Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Lejdis (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=45)
-   -   Pierwsze koty za płoty. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=6546)

lena 05.03.2009 19:17

Patiomkin - niestety nie czytałam tej pozycji, dzięki za podpowiedź, chętnie jej poszukam i przeczytam.Co do zdjęć, to mam problemy techniczne z ich dodawaniem-jak to blondynka, ale się postaram...niebawem. Jeżeli zaś chodzi o szukanie Afri do jazdy za kierownicą, to chyba muszę dokonać wydłużenia kończyn dolnych metodą Jelizarowa, bo ni chu...chu...- nie dosięgam i masa zbyt duża.

Czaju 05.03.2009 19:31

Cytat:

Napisał Jola (Post 46872)
Hej Lena! Gratuluję nabycia motonga i trzymam kciuki za pomyślne zaliczenie egzaminu! W rozpoczynający się sezon wchodzę z innym motorkiem i właściwie też zaczynam motocyklową edukację od nowa, bo jazda po asfalcie to zupełnie inna bajka niż teren. Dzisiaj własnie z OGROMNĄ przyjemnością wytaplałm sie w błocie :). I strasznie się cieszę, że wybrałm off road. A tu kilka zdjęć z dzisiejszego popołudnia- rodzina zafundowała mi taka traskę ;)

Jak się CRF sprawuje to chyba ten nowy 230 ? Zazdroszczę takiej zabawy.

A Lenie nowego nabytku gratuluje. Życzę wytrwałości i trenuj tyle że na placu.

ŁukaszBIA 05.03.2009 21:28

Pięknie utopiony KTM. Niestety na podlasiu jeszcze za dużo śniegu na takie latanie. Pozdrowienia i powodzenia :)

Mariusz Sosnowiec 05.03.2009 21:49

Piękniejszy był lot przez kierownicę :)

ŁukaszBIA 05.03.2009 22:11

Cytat:

Napisał Mariusz Sosnowiec (Post 47116)
Piękniejszy był lot przez kierownicę :)

Ale za to lądowanie pewnie miękkie.. :)

Afryka_Dzika 06.03.2009 10:35

Ostrzegam! Jak zaczniesz jeździć sama, to potem świat z tylnej kanapy już nigdy nie będzie taki jak przedtem!!!:D

misiak 06.03.2009 23:51

Cytat:

Napisał lena (Post 47071)
Patiomkin - niestety nie czytałam tej pozycji, dzięki za podpowiedź, chętnie jej poszukam

co za świństwa :dizzy: tej pozycji to się chyba nie czyta tylko uprawia :haha2:

Patiomkin 07.03.2009 09:37

Pan jesteś... świnia Panie misiak! :)

Mam tą książkę, przeczytałem i uważam, że nie był to stracony czas.
Jeśli ktoś jest potrzebujący to pomogę, pożyczę, udostępnię (info na priv).

Cytat:

Napisał misiak (Post 47321)
co za świństwa :dizzy: tej pozycji to się chyba nie czyta tylko uprawia :haha2:


lena 07.03.2009 19:24

Cytat:

Napisał misiak (Post 47321)
co za świństwa :dizzy: tej pozycji to się chyba nie czyta tylko uprawia :haha2:

Misiak, jak się spotkamy (mam nadzieję), to nawet kilka Ci zademonstruję, bo widzę,że w potrzebie jesteś.A przy okazji opowiem Ci o tej książce, bo chyba gustujesz w tematyce współczesnego savoir-vivre'u.Patiomkin, dzięki, odezwę się na priv.

Nowy011 10.03.2009 16:54

Dzień dobry w tym dziale jeszcze mnie nie było............:)

jak tu pięknie ... i o pozycjach rozmawiaja ;)

dobrra do konkretów..


Proponuję się zalogowac na forummotocyklistów i poczytać troche tematów Tomka Kuliga... instruktor motocyklowy, można smiało powwiedzieć ,że dość dobrze zna się na technice jazdy

p.,s.
Potem was się dziewczyny podpytam o spodnie dla mojej żony .... na motocykl jaki ewygodne jakie przewiewne itd w których się lepiej eeeeee noo układa pupa itd..... Ale to jeszcze za pare michów niech mi żona urodzi córeczkę i wtedy dostanie prezent.. w rozmiarze nooooo 32 ...( hmm ale chyba większy bede musiał kupić rozmiar :haha2:),, tylko musi dojść do ,,formy"
Także będę tu czasem zaglądał i się pytał...

pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.