Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Trochę dalej (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=76)
-   -   W kierunku słońca. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=22911)

rumpel 21.01.2015 21:02

W kierunku słońca.
 
4 Załącznik(ów)
W związku z tym, iż nie jestem najlepszy w pisaniu to ograniczę się do kilku fotek. Oczywiście inni uczestnicy w razie mozliwości proszeni są o pomoc ;)

Ekipa.

Bartol z małżonką AfricaTwin
Stachu AfricaTwin
Ja AfricaTwin
Wrona GS 800
Wyrwas GS 800

Plan był jasny jedziemy na południe (najlepij jak uda sie dotrzeć do Grecji)

Wyjechaliśmy z początkiem sierpnia, chyba jakoś 2go. Umowilismy się że spotykamy się na Słowacji i tam tez skonsumowaliśmy obiadek.

rumpel 21.01.2015 21:15

5 Załącznik(ów)
Jak to zwykle bywa przelotówka była dość nudna poza tym, ze na wysokości Budapesztu dopadła nas ulewa jakiej chyba nigdy nie doświadczyłem na moto, na szczęście było dość ciepło. Jak to bywa u bratanków późnym wieczorem w motelach same wesela albo pozamykane campy które były na mapach nie do namierzenia. Oczywiście zaczął się już pierwszy rozlam, że chyba jestem po&$%$3 , że chce spać w krzakach i jak ja prowadze, że nie wiem gdzie są campingi i takie tam. Rzutem na taśmę znaleźliśmy fajny Camp z drewnianymi domkami tuż przed granicą Serbską.

RAVkopytko 21.01.2015 23:33

Rumpel nie piotol ,że Bartol marudził :D

rumpel 21.01.2015 23:57

1 Załącznik(ów)
Bartol to rasowy czarnuch, wiec o marudzeniu z jego strony nie ma mowy :) ( a kto marudził to można się domyśleć patrząc na motorki)

Wracając do tematu, w związku z przybyciem pozna pora, wszystkie wyszynki w pobliżu były zamknięte więc zjedliśmy to co mieliśmy ze sobą a ponieważ w głównej mierze była to cytrynówka Bartolowa itp. nalewki, to jedliśmy ją długo ;)

Rankiem okazalo się, że jeden z nas (Wrona) nie ma ze sobą dokumentów od moto. No ale stwierdziliśmy, że nie ma co pitolić tylko trzeba zaryzykować z nuż Serbowie nie będą sprawdzać zielonej karty i pocięliśmy w stronę granicy.

O dziwo udało się wjechać bez problemów.

Na fotce widać jak wrona łączy się z centralą w celu ustalenia gdzie owe dokumenty się znajdują.

Stachu 22.01.2015 06:39

Po lewej stronie drogi stały fajne bunkry. Nie widać ich na zdjęciu. Miały dużo otworów strzelniczych. Witamy na Bałkanach :).

Futrzak 22.01.2015 07:29

A gdzie zona Bartola na fotach jej niema chyba ze się do Was nie przyznaje???

calgon 22.01.2015 14:13

Jaka data wyjazdu?
Pisz dalej kolego!

rumpel 22.01.2015 15:15

2 Załącznik(ów)
Wydaje mi się, że wyjechaliśmy 02.08 a wróciliśmy 16 lub 17 .8.2014r


Kierujemy się na Novy Sad a właściwie to na park krajobrazowy Fruska Gora i tam trochę sie kręcimy po serpentynach ale jak to zwykle bywa nadciągają ciemne chmury wiec lecimy na jakieś żarełko

rumpel 22.01.2015 15:21

4 Załącznik(ów)
Po obiadku na koń i dalej na południe po kilkudziesieciu km okazuje się, że Bartol ma jakiś problem z łancuchem, na całe szczęście byłem na miejscu i sprawa zostaje załatwiona (a taki skromny jestem ;) )

rumpel 22.01.2015 15:35

2 Załącznik(ów)
Problem z łańcuchem zażegnany ale okazuje się, że opona Bartola nadaje sie do wymiany, klocki dość niebezpiecznie są naderwane. Kierujemy się w stronę miasta Valjevo może tam uda się coś kupić.
No i jak to bywa wjeżdzając do miasta dopada nas burza więc szukamy noclegu pod dachem co wcale nie jest łatwe. Na szczęście znajdujemy hotel (Omni). Jest tylko jeden problem, jest w nim wesele na 800 osób i pokoi brak :( . Jednak po jakimś czasie boss znajduje dla na s lokum.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.