Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Lejdis (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=45)
-   -   POWITALNIA: witam szanowne grono Lejdis:) (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=4740)

suchy 04.09.2010 10:18

.......i pozycja za sterami dużo wygodniejsza;)trzymam kciuki za egzamin:Thumbs_Up:

creativka 13.09.2010 21:07

Witam z Krakowa
 
Witam Was Lejdis,
Przed chwilą przywitałam się z męskim gronem a teraz przyszłam tutaj.
Jestem początkującą Motocyklistówką :D i cieszę się, że jest tu kącik dla kobiet.

Mam na imię Vasi, jestem z Krakowa, jeżdżę na razie czarną Cebulką :Thumbs_Up:

Na pewno jeszcze się tu zobaczymy, a na razie uciekam czytać co tu macie ciekawego :)

Ashanti 13.09.2010 21:44

Cytat:

Napisał creativka (Post 132265)
Witam Was Lejdis,
Przed chwilą przywitałam się z męskim gronem a teraz przyszłam tutaj.
Jestem początkującą Motocyklistówką :D i cieszę się, że jest tu kącik dla kobiet.

Mam na imię Vasi, jestem z Krakowa, jeżdżę na razie czarną Cebulką :Thumbs_Up:

Na pewno jeszcze się tu zobaczymy, a na razie uciekam czytać co tu macie ciekawego :)

Witaj Vasi w Lejdisowym gronie,

Bardzo fajnie że jesteś tutaj z nami. :Thumbs_Up:

Ps. Ja też jeżdżę czarną Cebulką :)
Przyczepności i szerokości

creativka 13.09.2010 21:56

Cytat:

Napisał Ashanti (Post 132278)
Witaj Vasi w Lejdisowym gronie,

Bardzo fajnie że jesteś tutaj z nami. :Thumbs_Up:

Ps. Ja też jeżdżę czarną Cebulką :)
Przyczepności i szerokości

No baa :) Ja na niej właśnie opanowałąm przeciwskręt i ósemki na półsprzęgle :) To przesłodki jednoślad i w ogóle niezłośliwy, mimo że zgubiłam mu już jedną śrubkę :D

Ashanti 14.09.2010 22:41

Cytat:

Napisał creativka (Post 132281)
No baa :) Ja na niej właśnie opanowałąm przeciwskręt i ósemki na półsprzęgle :) To przesłodki jednoślad i w ogóle niezłośliwy, mimo że zgubiłam mu już jedną śrubkę :D


oj tam jedna śrubka, jeszcze ich tam trochę zostało ... :) najważniejsze że Cebulka dalej się trzyma i swojej pani radości przysparza :Thumbs_Up:

zulejka 17.09.2010 17:48

Witam. Miło że na tym forum znajduje się też kącik damski. Jeżdżę Transalpem.Motocyklistką jestem od dawna ale przygodę z moim "Tramciem" dopiero rozpoczynam. Pozdrawiam.

Ulka 17.09.2010 21:04

Witam wszystkie motórzystki na forum!:hello:
Jestem Ulka. Początkująca motórzystka, nie mająca jeszcze swej maszyny. Plecaczkiem GrześkaM nie chce już być ;)(ale już nie długo, z Waszą pomocą pewnie coś znajdę) :).
Pozdrawiam.

Dona 18.09.2010 11:37

O kurczaczki dawno mnie to nie było - Witam !!!
Posyłam wszystkim Świeżutkim Szalonym Lejdiskom, zbuntowanym Plecaczkom i ujawniającym się doświadczonym Motocyklistkom ;) pozdrowienia !!!
Bezpiecznego dzidowania :) !!!
:lc8:

Cleo 21.09.2010 12:04

Czesc Dziewczyny
 
Najpierw przywitalam sie u chłopaków mysląc,że to ogolna przywitalnia a tu patrze że kobity tez maja swoja. Wiec :

Witam wszystkie nie tylko z motoryzowane Panie.
Zwą mnie Cleo a w dowodzie mam Paulina. Taki jeden gosc afrykanczyk zaszczepil we mnie endurzenie i tak pozostało BA ! postanowiłam, zaprzestanie bycia pasażerka Hansa, więc zdalam prawko i może zimą zawita do garazu motórek.
Uwaga!
Dla co po niektórych niecierpliwych - Matajsie, informuję, ze to raczej nie bedzie dominator. No chyba że cos mi sie odwidzi i honda Ta ONA bedzie ładniutka.

Pozdrawiam

Cleo

elutka 24.09.2010 01:25

O! Dawno mnie nie było a tu lejdisowa koalicja rośnie w siłę:Thumbs_Up: witam Was dziewczyny :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.