Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   List otwarty do moderatorów (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=24762)

Kristos 07.09.2015 10:16

List otwarty do moderatorów
 
List otwarty do moderatorów.(*)
Proszę o kilkukrotne przeczytanie ze zrozumieniem poniższych pytań i ustosunkowanie merytoryczne się do nich:
1. Dlaczego wątek (ankieta) budzący kontrowersje i podziały nie został jeszcze zamknięty?
2. Dlaczego użytkownik zakładający ankietę rodzącą antagonizmy nie został ukarany?
3. Dlaczego użytkownik obrażający innych nie został ukarany?
4. Dla czego użytkownik posiadający od dłuższego czasu awatar obraźliwy i szydzący z uczuć religijnych innych użytkowników nie został ukarany?
5. Kto decyduje co jest ,,oftopem’’ i na jakiej postawie?

(*) Jeśli adresaci nie wiedzą, że list adresowany jest do nich doprecyzowuję Adagiio I Pałeł.
PS1. Dożywotni ban dla ,,bełkoczącego pijaka’’
2. Chodzi o powyższą ankietę
3. Obrzucający nieobecnego epitetem ,,bełkoczący pijak’’
4 Rambo i jego awatar dla jasności.
5. Wnioski ogólne po zapoznaniu się z treściami forum.


PS do PS Zapytam uprzedzając: kto władny jest do ustalania norm na tym forum, czyli powiedzenia mnie i innym użytkownikom co powinno ich obrażać a co nie?
Chodzi mi o rzucanie epitetami w stronę osób nieobecnych- niezależnie od powodu.


Jeszcze raz proszę o merytoryczne odpowiedzi.

mygosia 07.09.2015 10:47

Czy można włączyć na forum opcję "Ignorowanie wątków"??

Kosmal 07.09.2015 10:55

Kristos- nakręciłeś się jak Antoni M.

Kristos 07.09.2015 11:04

Mygosia zapewne człowiek inteligentny takie rzeczy potrafi bez użycia technologii...
Kosmal - daleko mi do tego, jednakże zadałem kilka pytań które pozostały bez odpowiedzi.


Jeszcze raz proszę tylko moderatorów o merytoryczne wypowiedzi.
Na forum jest wielu ludzi o różnej kondycji intelektualnej jak i różnej wrażliwości. Jesteście moderatorami, a to stawia poprzeczkę znacznie wyżej i wymaga od Was zachowania wyższych standardów komunikacji interpersonalnej (takie jest moje oficjalne stanowisko). Do takowych należy również odpowiadanie na pytania. Jeśli jednak uważacie, że jestem osobą niegodną poświęcenia uwagi (bez względu na przesłanki) prosiłbym o wyraźne zaakcentowanie tego poprzez jasną i spójną odpowiedź (taką na jaką pozwala wasza kondycja intelektualna – moją się nie przejmujcie, nie warto), co umożliwi mi zamknięcie powyższego tematu.

mygosia 07.09.2015 11:29

Kristos - mega rotfl.

zombi 07.09.2015 11:35

Cytat:

Napisał Kristos (Post 447872)
...
Na forum jest wielu ludzi o różnej kondycji intelektualnej jak i różnej wrażliwości.

Kurcze, nie załapałem co ma z tego wynikać, pewnie leżę na innym biegunie intelektualnym niż ty. Czy dobrze kombinuję forum ma być
a) tylko dla mądrych
b) tylko dla głupich
c) jako moda potrzebujemy negocjatora policyjnego,

zaczekaj 07.09.2015 11:48

Idę na motór.

wytapatalkowano

Ludwik Perney 07.09.2015 11:55

nie kumam co chcecie od awatara Rambo. Estetyczny, z fantazją, dowcipny i prawdziwy.

Evvil 07.09.2015 12:57

Kristos, to co piszesz to żart czy na poważnie? ;)

mdxmd 07.09.2015 13:09

Cytat:

Napisał Evvil Twin (Post 447900)
Kristos, to co piszesz to żart czy na poważnie? ;)

Jak tak dalej pójdzie to Kristos założy własne konkurencyjne forum;) i kto tu będzie pisał...


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.