Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Lejdis (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=45)
-   -   Zbroja enduro dla kobiety. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=8001)

zaczekaj 27.06.2013 19:45

Cytat:

Napisał matjas (Post 325267)
zaczekaj - chyba największy wybór takich fantow we Wrocku jest w Enduromanii na Solskiego.
osobiscie polecam ten sklep.

Dzięki za info.
Nie pozostaje mi nic innego jak ze wsi do miasta podskoczyc pomierzyć :)

matjas 27.06.2013 20:16

kiedyś niezły wybór był u 'włocha' w długołęce ale gość jest w p..du nie do rozmowy, kiep taki, i kupować tam coś to trzeba być dobrze zdesperowanym w moim odczuciu.
W enduromanii Ci doradzą no i jest tego towaru tam trochę na miejscu. Ew możesz zadzwonić wcześniej i o coś zapytać to może będą to mogli zamówić na zasadzie dorzutu do jakiejś dostawy - w razie W. pytaj o Radka i mów, że z forum Afriki. Nie zaszkodzi - zapewniam :D

jeśli już wybierasz się aż ze złotoryji ;D na zakupy to będąc na Solskiego podjedź również do Modeki na Gajowicką/pewności nie mam co tam mieszka ale wybór powinien byc spory a dziewczyny przeca lubią przymierzać :D/ - to dosłownie rzut beretem - max 5 min drogi.

matjas

p.s. jakbym kiedyś w końcu dostrzegł taką zbroję, która uwzględnia niuanse kobiecej anatomii to chyba bym podskoczył z radości. płaskie to wszystko takie, że smutek. no nie mam wielkich wymagań ale takie choć 'C' mogliby uwzględnić. zawsze to byłoby na czym oko zawiesić na offie :D :D

zaczekaj 27.06.2013 20:34

Cytat:

kiedyś niezły wybór był u 'włocha' w długołęce ale gość jest w p..du nie do rozmowy
Kiedyś tam dzwoniłam, nie szło się dogadać:Thumbs_Down:
Cytat:

w razie W. pytaj o Radka i mów, że z forum Afriki. Nie zaszkodzi - zapewniam
Będę pamiętać:D
Cytat:

podjedź również do Modeki na Gajowicką
W Modece zbroje mają?
Byłam tam z dwa razy, ale nawet uwagi nie zwróciłam.
Cytat:

p.s. jakbym kiedyś w końcu dostrzegł taką zbroję, która uwzględnia niuanse kobiecej anatomii to chyba bym podskoczył z radości. płaskie to wszystko takie, że smutek. no nie mam wielkich wymagań ale takie choć 'C' mogliby uwzględnić. zawsze to byłoby na czym oko zawiesić na offie
:D
No coś tam niby z damskich jest, ale jakby było więcej, z tym takim chociaż 'C' To nikt by się nie obraził :D

matjas 27.06.2013 20:46

Cytat:

Napisał zaczekaj (Post 325513)
W Modece zbroje mają?

tego nie wiem na pewno ale szmat tam różnych jest sporo. blisko będziesz to można podjechać.

Cytat:

Napisał zaczekaj (Post 325513)
No coś tam niby z damskich jest, ale jakby było więcej, z tym takim chociaż 'C' To nikt by się nie obraził :D

no ja na pewno nie ;)

matjas

Feel 28.06.2013 08:40

1 Załącznik(ów)
Cytat:

Napisał matjas (Post 325511)
jakbym kiedyś w końcu dostrzegł taką zbroję, która uwzględnia niuanse kobiecej anatomii to chyba bym podskoczył z radości

nie wiem czy pod-skoczysz Kolego, oto prototyp zbroi pod-skórnej a w dodatku przy znanym wszystkim malowaniu
(sorry za mały off)

lama23 04.10.2013 09:43

Interesujący artykuł. Kilka słów o budowie, materiałach, atestach itd, a w dalszej części zestawienie, opisy i opinie na temat kilku znanych i mniej znanych kobiecych zbroi.
Znajomość języka i alfabetu sąsiadów wschodnich – wskazana ;)

http://bikepost.ru/blog/motogirl/311...vybor-est.html

Zdrówka!
La.

dama 04.10.2013 20:04

Lama23, bardzo fajny jest ten tekst, który znalazłeś!
Dziewczyny, jeździ któraś w zbroi IXS? Wygląda mega, tylko ciężko będzie w przymiarką.

zaczekaj 04.10.2013 20:34

Brunetka z tego co widziałam ma taką IXS :)

Dunia 07.03.2014 21:37

1 Załącznik(ów)
Ja mam taką zborję..w sumie no name ( motonita) ale jak na razie sprawdza się...wpadłam w niej z kladki razem z motórem do rzeczki, na pustyni złamałam obojczyk, niezliczona ilość pomniejszych i dawno zapomnianych gleb..zborja nadal cała...ja generalnie też nie licząc niezrośniętego obojczyka..ale wszystko jeszcze przede mną:D _"najlepsze wciąż musi przyjść"..jak śpiewa nieznany mi bliżej wykonawca


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.