Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Trochę dalej (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=76)
-   -   ..poemat o naciaganiu lancucha w ziemiach polnocnych (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=33168)

jagna 01.11.2018 08:27

Nie znam jełopa.
Nie czytuję jego gównoburz, bo mi nie pasują.
Ale prawa do pisania relacji w każdym, autorskim stylu będę bronić jak niepodległości.
A na bezsensowne krytykanctwo jestem uczulona.
Jełopowi dowaliliście, a przy okazji ktoś, kto może miał ochotę coś podróżniczego napisać już tego nie zrobi.
Bo jeszcze usłyszy, że zdjęcia słabe.

muszel72 02.11.2018 08:13

Yeuop, dziękuję Ci za relację. Właśnie dla nich między innymi zapisałem się na to forum. Sam sporo jeżdżę ale jakoś nie miałem weny do napisania. Być może się to zmieni:Thumbs_Up:

jorge 02.11.2018 13:49

Wywaliłem wycieczki. Za obrażanie kobiet na tym forum będę osobiście banował - do póki będę miał do tego uprawnienia - bez ostrzeżenia. tu o relacji. Nie oceniamy jej - nie podoba się, nie czytaj. Podoba się - zachęcaj. EOS.

Kamyk 02.11.2018 13:55

Zgadzam się z Jagną i innymi. Komuś się nie podoba to niech nie czyta, a nie bzdurne komentarza daje. A może chce nabić sobie posty ;)

Kamyk

Lucky Luke 02.11.2018 15:34

Cytat:

Napisał jorge (Post 609360)
Wywaliłem wycieczki. Za obrażanie kobiet na tym forum będę osobiście banował - do póki będę miał do tego uprawnienia - bez ostrzeżenia. tu o relacji. Nie oceniamy jej - nie podoba się, nie czytaj. Podoba się - zachęcaj. EOS.

I w tym wypadku się nie zgadzam. Jeśli coś jest wystawione do opinii publicznej to każdy ma prawo to oceniać i wyrazić swoje zdanie.
Niezależnie czy relacja jest słaba czy dobra.

Ta jest wyjątkowo słaba.
yeuop oczywiście celowo tak zagrał.
Nie skaczmy sobie do gardeł tylko spokojnie punktujmy trolla.
Jeśli ktoś inny napisze słabą relację także mu to wytknę.

wojtekk 02.11.2018 15:58

1. Są wydzielone więc spokojnie.
2. Jakbyś mógł nie wytykać będę zobowiązany.

henry 02.11.2018 17:35

A ja cały czas myślałem i miałem taką nadzieję, że to są żarty, że wszyscy jaja sobie robią, ale chyba się pomyliłem …

Prince 02.11.2018 21:59

Nie no. Nie wolno krytykować relacji.. A ta była zajebista. Naprawdę mega. Chcemy żeby było więcej takich mega. Ze zwrotami akcji i ciekawych. No w dechę relacja ! Niech forum zaleją tak ciekawe historie.. ;D

Brawo !
Jakoś to tak szło ze kogoś sie poznaje nie po tym jak zaczyna... czy coś tam..

zbyszek 02.11.2018 22:12

Cytat:

Napisał wojtekk (Post 609388)
1. Są wydzielone więc spokojnie.
2. Jakbyś mógł nie wytykać będę zobowiązany.

Jakoś nie mogę znaleźć, ktoś podrzuci linka gdzie wydzielone?
Dziękuję z góry:)

wojtekk 02.11.2018 23:08

Cytat:

Napisał zbyszek (Post 609461)
Jakoś nie mogę znaleźć, ktoś podrzuci linka gdzie wydzielone?
Dziękuję z góry:)

Mój bład - jak rozumiem w niewidocznej części dla wszystkich (kosz)? Czy wszyscy widzą?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.