Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Umawianie i propozycje wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Mołdawia lipiec 2018 ktoś chętny ??? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=31525)

Sławekk 24.03.2018 21:30

:D to się dogadamy

też 10 dni



ps.
..................................... :D

Husky 28.03.2018 18:26

Witajcie.
Panowie ktoś coś ciekawego podpowie odnośnie Mołdawi?
Gdzie pojechać , co warto zobaczyć, ciekawe drogi szutrowe ?????
Jaki język tam ogarnie towarzystwo? Rosyjski da radę ??
Będę wdzięczny za wszelkie info. Podróż mam wyjątkowo tym razem nie zaplanowaną. Chcę pojechać choć raz totalnie bez planu :) Jedyny plan to taki aby spróbować ichniej mamałygi :) ,wina oraz baraniny :)

myku 28.03.2018 18:32

Ja zeby kolegow nie zanudzac,konsumuje namietnie Youtube i nagle z Moldawi zrobilo sie pol Balkan :D.Wszystko masz w necie przygotowane przez innych,ktorzy juz tam byli.

Husky 28.03.2018 19:10

wiem Myku, ale to wymaga czasu , którego mi brakuje :) jak i pewnie Tobie również

Może ktoś coś konkretnego wrzuci , że był , widział , jadł , że warto....

myku 28.03.2018 19:34

Noo ja wieczorem zamiast gapic sie w durnoty przegladam sobie rozne filmiki i to raczej niemotocyklowe.Choc w sumie co tam ogladac...?Stolica i jakis nocny klub,jedna z dwoch duzych winnic,pokrecic sie po wioskach.A potem delta Dunaju,jak Slawek pisal i Odessa bo rzut kamieniem.Zaplanuj sobie ciekawy dojazd przez Rumunie badz UA.Ja myslalem,zeby wracajac do siebie zahaczyc jeszcze o Transalpine i Transfogaraska.Troche nie w lini prostej ale nie codzien sie tam zapuszczam.Na 10 dni bedzie jak znalazl

Husky 28.03.2018 19:54

dzieki za info
właśnie tak planuje aby Rumunię górską liznąć.
A potem się zobaczy gdzie poniesie.
W sumie to nigdy nie jechałem na "wariata" bez planu. Zawsze jadę dokładnie splanowany.
Może warto choć raz tak pojechać...:) Będzie ....no właśnie , nie wiadomo jak będzie :)

myku 28.03.2018 20:09

Moldawia to rzut beretem i zadne koszta wiec mozna improwizowac .Poza tym wokolo jest kilka ciekawych miejsc wiec jak nie to to cos innego.

Novy 28.03.2018 20:12

Cytat:

Napisał Husky (Post 577166)
(...)
Może warto choć raz tak pojechać...:) Będzie ....no właśnie , nie wiadomo jak będzie :)

Jedź i się nie zastanawiaj. Raz tak jechałem z Wrocławia wzdłuż gór, przez Czechy, Słowację. Dojechałem do wschodniej ściany Polski. Dalej do góry wzdłuż wschodniej granicy i powrót przez środkową Polskę.
Bez planu, bez ciśnienia, bez dokładniejszej mapy.

Wysychając na jednej ze stacji benzynowych podjechał jakiś naprawdę mocno dziany motocyklista. Od słowa, do słowa - skąd, dokąd...?
Nie uwierzysz jak mi zazdrościł mojej wolności.
Że jak? - pytał. Bez planu? Tak po prostu przed siebie? Tak!
A jechałem tam, gdzie mi się spodobało. Drogą, która mi się bardziej wydawała się godna uwagi. Bardzo miło to wspominam.

Ale sorki za OFFTOP :o

Husky 28.03.2018 20:17

tak zrobię , pojadę bez planu , plan sam się ułozy :)

zawsze dopinam wszystko na ost guzik a potem stres że opóźnienie, brak czasu, trzeba nadrabiać , musimy jechać... Więc tym razem pojadę na spontanie :)

Sławekk 30.03.2018 18:27

dla smaku




Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.