Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   jak to w końcu jest z tym przeciskaniem? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=9641)

krzeszu 07.06.2011 10:18

jak to w końcu jest z tym przeciskaniem?
 
http://moto.wp.pl/kat,89554,title,Mo...wiadomosc.html

Temat wałkowany wielokrotnie, ale do dzisiaj nie wiem w końcu jak to jest. Ostatnio czytałem info gdzie Komenda Główna w Krakowie twierdziła, że przeciakanie się jest zgodne sprawem i nie łamiemy przepisów.

nicek27 07.06.2011 10:30

Cytat:

Napisał krzeszu (Post 181758)
Komenda Główna w Krakowie twierdziła, że przeciakanie się jest zgodne sprawem i nie łamiemy przepisów.

I wszystko jasne. Na forum jest już wątek o tym.
Niektóre teksty na wupe rozp. mnie na cycki.
Cytat:

Jak wygląda pokonywanie korka przez motocyklistę?
Nie powinno być korku? :D Sam już nie wiem.

newrom 07.06.2011 10:43

Jak to jak ? Sezon ogórkowy, bakterie jakoś tak nie porażają, kleszczy pod dostatkiem ale się opatrzyły i sensacja to żadna. Żaden samolot nie spadł, powodzi też nie dopisują. A żyć ścierwojady muszą. Więc piszą i drukują. Motorzyści to bardzo medialny temat, zwłaszcza jak się który rozplaszczy. Do tego przy tych upałach sfrustrowanych bliźnich normalnie wkurwia że ktoś nie musi stać w korku. Więc takie teksty im się spodobają, gazetę kupią i będą wypocinami debili wymachiwać jak flagą.
Szczęściem większość jest normalnych i zamiast na wypróźnieniu 'autorytetu' bazują na przepisach i zdają sobie sprawę że unieruchomienie motocykli w korku to dla nich dłuższy czas przejazdu :)

miroslaw123 07.06.2011 11:01

tu jest źródło artykułu...
klik
fajnie że portal internetowy powołuje się na portal internetowy, dzięki temu brak jest jakiejkolwiek odpowiedzialności za swoje słowa...

miroslaw123 20.06.2011 19:15

program w krakowskiej TV
jedź bezpiecznie

Łysy 21.06.2011 10:09

Cytat:

Napisał miroslaw123 (Post 183929)
program w krakowskiej TV
jedź bezpiecznie

Wszystko zależy od kultury własnej oraz pozostałych na drodze. Ja nie jeżdżę pomiędzy JADĄCYMI pojazdami, przeciskam się tylko gdy STOJĄ. Jeżdżąc "puszką" po mieście, co trochę jestem wyprzedzany z lewej i z prawej strony przez jednoślady, a przecież poruszam się się w obrębie pasa ruchu - i mogę także (nie chcąc tego oczywiście) trafić takiego gościa w każdej chwili. Wystarczy lekkie ominięcie dziury w jezdni, studzienki itp - i wypadek gotowy :(
Nie mogę odpowiadać za BRAK WYOBRAŹNI u innych, także motocyklistów; zostawiam miejsce dojeżdżając do skrzyżowania sterowanego światłami, i tylko tego oczekuję od innych. Już to wystarczy na szybsze pokonanie korków. Nas, na jednośladach, jest mniej na drogach, a eskalacja konfliktu z naszej strony poprzez używanie siły (urywanie lusterek, walenie dłonią w dach puszki) i złośliwości ("przegazówka" prosto w otwarte okno) nie pomoże. Jak ktoś jest palantem i prostakiem, to nim zostanie, bez względu na rodzaj pojazdu, którym się porusza. Używajmy głowy, aby jej nie uszkodzić albo stracić, i dla własnego bezpieczeństwa ustępujmy wszystkim palantom i prostakom.

rubin 21.06.2011 14:56

święte słowa jedynie mogę się dołączyć i dodać:
"nie rób drugiemu, co Tobie nie miło"
i "traktuj innych tak jak sam byś chciał być traktowany"

krzeszu 21.06.2011 15:00

Cytat:

Napisał rub1n (Post 184079)
święte słowa jedynie mogę się dołączyć i dodać:
"nie rób drugiemu, co Tobie nie miło"
i "traktuj innych tak jak sam byś chciał być traktowany"

Tylko co zrobić, jak inni nie traktują Cię tak, jak Ty byś chciał być traktowany i chciałbys traktowac innych ;))

bukowski 21.06.2011 16:50

Cytat:

Napisał miroslaw123 (Post 183929)
program w krakowskiej TV
jedź bezpiecznie

w 14.13 naklejka WOM3399. Kto zacz?

diverek 21.06.2011 20:54

Cytat:

Napisał sneer (Post 184103)
w 14.13 naklejka wom3399. Kto zacz?

04:13


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.