Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Lejdis (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=45)
-   -   Pierwsze koty za płoty. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=6546)

BLOB 11.05.2010 07:43

No to jest tak, piernik Diverek omamił:beer: Cię Brunetko jakimś lustrem i kilkoma L-kami sam se kupił motora a Ty bendziesz plecaczkiem. Nie daj się !!:mur: niech kupuje motóra i basta no i jeszcze bezczelnie kazał Ci kwity zdawać:umowa:, nie no omamicel i sekciarz z niego:D.

Brunetka 11.05.2010 18:25

Cytat:

Napisał BLOB (Post 114252)
No to jest tak, piernik Diverek omamił:beer: Cię Brunetko jakimś lustrem i kilkoma L-kami sam se kupił motora a Ty bendziesz plecaczkiem. Nie daj się !!:mur: niech kupuje motóra i basta no i jeszcze bezczelnie kazał Ci kwity zdawać:umowa:, nie no omamicel i sekciarz z niego:D.


Czy ja o czymś może nie wiem :D
Chyba zaszkodziły Wam LODY :drif:
Co do mojej osoby i do plecaczka, no to może czasami Diverek będzie miał zaszczyt mnie poprosić o to żebym była pasażerką :haha2::haha2::haha2:
Narazie chyba będzie ciężko z kupnem drugiego motoru. Jak narazie zostanie mi pożyczanie od szwagra, ale jego nie da się zabardzo polatać po dziurach :)
Ale może jutro pojadę z SEKCIARZEM , na poligon i potrenuję "stawianie na nóżkę" bez wywracania się.
Bo przy moim wzroście (170 cm) jest troszkę ciężko, jak mam Africzkę między nogami ( bez skojarzeń proszę :D) to stoje na paluszkach, wystarczy że lekko się przechylę - ciut zadużo, i już lecę !!!
Chyba muszę sobie wymyślić jakąś podpórkę przy stawaniu :)
Ale dam radę, kiedyś trzeba się kiedyś nauczyć, tylko teraz to nie mam kiedy, bo Diverek taaaak się rozjeżdza że ledwo co w domu jest :at:
Szkoda że mnie nie było z Wami na ostanim zlociku, bo słyszałam że były same "ciacha" :D:D:D więc bym u któregoś zasięgneła praktyki przy stawianiu nóżki :haha2:


Tak więc chłopaki kiedy następny zlocik !!! :at:
p.s przy naszym pierwszym spotkaniu, będę musiała się przedstawić po "avatarze" bo mnie nie poznacie ;)

JarekAT 11.05.2010 21:06

To kiedy ten zlot?? ;)
I tak jak piszesz diverek teraz to wszędzie blisko ;)

puntek 11.05.2010 21:18

Cytat:

Napisał Brunetka (Post 114333)
Czy ja o czymś może nie wiem :D
Chyba zaszkodziły Wam LODY :drif:
Co do mojej osoby i do plecaczka, no to może czasami Diverek będzie miał zaszczyt mnie poprosić o to żebym była pasażerką :haha2::haha2::haha2:
Narazie chyba będzie ciężko z kupnem drugiego motoru. Jak narazie zostanie mi pożyczanie od szwagra, ale jego nie da się zabardzo polatać po dziurach :)
Ale może jutro pojadę z SEKCIARZEM , na poligon i potrenuję "stawianie na nóżkę" bez wywracania się.
Bo przy moim wzroście (170 cm) jest troszkę ciężko, jak mam Africzkę między nogami ( bez skojarzeń proszę :D) to stoje na paluszkach, wystarczy że lekko się przechylę - ciut zadużo, i już lecę !!!
Chyba muszę sobie wymyślić jakąś podpórkę przy stawaniu :)
Ale dam radę, kiedyś trzeba się kiedyś nauczyć, tylko teraz to nie mam kiedy, bo Diverek taaaak się rozjeżdza że ledwo co w domu jest :at:
Szkoda że mnie nie było z Wami na ostanim zlociku, bo słyszałam że były same "ciacha" :D:D:D więc bym u któregoś zasięgneła praktyki przy stawianiu nóżki :haha2:


Tak więc chłopaki kiedy następny zlocik !!! :at:
p.s przy naszym pierwszym spotkaniu, będę musiała się przedstawić po "avatarze" bo mnie nie poznacie ;)

Afri da się obniżyć - na tyle że dotkniesz pełnymi stopami ziemi - skręcić trzeba amor z tyłu - daje pewność w terenie :)

przód też- ale ja o podobnym, wzroście nie obniżałem

Brunetka 11.05.2010 21:54

Jak dla mnie może być na weekend :at:

Brunetka 11.05.2010 21:57

Cytat:

Napisał puntek (Post 114370)
Afri da się obniżyć - na tyle że dotkniesz pełnymi stopami ziemi - skręcić trzeba amor z tyłu - daje pewność w terenie :)

przód też- ale ja o podobnym, wzroście nie obniżałem


Poważnie można :) bez żadnych dodatkowych kosztów ???
To Diverek coś mnie nawkręcał że trzeba coś dokupić.
Więc kiedy spotkanie - zabieram walizkę z narzędziami i działamy przy obniżaniu Afriki :haha2:
Tylko ciiicho żeby Diverek nie słyszał bo nas :vis:

jak dla mnie żeby była choć o 2-3 cm obniżona to było by już super.
czuła bym się bardziej pewnie.

ferdek 11.05.2010 22:06

Panowie, no żesz kurka wodna, gdzie wasza solidarność? Chcecie Diverkowi z Afryki choppera zrobić? Gdzie są moderatorzy? :dizzy::haha2:

Brunetka 11.05.2010 22:14

Ferdziu mój kochany żaden choper czy jak to tam się piszę,
chłopaki poprostu dbają o płeć piękniejszą :D
A Diverka nie zbawią te 3 cm , tych cm-rów ma tu i tam więc sobie nadrobi w czymś innym :haha2:

JarekAT 11.05.2010 22:18

diverek się zdziwi jak mu z Afryni BMXa zrobicie ;)

myku 11.05.2010 22:20

Hej Brunetka!A jak tam z ta kolezanka co mi Diverek obiecal:rolleyes:?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.