Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Trochę dalej (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Mauretania 2019, czyli w oczach piach, w zębach piach, w stringach piach (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=35529)

Rychu72 07.08.2019 07:14

Przed imprezą Neno zachęcał nas do wizyt na siłce.
Ja osobiście całą zimę męczyłem orbitreka. :)
Bardziej niż zmęczenie fizyczne była upierdliwa temperatura.

Co do marzycieli oglądających youtuba to organizator zabezpieczył siebie i pozostałą część grupy.
Przed wyjazdem dostaliśmy regulamin do podpisania, w którym między innymi jest zapis o eleminacji maruderów/indywidualistów z grupy.

Mało komfortowe psychicznie (każdy mógł się okazać takim maruderem, bo nikt z nas w takich warunkach nigdy nie jeździł), ale w pełni rozumiem, bo taki jeden może skasować imprezę pozostałym.

Oczywiście nie jest to zostawienie kogoś na środku pustyni, ale rozstanie gdzieś, gdzie będzie mógł bezpiecznie kontynuować jazdę na własną rękę.

Na szczęście nie mieliśmy takiego problemu i takiej grupy każdemu życzę.


Edit:
Na privie mam pytania odnośnie magic żel: QNT Energel żel energetyczny z kofeiną węglowodany

Rychu72 07.08.2019 07:36

Produkcja filmowa nieco przegoniła produkcję literacką, więc coś już wrzucę z 4 dnia. :)


matjas 07.08.2019 08:38

dobrze, że rozjaśniłeś z tym magicznym żelem... po stringach w tytule i piachu fszędzie na pewno forum było pełne domysłów :D

puntek 07.08.2019 09:33

Jejku jej jak się czyta ...:) pisz :)

jochen 07.08.2019 16:49

Dawaj pan dalej - ciekawość rośnie. Fajnie, że wplatasz filmiki, dobra ta muza w tle:Thumbs_Up:

zimny 07.08.2019 21:37

Na początku napisałem że to byłby wyjazd marzeń. Jak czytam to się wycofuje - to raczej by dla mnie było życiowe wyzwanie :dizzy:

Świetnie piszesz - super się czyta, czekamy Rychu :)

tyran 07.08.2019 21:44

Ciekawym nie tylko co się stało temu KTMu.
Pisz, pisz!

rabbit 07.08.2019 22:46

Ale się to czyta! Powinieneś to wydać drukiem! Masz talent! :Thumbs_Up:

Rychu72 08.08.2019 07:04

Cytat:

Napisał matjas (Post 646805)
dobrze, że rozjaśniłeś z tym magicznym żelem... po stringach w tytule i piachu fszędzie na pewno forum było pełne domysłów :D

Zapewniam Cię Matjasie, że grupa samców była tak nieatrakcyjna, tak byliśmy wyrypani po całym dniu, że w żadną noc, żaden korzeń nie zapłonął. :)

Jedynie jedyna samiczka w grupie mogła powodować namiętność i pożądliwość, ale samiec alfa z szaleństwem i zazdrością w oczach, warcząc i szczerząc kły odganiał nas, gdy próbowaliśmy podchodzić od tył. :)

Wobec powyższego żel był aplikowany tylko przez otwór gębowy. :D

Rychu72 08.08.2019 07:13

Cytat:

Napisał zimny (Post 646928)
Na początku napisałem że to byłby wyjazd marzeń. Jak czytam to się wycofuje - to raczej by dla mnie było życiowe wyzwanie :dizzy:

Świetnie piszesz - super się czyta, czekamy Rychu :)

Dokładnie tak też było.
Jechałem na podróż marzeń, a stało się czymś co będę wspominał na starość i nawet Alzheimer temu nie podoła. :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.