Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Kaski (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=128)
-   -   Nexx xd1 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=22875)

szynszyll 22.08.2016 08:32

Jedna rzecz ktora musisz zaakceptowac to zapiecie D. Nie kazdy to lubi.

radiolog 22.08.2016 08:53

Nexx ma dziwną rozmiarówkę, M nie wchodził mi na głowę, mimo ze Touratech aventuro czyli bliźniak, w wersju M był idealny, a nexx L już był za luźny

Piotr_As 22.08.2016 09:37

A jak wyglada sprawa z interkomem? Tylko dedykowany czy można zamontować jakiś inny?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

radiolog 22.08.2016 10:13

Każdy możesz, jedynie w przypadku dedykowanego nie masz kabli na wierzchu

Piotr_As 22.08.2016 13:33

To znaczy, że głośniki i mikrofon ma zainstalowane? I podpinasz samą centralkę?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

hellwoot 22.08.2016 14:12

Nic nie ma zainstalowane. Fabryczny zestaw śmiga przez blutacza. Nexx xcom bt czy jakoś tak.

radiolog 22.08.2016 16:16

Cytat:

Napisał Piotr_As (Post 494613)
To znaczy, że głośniki i mikrofon ma zainstalowane? I podpinasz samą centralkę?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Znaczy że ma przygotowane specjalne miejsca do prawie modułowego podłączenia, bez kombinuj jak to przeprowadzić

spider2you 23.08.2016 00:27

Pośmigałem kilka wypadów w tym kasku i jestem bardzo zadowooooloooonyyy.
W porównaniu do Oneala Sierra, to ciszaaaaa. Można spokojnie muzyki posłuchać. Pinlock seryjny rewelacja. Zamontowałem BT w seryjne otwory bez rzeźby (no może delikatną zrobiłem z mocowaniem, ale nie chciałem niszczyć zaślepki za bardzo), kabelki weszły, mikrofon na miejscu, trochę głośnik w jedno ucho uwiera, bo gruby, ale w zimie poprawię.
Założyłem na daszek ten plastik do wydłużania daszku i to jedyna rzecz jaka mnie drażni, bo lekko wibruje, więc chyba wywalę.
Reszta jest bardzo, ale to bardzo fajna.
Na razie to mój najlepszy kask jaki udało mi się wytargać za rozsądną kasę, niby używany dopadłem, ale był jak ze sklepu, tylko szkoda, że czarny.
Polecam na maxa.

antitank 23.08.2016 12:12

Mialem w lapach i na mojej lepetynie: o lata swietlne lepsze wykonanie od Ls2 pioneer, w ktorym jezdze(co uwzglednia cena oczywiscie:-D ) ,ale dla mnie waga tej skorupy nie do zaakceptowania,podobnie jak sierra oneal!

hellwoot 23.08.2016 12:48

Wiesz czemu nie ma opinii po wypadkach w kaskach ls2? :D
Tego co produkuje te badziewie powinni zesłać na sybir na tysiąc lat. Tych co to polecają i sprzedają na 500 lat :D

Widziałem jak ten kask rozpadł się po upadku ze schodów. Pęknięta skorupa. Pierwszy raz coś takiego widziałem. Nawet orzechy z czasów wuesek były lepsze. Rozeszło się to prawie jak pęknięta skóra na czaszce a "grubość" skorupy jest tam jak w kasku na deskorolkę.

ls2 pioneer -1,53 kg Nexx xd1 - 1,62 kg Sierra - 1,65 kg
Wrażliwa z Ciebie osoba, skoro setke na głowie tak mocno odczuwasz. :D
:beer2:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.