Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Umawianie i propozycje wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Korsyka/Sardynia 7-22.10.23 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=44940)

Mesjasz 25.09.2023 06:20

Korsyka/Sardynia 7-22.10.23
 
Mamy miejsce w busie, na kierownika i moto do Livorno i z powrotem..
Kosztami dzielimy się równo..
Ruszamy z Warszawy..

ex1 25.09.2023 11:44

Cytat:

Napisał Mesjasz (Post 830478)
Mamy miejsce w busie, na kierownika i moto do Livorno i z powrotem..
Kosztami dzielimy się równo..
Ruszamy z Warszawy..

jaki macie plan.?

Mesjasz 26.09.2023 06:23

Pakujemy motocykle na busa i lecimy autostradami na Livorno..
Prom na Korsykę, jak będzie dobrze to 5/6 dni tam, następnie prom Korsyka- Sardynia i tam latamy/plażujemy 6/7 dni, następnie powrót promem do Livorno..
Wszystko jest do dogadania..


Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Novy 27.09.2023 20:07

Każdą z wysp to raczej robiłbym osobno.
Jest naprawdę dużo jeżdżenia i tu, i tu.

matjas 28.09.2023 06:42

Tak dla ciekawości /pewnie Ojciec Adagio :) ma w tym temacie wiedzę/ do kiedy można chcieć jechać na Korsykę, Sradynię :) itp? Listopad jest w dalszym ciągu zadowalający??

Gdyby polecieć to czy na miejscu są wypożyczalnie skuterów na przykład? Targanie swojego moto tam na tydzień nie wchodzi dla mnie zupełnie w grę.

Novy 28.09.2023 09:40

Cytat:

Napisał matjas (Post 830835)
Tak dla ciekawości /pewnie Ojciec Adagio :) ma w tym temacie wiedzę/ do kiedy można chcieć jechać na Korsykę, Sradynię :) itp? Listopad jest w dalszym ciągu zadowalający??

Gdyby polecieć to czy na miejscu są wypożyczalnie skuterów na przykład? Targanie swojego moto tam na tydzień nie wchodzi dla mnie zupełnie w grę.

W listopadzie na pewno temperatura jest nadal przyjazna do jazdy motocyklem. Bardziej obawiałbym się liści z drzew.

I dlaczego mówisz, że nie jechałbyś na moto? Do zrobienia.
W tym roku (maj) jechaliśmy do Livorno i z powrotem (na Sardynię) z de na kołach w 4 motki (2 Afry, 2 Katy).

Emek 28.09.2023 09:55

W listopadzie lubi już tam popadać. Liście + deszcz + winkle to wiadomo. Temperaturowo OK.

matjas 28.09.2023 14:04

Wiesz Novy, uwierz, że duże dystanse na motocyklu nie robią na mnie wrażenia, nie chcę się chwalić iletamprzejechałemjednegodnia ale po prostu na tydzień to jest kurwa bez sensu.
Wolę polecieć wypożyczyć skuter 125 za 300E na 4 dni i się posnuć i jak mi się znudzi to wrócić do domu. Opony, paliwo, obsługę zostawię sobie na latanie do CZ, Austrii czy choćby w Karkonosze i Kotlinę.

Sprowadza się to do tego, że jak już jadę to w sumie nie robi mi aż tak bardzo czym jadę. Potrafię się dobrze bawić na litrze i na 12 konnym motocyklu.

zaczekaj 28.09.2023 14:55

Właśnie wróciłam z objazdówki Korsyka, Sardynia.
W sumie 3 tygodnie, 3 dni był jeszcze Piemont. Na Sardynii byłam 6 dni i nie miałam potrzeby bycia dłużej. Korsyka 11 dni i chciałoby się przejechać jeszcze bardziej, jeszcze dokładniej.
I było nawet spotkanie z Rychu72.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

matjas 28.09.2023 14:58

Na ile na Korsyce potrzebne jest moto na szuter??? Można to opindolić w większośc asfaltem i nie będzie krzywdy?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.