Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   NAT - Warsztat (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=171)
-   -   NATAS - światła pozycyjne i mijania (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=34117)

Dario 27.01.2019 13:45

NATAS - światła pozycyjne i mijania
 
Koledzy, głupie pytanie (choć podobno takich nie ma).
Od tygodnia mam NATAS. Próbuję znaleźć w instrukcji jak włącza się światła pozycyjne. Czy któryś doświadczony kolega mógłby mi pomóc? I czy w ogóle jest taka opcja, żeby zostawić moto z włączonymi tylko pozycyjnymi?

Pytanie 2. Czy da się zrobić tak, żeby światła mijania nie paliły się po przekręceniu stacyjki?
Z góry dzięki za pomoc.

Novy 27.01.2019 14:11

Cytat:

Napisał Dario (Post 621891)
Koledzy, głupie pytanie (choć podobno takich nie ma).
Od tygodnia mam NATAS. Próbuję znaleźć w instrukcji jak włącza się światła pozycyjne. Czy któryś doświadczony kolega mógłby mi pomóc? I czy w ogóle jest taka opcja, żeby zostawić moto z włączonymi tylko pozycyjnymi?

Pytanie 2. Czy da się zrobić tak, żeby światła mijania nie paliły się po przekręceniu stacyjki?
Z góry dzięki za pomoc.

Ad.1) nie ma pozycyjnych świateł - po przekręceniu kluczyka świecą się od razu światła mijania,

Ad. 2) nie można wyłączyć świateł mijania.

Dario 27.01.2019 14:47

tego 2 się domyślałem, ale co, gdybym chciał zostawić (np uszkodzone) moto na poboczu, żadnego oświetlenia ?
Trochę głupio.....

Novy 27.01.2019 14:49

Złe podejście masz od samego początku - Afryka się nie psuje! :D

Pozostają awaryjne. Są ledowe, więc akku wystarczy na długo. Bardzo długo.

radiolog 27.01.2019 15:05

Pojazdy sprzedawane w krajach w których są obowiązkowe światła mijania/dzienne bedą miały włączane wymagane światła z przekreceniem stacyjki

Dario 27.01.2019 15:09

[QUOTE=Novy;621900]Złe podejście masz od samego początku - Afryka się nie psuje! :D

Spodziewałem się złośliwej riposty, dlatego specjalnie napisałem uszkodzona (np szlifnięta) a nie zepsuta:D
Co do jakości Hondy, to nie musisz mnie przekonywać. Od lat "samochodowo" jeżdżę Hondami i ich bezawaryjność i zaawansowana technika były głównym argumentem za porzuceniem GS-ów i kupienia Afryki.

mdxmd 27.01.2019 16:07

[QUOTE=Dario;621903]
Cytat:

Napisał Novy (Post 621900)
Złe podejście masz od samego początku - Afryka się nie psuje! :D

Spodziewałem się złośliwej riposty, dlatego specjalnie napisałem uszkodzona (np szlifnięta) a nie zepsuta:D
Co do jakości Hondy, to nie musisz mnie przekonywać. Od lat "samochodowo" jeżdżę Hondami i ich bezawaryjność i zaawansowana technika były głównym argumentem za porzuceniem GS-ów i kupienia Afryki.

nie chwal dnia.... przed zrobieniem 50.000km :D

a w tym motocyklu nie ma niczego zaawansowanego, niektórzy mówią, że to dobrze inni co innego...nie dogadasz się :) powodzenia!

awaryjne włączasz po przekręceniu stacyjki po czym stacyjkę możesz wyłączyć a awaryjne zostaną włączone.

Hiperfokal 27.01.2019 17:54

A tak trochę z innej beczki, gdzie się reguluje wysokość świateł mijania ?

Emek 27.01.2019 17:56

Pozycja 3.24 manuala.

honda_honda 27.01.2019 18:50

Przepraszam bo może nie w temacie ale co to jest NATAS ?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.