kiedyś pamiętam jeden - i to międzynarodowy, w tym roku było już kilka - w tym narodowe! :D), więc bardzo utalentowane endurowe babeczki na świecie bywają ;):D i bardzo się cieszę, że je zobaczę :blues:

hero 05.12.2009 23:12

Cytat:

Napisał ucek (Post 87384)
:D:D:D

ps2. normalnie Pan ma w mordę, ode mnie i od Emilki, za wykorzystanie foty bez pytania :vis:

Zupełnie poważnie to jeżeli jesteś autorem/autorka tego zdjęcia a to co napisałaś jest poważnie przez ciebie napisane, a nie jajcami, to upominaj sie swego a przynajmniej jak ci nie odpowiada obecność twojej własności na czyjejś stronie to to zgłoś formalnie jej o tym właścicielowi. Jesli to nie poskutkuje zażądaj zapłaty , lub zgłaszaj dalej.

ucek 06.12.2009 20:59

Lejdisy, powstał pomysł, by w czerwcu, w czasie polskiej eliminacji w Kwidzyniu, zrobić wesoły i kompletnie zwariowany babski happening endurowy :D:D:D oczywiście celem dopingowania wszystkich zawodniczek :D
Zagrzejemy zawodnicze Lejdisy do walki, jak jeszcze nikt przed nami i już nikt po nas !!! :rules:

Która czuje wenę i chciałaby się z nami poprzebierać, powygłupiać na motorkach i porobić trochę sympatycznego zamieszania - bardzo proszę o zaklepanie sobie terminu 12-13.06.2010 i kontakt ze mną.
Będzie wesoło :haha2:

BABA 09.12.2009 16:57

oj na pewno będzie :D :Thumbs_Up::dizzy:... z takim wyprzedzeniem to nie wypada nie zaklepać se terminu ... może w końcu uda się razem coś teges i takie tam inne :at::dizzy:

ucek 12.12.2009 10:35

BABA, wiedziałam, że jak chodzi o wygłupy, świętowanie i enduro, to na pewno mogę na Ciebie liczyć :D:D:D
to ja knuję ;)

ucek 01.05.2010 20:01

Drogie Lejdiski :rules::D
do drugiej eliminacji Kobiecych Mistrzostw Świata Enduro w Kwidzyniu pozostało 6 tyg (pierwsza odbędzie się za 3 tyg we Włoszech i zobaczymy jak się spiszą profi Lejdiski w tych trudnych i bardzo prestiżowych zawodach :)).

W związku z tym, chcemy pojechać do Kwidzynia kolorowo i serdecznie dopingować baby naszą babską ekipą, zrobić trochę hałasu, powygłupiać się, uskutecznić pierwszy na polskiej ziemi babski happening endurowy:haha2: a poza tym, standardowo - pobawić się razem, poznać "od podszewki" :p i koniecznie poczochrać po okolicznych krzaczorach, bo bez tego to smutek, żal i zgrzytanie zębami, przy którym PMS, to pan pikuś.. :D:at: (ale ofc latanie może być opcjonalne ;)).

Przyjeżdżamy w piątek 11.06, trochę latamy, wieczorem bawimy się w kalambury. W sobotę 12.06 rano obstawiamy start i odcinki specjalne, potem latamy, wieczorem potańcówka przy Mietku Foggu. W niedzielę 13.06 obstawiamy odcinki specjalne, potem latamy, wracamy na dekorowanie zawodniczek i spadamy do domków.
Spanie w okolicy Kwidzynia - jak najdalej od tłoku i tłumu.
Jedzonko na miejscu.
Jest opcja transportu moto - do dogadania szczegóły.
Symulacja finansowa jest obecnie w procesie negocjowania i opracowywania.
Koszty zależą też od liczebności Lejdisek.

Która się pisze?:)

Ola 01.05.2010 23:02

Ja oczywiście potwierdzam :D I liczę na wspólne szycie enduro-lejdisowych spódniczek z tiulu.

Dona 02.05.2010 01:59

Cytat:

Napisał ucek (Post 112931)
Drogie Lejdiski :rules::D

do Kwidzynia ..., zrobić trochę hałasu, powygłupiać się, uskutecznić pierwszy na polskiej ziemi babski happening endurowy:haha2: a poza tym, standardowo - pobawić się razem, poznać "od podszewki" :p i koniecznie poczochrać po okolicznych krzaczorach, bo bez tego to smutek, żal i zgrzytanie zębami, przy którym PMS, to pan pikuś.. :D:at: (ale ofc latanie może być opcjonalne ;))....

Która się pisze?:)


:Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up:
Wygłupy:osy:- ja się piszę ... co do latania to jak Ucek z Olą się dobierzecie to pewnie mi przypadnie rola tropiciela śladów ;) :hehehe:ale od czegoś trzeba zaczynać :bow:

Czekam na szczegóły :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.