Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Czym pomalować wydech? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=44493)

$zwagier 21.06.2023 18:16

Czym pomalować wydech?
 
2 Załącznik(ów)
Cześć, miałem robić sam wydech ale znalazłem dość tanio Mivv'a. Chciałbym go odświeżyć. Niżej wrzucę fotkę komina oraz fotkę preparatu, którego myśle użyć. Nada się? Czy szukać czegoś innego specjalnego pod wydech?

chomik 21.06.2023 19:12

A może zacznij od polerki zanim nawalisz farbę.

CzarnyCzarownik 21.06.2023 19:22

Jak wydech jest z nierdzewki to jedziesz kolejno papierem ściernym a na końcu polerka kilkoma pastami to nawet lustro sobie zrobisz.

Ewentualnie robisz wykończenie ala szczotkowanie. Wtedy tylko włóknina ścierna.

Dopiero teraz zauważyłem napis tytan :D Ale powinno zadziałać tak samo. Najlepiej z tyłu potestować od strony koła.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk

$zwagier 21.06.2023 19:49

Cytat:

Napisał CzarnyCzarownik (Post 820919)
Jak wydech jest z nierdzewki to jedziesz kolejno papierem ściernym a na końcu polerka kilkoma pastami to nawet lustro sobie zrobisz.

Ewentualnie robisz wykończenie ala szczotkowanie. Wtedy tylko włóknina ścierna.

Dopiero teraz zauważyłem napis tytan :D Ale powinno zadziałać tak samo. Najlepiej z tyłu potestować od strony koła.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk

Polerowałem właśnie z tyłu, od strony koła. Robiłem to kątówką. Jakoś pięknie nie jest, spróbuję na kole polerskim jeszcze w robocie. Nie jest to kwas z pewnością. I tak czaszkuję co tu wydumać z tym

Tygrys 74 21.06.2023 19:51

Spróbowałbym hydroblastingu (aluminium myje jak nowe wygląda odbija rdzę i smary) trzeba tylko gdzieś znaleźć w pobliżu firmę co świadczy takie usługi.

$zwagier 21.06.2023 19:57

Cytat:

Napisał Tygrys 74 (Post 820921)
Spróbowałbym hydroblastingu (aluminium myje jak nowe wygląda odbija rdzę i smary) trzeba tylko gdzieś znaleźć w pobliżu firmę co świadczy takie usługi.

Nieee no bez przesady, nie ma co kosztów generować. To tylko wydech :P

wierny 21.06.2023 20:00

To nie tylko wydech. To wydech pięknej, klasycznej Afryki.:)

$zwagier 21.06.2023 20:03

Cytat:

Napisał wierny (Post 820925)
To nie tylko wydech. To wydech pięknej, klasycznej Afryki.:)

Na razie chcę to zrobić jak najmniejszym nakładem pieniężnym. Może się uda bez zbędnych kosztów

CzarnyCzarownik 21.06.2023 20:35

Szlifierka kątowa z regulalacją obrotów?

Polerki mechaniczne kręcą się znacznie wolniej. Moja szlifierka kątowa nawet na najniższym biegu kręci się dość szybko.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk

$zwagier 21.06.2023 20:42

Cytat:

Napisał CzarnyCzarownik (Post 820929)
Szlifierka kątowa z regulalacją obrotów?

Polerki mechaniczne kręcą się znacznie wolniej. Moja szlifierka kątowa nawet na najniższym biegu kręci się dość szybko.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk

Tak, z regulacją. Ja zazwyczaj kwasówkę poleruję na 2 biegu/zakresie obrotów.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.