Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   XX WIR Rally (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=33081)

aXon 30.06.2019 22:13

ehe - możliwe, że pomyślałem, że podobne kaski to i gogle się nadadzą ale moooże ktoś jeszcze z araiem x-tour3 da znać.

Pamiętam, że gadałem z kimś i zapamiętałem, że albo progrip albo FXR i kupił kolega na 24mx bo jakaś promocja nawet była i spasowały :)

BTW. Jakie gogle Siwy miałeś wtedy? eee hmm... (może machnę priwa lepiej..)

siwy 30.06.2019 23:01

Hej. Do szoeja nie zakładałem jeszcze gogli. Jak ciepło to jeżdżę w okularach przeciwsłonecznych.

aXon 30.06.2019 23:23

oezu.. to się porobiło się.. to może nie afryka była? ale kurde wydaje mi się, że na 100% NAT i ARAI tour-x3 w kolorze czarny mat. więc no nic.. może Plaka zaczepie i więcej to już nie mam pomysła.

Mam niby fajne gogle na promocji i mierzyłem i nawet szyba mi się zamyka ale kurr... od środka świat chcę widzieć na brązowo, bursztynowo, a na zdjęciach gówno widać jakie od środka gogle mają kolora tylko od zewnątrz jakieś tęczowe czy tam benzynowo-wodne kolory... może dorwę kogoś albo jakiś sklep w białym co ma gogle 100% acuri bo podobno wchodzą to sprawdzę jeszcze i te.. ps. na Dragon NFXs z szybką amber mnie nie stać :|

okej. dzięki wszystkim za pomoc. nie będę dupy zawracał gupotami.. (obecuje ;) )

Siwy - ja tyż w okularach jeżdżę ale piooch w oczy sypie jak jadę w grupie.. tak to bym se głowy nie zawracał gogielami.

siwy 30.06.2019 23:26

A czarny mat to mój może był. Mam hornet adv, możesz wpaść i pomierzyć. Parę par gogli też mam.

aXon 30.06.2019 23:35

ale mówiłeś, że nie zakładałeś na jesiennym gogieli, a centralnie przy jakimś kościółku czy cerkwi gdzie te źródełko wypływa siedzieliśmy z jakimś koleżką i paczałem na gogle jego i mówił, że na promocji kupił na 24mx. młody gościu raczej, budowa nie podlasiaka co piwa dużo pije ;) - to były jakieś fxr'y albo progripy albo może i scoty.. koloru były tęczy ale od środka ładnie na brązik zalatywało :) więc to nie ty :P

aXon 30.06.2019 23:39

przejadę się jutro po sklepach i popatrzę - jak nic nie będzie ciekawego to zaryzykuje i kupię z neta "gold" - może nie będą totalnie żółte jak te nocne tylko lekko złotawe. styknie i to .... nie wiem tylko czy brać jeszcze szybę bezbarwną (mam niby szybę w kasku) ale nienawidzę jeździć z zamkniętą.. duchota i jakieś takie odizolowanie mnie ogarnia.. lubię jak mi wieje po ryju wiatr i czuję las iglasty mmmmm..... :) :)

siwy 30.06.2019 23:48

To polecam sportowe okulary przeciwsłoneczne (do jazdy dziennej oczywiście), np z decathlona. Gogle do enduro kupuję zawsze bezbarwne bo jednak czasem trzeba w nocy przejechać.

aXon 30.06.2019 23:59

spoko. z decatlona mam bezbarwne robocze to zakładam jak się ściemnia. tak to jeżdżę w polaryzacyjnych miedzianych - fajne ale podwiewa mi kurz pod nie..
Szukałem takie z pianką dookoła ale nic fajnego i w tym kolorze nie mogę znaleźć.. na targach oglądałem UglyFish ale polaryzowane wszystkie, a po szutrze polaryzacja przeszkadza strasznie bo "wyolbrzymia" dziury, koleiny.. zdejmuje je i okazuje się, że szutrówka prosta jak autostrada do wawy :)

ide lulu.. jutro objeżdżę sklepy. to pierwszy krok.. pomacam może coś ;)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.