Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Wszystko dla Afryki (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Woltomierz do zabudowania (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=30925)

Kazmir 01.01.2018 17:57

Cytat:

Ale serio pytam : Na jaki wój wyświetlacz biegów?
Hm....To, że akurat wspomniałem o wyświetlaczu biegów dotyczy raczej innej kategorii motocykli. Jak kupisz sobie moto powyżej 1000ccm powyżej 100KM i powyżej 100Nm (6 biegów) to wtedy powiesz sobie to by się jednak przydało? Oczywiście chodzi o jazdę po dobrym "czarnym"
Są takie sytuacje, gdzie jedziesz np. hajką i masz ułamki sekund na zapięcie właściwego biegu, bo w przeciwnym razie może być nieciekawie. Rozpatruję tez zwykłego Kowalskiego , a nie zawodnika MotoGP! Mam na myśli oczywiście ostrą jazdę, a nie lajtową. Do tej ostatniej nie musi być wyświetlacza biegów. Jak to mówią: Nie ważne na którym biegu jedziesz! Jak masz motocykl powyżej litra i powyżej 100KM to przyspiesza na każdym biegu.:)
Też trzeba podejść do tego zagadnienia z umiarem. Taki wyświetlacz nie będzie jakimś wyznacznikiem stylu/techniki jazdy, ale dobrym pomocnikiem.
W nowych rozwiązaniach taki wyświetlacz znalazł już swoje miejsce we wskaźnikach i nie jest jakimś super bajerem.

luźno kieta 01.01.2018 18:32

1 Załącznik(ów)
Cytat:

Napisał Dren (Post 563693)
Czy to wszystko naprawdę jest potrzebne ? Po grzyba mierzyć napięcie w czasie jazdy ? Nie ma ważniejszych rzeczy wtedy do roboty ?

Moim skromnym zdaniem jest. Nie musisz patrzeć w voltomierz jak sroka w gnat przez całą drogę, ale małe looknięcie co jakiś czas sprawi że podróż Afryką będzie uwolnioną o jeden z trzech afroststresogenów.


poniżej właśnie wizualizacja wcześnie wykrytej awarii regulatora.

Dren 01.01.2018 20:25

Ładnie wkomponowany.

Rojek 02.01.2018 00:00

A skoro se już temat o woltomierzach założyłem :D Taka sytuacja. Jadę sobie pod 170 Afryką, obrotów już całkiem sporo, a woltomierz nagle wariuje, pokazuje 15,7 a ta czerwona dioda miga. Raz czy dwa mi się takie coś zdarzyło. Co mogło być przyczyną?

PawelM. 02.01.2018 10:33

Kazmir walcz bo jak wszystko wypali to zrobimy Ci zbyt na komplet z wyświetlaczem biegów także przyda sie

Jarek 03.01.2018 08:21

Kazmir- dałeś w sedno- wyswietlacz biegów za niezbędny uzna każdy który daje motongiem z 6 biegiem właśnie głównie po czarnym- AT nie ma tyle biegów- nie ma takiej potrzeby , to fakt- ale taki "tysiąc" juz tak:):)- w poprzednim "Capo" sie sprawdzał, w obecnym Kacie jeszcze nie założyłem, ale kilka razy juz odczułem niemiło brak tegoż:):)
A brak woltomierza?...to akurat w AT jest niezbędne....
pzdr:)

Kazmir 03.01.2018 12:45

Jarku jak to miło, że zgadzasz się ze mną:zdrufko: Może jeszcze coś są warte porady starego piernika:)

Lucky Luke 03.01.2018 16:34

A ja chętnie bym doposażył africe w wyświetlacz biegów , jęsli jest na sposób chętnie poczytam

Dzieju 03.01.2018 17:35

14 lat "liczę" Afrykańskie biegi i jakoś nie straciłem rachuby :)
A jest wersja co mówi na głos który jest bieg będzie jeszcze "fajniej" .

Jarek 04.01.2018 07:49

etam Dzieju, nie znasz się...:):P


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.