Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Umawianie i propozycje wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Mołdawia lipiec 2018 ktoś chętny ??? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=31525)

Sławekk 03.07.2018 17:27

takie coś :)

Jaskinia im. Emila Racoviţă.

Trzecia wśród najdłuższych gipsowych jaskiń świata, nazwana imieniem rumuńskiego speleologa, ma 90 km korytarzy, ciągnących się na terytorium Mołdawii, Rumunii i Ukrainy. Ukraińcy nazywają ją Jaskinią Kopciuszka (Popeluszka). Wejście w Mołdawii znajduje się we wsi Criva, usytuowanej w dolinie Prutu, na północnym zachodzie, u zbiegu granic trzech państw. Turyści (zwiedzanie z przewodnikiem) wędrują podziemnym labiryntem, z fantazyjnymi komnatami i galeriami ozdobionymi mieniącymi się tęczowymi barwami stalaktytami o różnych kształtach, podziwiają podziemne jeziorka.

ACUPS 04.07.2018 13:23

hej - właśnie wróciłem z Odessy (wjazd i wyjazd przez Moładawie, dodatkowo wjazd przez Naddnistrze) - jak mogę podzielić się jakąś wiedzą to dzwoń 609345018 Acups

Husky 05.07.2018 06:01

WItajcie
 
Jesteśmy juz po Mołdawi.
Zaliczona Rumunia, Mołdawia, Naddniestrze oraz Ukarina ( Odessa i morze Czarne)
Żadnych problemów z wjazdami do tych Państw ( oczywiście problemy na przejściu Ukraina Polska w Ustrzykach. Nie lubią nas tamtejsi celnicy)

W razie jak ktoś by potrzebował jakiś informacji to piszcie.

Wyprawa bardzo udana. Szczególne Mołdawia i Naddniestrze.
Polecam wszystkim tym , którzy cenią sobie powrót do przeszłości .....:)

A jedzenie ..... mega , tylko ciężko knajpy są ciężko osiągalne szczególnie jak się offem jedzie:)

Pozdrawiam i dziękuję wszystkim którzy wrzucili tu sensowne swoje " dwa grosze"

Husky

calgon 05.07.2018 09:47

Mój drogi foty i miejscówki,nie wywiniesz się a na priv poprosze nr telefonu gdyż planujemy ruszać za miesiąc!

7Greg 05.07.2018 15:10

Cytat:

Napisał ACUPS (Post 589120)
hej - właśnie wróciłem z Odessy (wjazd i wyjazd przez Moładawie, dodatkowo wjazd przez Naddnistrze) - jak mogę podzielić się jakąś wiedzą to dzwoń 609345018 Acups


Po co ludzie mają Ci tyłek zawracać na PW czy telefonie?

Pisz tu ;) Podziel się. Będzie dla innych

ACUPS 05.07.2018 21:12

Masz rację, ale trochę z czasem jestem do tyłu na opisywanie wszystkiego. Poprosiłem o telefon: ponieważ może ktoś ma konkretne pytania i może będę mógł chociaż trochę "na szybko" pomóc

Przyjdzie jesień/zima - będzie czas na opisy -;) zdrówka Acups

7Greg 05.07.2018 21:43

Tu nie chodzi o jakieś wielkie opisy. Wielką opowieść zrobisz jesienią ;)

Teraz napisz przykładowe ceny, jak na granicach, co z walutą, gdzie dobrze zjeść i zanocować? Co ciekawego zobaczyć? ;)

Ot kwadransik pisania, a ile radości ;)

Mirek Swirek 05.07.2018 23:49

Cytat:

Napisał 7Greg (Post 589283)
Tu nie chodzi o jakieś wielkie opisy. Wielką opowieść zrobisz jesienią ;)

Teraz napisz przykładowe ceny, jak na granicach, co z walutą, gdzie dobrze zjeść i zanocować? Co ciekawego zobaczyć? ;)

Ot kwadransik pisania, a ile radości ;)

Racja.

edar 06.07.2018 08:08

Cytat:

Napisał 7Greg (Post 589283)

Ot kwadransik pisania, a ile radości ;)

Zawsze kiedyś będziesz mógł to skasować... bezpowrotnie... ;)

ACUPS 07.07.2018 16:07

Hej obecnie jestem w UA (Podole) - wracam 10.07 - skrobnę kilka informacji. Pozdrawiam Acups


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.