Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   CRF 1000 L (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=170)
-   -   Crf1000 2018 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=30612)

ferolo 15.04.2023 19:12

Idzie stopniowo do wartości jaką widać program to car scaner wszystko pokazuję co trzeba minus że nie ma dostępu do np resetu wartości zapisanych ani zrobienia adaptacji. ogólnie siedzę w temacie bo mam do samochodów skaner diagnostyczny i dużo tym robię, ale mam do konkretnych modeli i nie chciał mi ruszyć po jednej żyle cana jak jest w crf. Jeszcze go jutro sprawdzę i dam znać czy coś więcej ugryzę jeśli złapię tą linię cana to będę wiedział więcej, co można zrobić w crf a co nie.

Dubel 15.04.2023 19:21

Cytat:

Napisał ferolo (Post 815222)
... ogólnie siedzę w temacie bo mam do samochodów skaner diagnostyczny i dużo tym robię, ale mam do konkretnych modeli i nie chciał mi ruszyć po jednej żyle cana jak jest w crf...

Powiesz na czym pracujesz?

ferolo 15.04.2023 19:34

Robię na ruskim ucds fordy mazdy oraz to co pociągnie forscan też na chipie elma ale z inny oprogramowaniem, fajnie to śmiga bo ma dostęp dilerski do funkcji który zwykły elm nie dawałby rady, tzn miało bo wiadomo temat śliski z ruskami chłopacy co chwilę coś modyfikują kombinują ale temat za blokadą ich mocno spowolnił zresztą nie dziwię się, każdy wie jak jest. Ogólnie do mojego zastosowania działa w innych markach nie robię bo uważam że jeśli ktoś jest od wszystkiego to jest do niczego. Zresztą za dużo na rynku jest fur aby to wszystko ogarnąć zwykłym kablem za 10 koła. Połączy się on oczywiście sczyta błędy zobaczysz podstawowe algorytmy ale jeśli chcesz pozmieniać parametry dilerskie i dokopać się do softu głównego samochodu to nie dasz rady tym ogarnąć. Mówię tutaj oczywiście o opcjach dilerskich bo tylko na takich sie opieram. A robię to jako dodatkowe hobby więc jak wpada mi z tego kasa to jestem zadowolony.

Dubel 15.04.2023 20:15

Cytat:

Napisał ferolo (Post 815224)
...Połączy się on oczywiście sczyta błędy zobaczysz podstawowe algorytmy ale jeśli chcesz pozmieniać parametry dilerskie i dokopać się do softu głównego samochodu to nie dasz rady tym ogarnąć. Mówię tutaj oczywiście o opcjach dilerskich bo tylko na takich sie opieram. A robię to jako dodatkowe hobby więc jak wpada mi z tego kasa to jestem zadowolony.

;) mozna mozna

tez kiedys bawilem sie UCDS, VCDS, Forscan, Autocom itd.

ferolo 15.04.2023 20:21

Dubel to jest ogólnie fajny kabel dla prostych zjadaczy chleba jeśli nie chcą jechać do dilera i płacić 150 za podłączenie to jest opcja fajna, ale jeśli chcesz coś więcej to musisz zainwestować w lepszy i wtedy się bawisz, ogólnie wracając do crf to moim zdaniem wszystko jest ok tylko ja jestem dupa i nie mogę ogarnąć tego przeskoku może na zimę pobawię się aby wrócić do linki, na razie w planach jest serbia więc jeśli wrócę cały to będę myślał bo podobno lokalsi słabo nastawieni na polshe heehehe

Dubel 15.04.2023 20:37

Cytat:

Napisał ferolo (Post 815228)
Dubel to jest ogólnie fajny kabel dla prostych zjadaczy chleba jeśli nie chcą jechać do dilera i płacić 150 za podłączenie to jest opcja fajna, ale jeśli chcesz coś więcej to musisz zainwestować w lepszy i wtedy się bawisz, ogólnie wracając do crf to moim zdaniem wszystko jest ok tylko ja jestem dupa i nie mogę ogarnąć tego przeskoku może na zimę pobawię się aby wrócić do linki, na razie w planach jest serbia więc jeśli wrócę cały to będę myślał bo podobno lokalsi słabo nastawieni na polshe heehehe

:Thumbs_Up::Thumbs_Up:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.