Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Umawianie i propozycje wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Gruzja i Armenia 18/06 do 13/07. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=20702)

Graz 15.04.2014 00:04

jakis link do zdjec/relacji?

Rebel 15.04.2014 00:47

Zerknij na ten wątek:
http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=14134
Byłem na slajdowisku, posłuchałem chłopaków :) Wesoła kompania ;)
Może sie przyda. Pozdrawiam

korpuch 15.04.2014 10:03

Graz-dosyć mocno zraziłem się do zamieszczania relacji z moich wypadów.Wprawdzie robiłem to na innym forum(tym razem dla koniarzy), ale jak czytałem późniejsze "krytyki znafców" i na tym forum, to mi się odechciewało.Człowiek się stara,dużo czasu traci,aby to ogarnąć,ładnie opisać,poukładać no i w końcu mieć też satysfakcję z relacji i niestety często dostaje niezłą porcję jadu.Tak też często bywa,że słowo pisane,jest opacznie rozumiane i zaczynają się kwasy,a tego nie znoszę.Przepraszam.

calgon 22.04.2014 13:49

Cytat:

Napisał korpuch (Post 374272)
Graz-dosyć mocno zraziłem się do zamieszczania relacji z moich wypadów.Wprawdzie robiłem to na innym forum(tym razem dla koniarzy), ale jak czytałem późniejsze "krytyki znafców" i na tym forum, to mi się odechciewało.Człowiek się stara,dużo czasu traci,aby to ogarnąć,ładnie opisać,poukładać no i w końcu mieć też satysfakcję z relacji i niestety często dostaje niezłą porcję jadu.Tak też często bywa,że słowo pisane,jest opacznie rozumiane i zaczynają się kwasy,a tego nie znoszę.Przepraszam.

Leń i egoista!:D. Nie bądź zgredem i pisz.

Jaca GDA 06.05.2014 20:36

Chciałbym nieco odświeżyć temat. Troszkę się wywiązała ogólna dyskusja na temat Gruzji, relacji z wyjazdów, itd a osób z którymi moglibyśmy się konkretnie spotkać na wypadzie jest na chwilę obecną bardzo mało i chciałbym zachęcić do kontaktu, wysłałem wiadomości do osób z którymi chociaż się jako tako pokrywamy z terminami. Razem zawsze weselej i bezpieczniej. Pozdrawiam wszystkich!

antitank 06.05.2014 23:20

W tym roku jest plan tripu do Gruzji na 3 maszyny. Wyjazd 15 lipca z Rybnika przez Turcje i z powrotem, bo nam Władek P. pokrzyzował droge powrotna przez Ukraine :(. Terminy jak widze mamy inne wiec zycze szerokości i udanego wypadu!

ACUPS 08.05.2014 23:40

hej w ubiegłym roku z Omlesiem objechaliśmy Morze Czarne - wyjazd UA wjazd SK - po drodze zahaczylismy o Armenie - w sumie 1 miesiąc w siodle - 9000 km per motong 2 x ST . Nocowaliśmy właśnie w tanich motelach/kwaterach - jeżeli masz jakieś pytania to pisz lub dzwoń trochę się pewnie zmienio Krym już nie UA a RUS - życzliwi ludzie mam nadzieję, że zostali
- 609345018 acups

wojxxx1 16.05.2014 17:49

Witam , fajny wyjazd mam zamiar na początku lipca skoczyć na miesiąc do Gruzji , Armenii ale tez bardzo interesuje mnie Azerbejdżan. Może mieli byście ochotę zaliczyć jeszcze Azerbejdżan bo jak dla mnie to była by wielka szkoda będąc w Gruzji nie odwiedzić tego kraju. Jeżeli mieli byście ochotę zmienić troszkę plany i pojechać również do Azerbejdżanu chętnie bym do Was dołączył ,nawet Wasz termin by mi odpowiadał.
Pozdrawiam

pyntront 16.05.2014 21:35

Wjazd do Azerbejdżanu nie należy do najtańszych i wyjeżdżać tylko na chwilę bo się tam jest to raczej nie warto moim zdaniem. Lepiej spędzić więcej czasu w Armenii czy Gruzji.

Jaca GDA 20.05.2014 16:24

Azerbejdżąn
 
Wojtxxx, wypadu do Azerbejdżanu raczej nie bierzemy pod uwagę, głównie dlatego że mamy tylko ciut ponad 3 tygodnie, nigdy nie byliśmy ani w Gruzji ani w Armenii więc generalnie na pierwszy wypad w te okolice jest tam i tak tak wiele do zobaczenia ze koszt/czas który trzeba by było poświęcić żeby " biegiem " jeszcze ciut tam zobaczyć w Azerbejdżanie nie jest w tej chwili dla nas warte zachodu. Zapraszamy jednak na dołączenie do nas, choćby na kawałek Twojego wypadu.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.