Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Lejdis (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=45)
-   -   Pierwsze koty za płoty. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=6546)

Ola 10.03.2009 17:21

Jesli chodzi o szkoły jazdy, to dla kobitek (z resztą nie tylko) zdecydowanie poleciłabym ProMotora. Są naprawdę dobrzy i wiedza co robią. Z resztą Tomek Kulig u nich kiedys uczył. Potem się jakoś rozeszli, ale nie mam pojęcia dlaczego... W każdym razie ProMotor ma "duże doświadczenie" z kobitkami. Można też do nich przyjś na wykłady z teorii techniki jazdy (przydatne) i zajęcia warsztatowe (dla mnie bomba i dużo nowych informacji, a z opinii większych wyjadaczy warsztatowych wynikało, że dowiedzieli się o wielu przdatnych w garażu trikach). Enduro też można z nimi pojeździć. Mają nabyć kilka moto enduro (na razie chyba jeszcze nie ma i trzeba jeździć na sowich). No i w przygotowaniu jest tor endurowy. Według mnie same lekcje przygotowujące do egzaminu na A są nie dokonca "wystraczjące" i warto potem pochodzić na doszkalanie techniki. Dopiero wtedy zaczyna się prawdziwa jazda. W moim przypadku kurs na A to była zupełna porażka. Owszem zdałam od razu, ale tak naprawdę to nic się nie nauczyłam. Niestety mało fachowe podejście do tych kursów to cecha większości szkół moto (przynajmniej póki co).

"Motocyklista doskonały" to chyba powinna być pozycja obowiązkowa dla każdego motocyklisty i - tki :)

Pozdr

kropek 10.03.2009 19:41

heh piekne zdjecia jola. swoja droga to szkoda ze nie ma zdjec kajtka atakujacego ten row przeciwczolgowy- wiem ze musza byc bo nie odpuscilby wiedzac ze brat atakowal:):):)

tomekc 12.03.2009 11:01

Sa tez na youtube filmy instruktazowe z udzialem w/w instruktora

Brunetka 07.04.2010 18:24

Brunetka przyszła motocyklistka ;)
 
Witam Was dziewczyny oraz tą brzydszą i słabszą część męską :)
Chciałam się pochawlić że jestem już zapisana na kurs prawojazdy na motorek :)
Za mną 2 h wyjeżdzona( wczoraj na 1 h kursu, instruktor nie wiedział czego ma mnie uczyć :) nawet udało mi się zrobić jedną - 8 :) wsiadałam i pojechałam a on siedział w kantorku i czytał gazetę ;) - a dziś już jeżdziłam po mieście,
Instruktor przemaglował mnie po wszytskich możliwych skrzyżowaniach :)
Oczywiście dostałam :vis: za to że nie " ominełam" auta jak on się zatrzymał, ale wolałam poczekać niż się niezmieścić :) i to była jedyna bura jaką dostałam hehe ;)
A przepraszam jeszcze wczoraj dostałam taką :haha2: że mam za profesjonalny kask jak na naukę jazdy :) "mógł być troszkę skromniejszy" :D (oczywiście powiedział to z uśmiechem"
Fajnego mam instruktora, i myślę że to jest bardzo ważne przy nauce,
Aż się chce iśc na następną lekcję,
Ja nie mogę się już doczekać następnej jazdy, a mam DOPIERO w poniedziałek !!!
Ja bym najchętniej jeżdziła już codziennie :)
Po niedzieli troszkę placu

lena 07.04.2010 18:36

Witam koleżankę i zapraszam do Lejdisowej Powitalni, dziewczyny też chętnie Cię poznają. A wracając do instruktora, to ciekawa technika - od razu "w miasto" :dizzy:. Nie wiem, kto powinien być bardziej przerażony, on, czy Ty?

Brunetka 07.04.2010 18:48

Co do przerażenia, to ja żadnego dziś stresu nie miałam :) Nawet dziś zadał mi to pytanie czy stresowałam się, ale czym tu się stresować,bardziej się chyba bałam jak chodziłam na prawojazdy na auto :D
Bo dobrze mi idzie, nie gaśnie mi w mieście, biegi zmieniam płynnie,"nieszarpie" i nawet o kierunkowskazach nie zapominam :)

Więc chyba będzie ok.

płock1964 08.04.2010 08:54

Powitać.

diverek 08.04.2010 11:03

No to i mi wypada Cię tutaj powitać. Niniejszym WITAJ!!!

Jakby ktoś nie wiedział to Brunetka to moja prywatna własność.:D Zwana potocznie żoną.:p Owe dziewczę, które kiedyś mnie dość skutecznie usidliło postanowiło zostać "amazonką". Cóż nie będę jej w tym przeszkadzał. Baa nawet pomogę jak mogę.

pałeł 08.04.2010 11:20

witamy na forum :) źle zrobiłeś diverek zona będzie wiedzieć już o wszystkim :D

michoo 08.04.2010 11:23

Rówież powitam, diverek w avatarze to żona jest :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.