Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Suzuki (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=180)
-   -   Suzuki GSF 1250SA i inne Bandziory (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=29307)

Kazmir 19.05.2017 21:54

Suzuki GSF 1250SA i inne Bandziory
 
3 Załącznik(ów)
Czas coś tu napisać:)
Modliszka budzi się powoli do życia!
Kto ma taki sprzęt zapraszam do dzielenia się spostrzeżeniami wszelakiej maści.

Na początek takie małe co nieco. Może Niemiec płakał jak sprzedawał, ale Polak płakał jeszcze bardziej, jak zobaczył na jakim poziomie serwisowany był motocykl.
Nigdy nie miałem żadnego pojazdu z tego kraju. Wpisy są oczywiście w książce gwarancyjnej, ale to co przejrzałem w motocyklu nie wzbudziło mojego entuzjazmu.
Zresztą sami zobaczcie na fotkach. Płyn w zbiorniku pompy sprzęgła był koloru prawie oleju i "jechał" jak stare skarpety. Na dnie zbiorniczka czarny osad. Świece - irydowych nie zobaczyłem:( Decyzja mogła być jedna - trzeba płyny wszystkie wymienić i zajrzeć dokładniej w różne miejsca, jako że ten sprzęt trochę potrafi.

Dlaczego Bandit? Od dzieciaka marzyłem o big bike. Dostępność części prosta konstrukcja, żywotny silnik z 6-ścio biegową skrzynią, ABS, czy wtrysk paliwa.
Cena. Nie mogłem się doprosić tutaj jakieś pomocy w sprawie zakupu. To mit, że nie ma teraz okazji, są czego dowodem ten sprzęt. Trzeba być tylko cierpliwym.
Czy się polubimy? Jeśli tak to ja naprawdę będę płakał jak przyjdzie mi sprzedać babcie RD-03/04

Brambi 20.05.2017 01:33

Nooo bardzo ciekawy temat !!! Czekam na ciąg dalszy!!!!

Vee 20.05.2017 10:04

Też czekam i czytać będę, bo jestem skrytym fanem "jaja bandziora" (GSX-F 1250). ;)

RAVkopytko 21.05.2017 00:55

Kazmir ,patrząc na świece,to on z Anglii przywieziony ;)

szynszyll 21.05.2017 09:28

Obstawiam okolice wybrzeza baltyku...

Kazmir 21.05.2017 12:05

Moto stało nie ruszane/odpalane przez cały 2016 rok. Wilgoć swoje zrobiła. Cewko fajki są niby uszczelnione gumowym pierścieniem, ale jak coś stoi nieużywane to sami wiecie co się dzieje chociażby z tarczami hamulcowymi i zaciskami. Świece po wyczyszczeniu spokojnie mogą posłużyć jako awaryjne. Stan elektrod bez zarzutu.

Kazmir 02.06.2017 22:42

1 Załącznik(ów)
Najpiękniejsze chwile, jak "czarna" robota dobiega końca. Można by rzec 99% zrobione;).
Zostało uruchomienie i wymiana oleju. Jaki olej do tego silnika polecacie? Niestety nie doczekałem się info co lał poprzedni właściciel. Zaleje na razie Motul'em 5100 10W40 - krzywdy chyba mu nie zrobię?

Nie mam tez kierunkowskazów do przodu. Na razie założyłem jakieś ledowe badziewie chińskie. Może komuś zalegają szt 2 z białymi kloszami?

zibiano 03.06.2017 09:54

Brawo. Mam nadzieje na ogledziny niedlugo
Modliszka:).

Dzieju 03.06.2017 13:55

Ładnie się prezentuje , kiedy robisz oględziny z jakąś przejażdżką ?

Kazmir 03.06.2017 16:54

Dzisiaj zalałem paliwo. Dopiero po zalaniu 7litrów przestał migać "dystrybutor"? Już myślałem, że coś zwalone i dziwne to by było bo przed zamontowaniem pompy do zbiornika obmierzyłem rezystancję czujnika poziomu paliwa i była zgodna z manual'em.
Wkurza mnie zapalanie się świateł mijania po przekręceniu stacyjki! Dam jakiś ukryty przełącznik w obwód świateł. Jutro odpalam......jak tu zasnąć???


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.