Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Hardware (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=113)
-   -   Jakie słuchawki do kasku ? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=34992)

Lucky Luke 14.05.2019 16:52

Jakie słuchawki do kasku ?
 
Jakie polecacie słuchawki do montażu w kasku.

Marzy mi się żeby dałoo się je zamontowac w kasku zamknietym , żeby miały mikrofon i były "bezprzewodowe" oraz kompatibilne z android.

Co polecacie ?

A może jednak to kiepski pomysl i słuchnie muzyki podczas jazdy moto tylko uszkodzi mi słuch ?

szelas 14.05.2019 17:01

Cytat:

Napisał Lucky Luke (Post 636820)
Jakie polecacie słuchawki do montażu w kasku.

Marzy mi się żeby dałoo się je zamontowac w kasku zamknietym , żeby miały mikrofon i były "bezprzewodowe" oraz kompatibilne z android.

Co polecacie ?

A może jednak to kiepski pomysl i słuchnie muzyki podczas jazdy moto tylko uszkodzi mi słuch ?

Słuch nie, ale nie ma takich słuchawek które po zainstalowaniu w kasku nadają się do przyjemnego odsłuchu muzyki. No chyba że wielki słoń nadepną ci na ucho i nie ważne jak, byle grało. Ja mam słuchawki z zestawu SCALA freecom 4 i o ile przyłożone bezpośrednio do uszu grają jak topowe słuchawki to już w kasku po prostu przekazują dźwięk, ale słuchanie muzy nie sprawia przyjemności. Takie moje zdanie. Kwestię bezpieczeństwa pominę, każdy robi jak uważa.

Lucky Luke 14.05.2019 17:18

Jeździlem juz w sluchawkach dokanalowych i było spoko, ale zakładnie sluchwaek za kazdym razem gdy zdjęmę kask jest mega upierdliwe

Novy 14.05.2019 17:22

Też mam Scala Rider i jeżeli nie jesteś melomanem to da się posłuchać.

Czasem włączę sobie radio, ale bardziej, żeby coś pobrzęczało, bez nastawiania się na koncertowy odbiór.

matjas 14.05.2019 17:35

Jedynie słuchawki dokanałowe załatwiają temat ale szczerze to zawsze bardziej interesuje mnie to co dzieje się wokół.
Scala to faktycznie coś tam brzęczy i tyle. Bardziej wkurza niż cokolwiek innego.
Dobrze działa z nawigacja i to jest jej największa i chyba jedyna zaleta. Jak dla mnie.

M

redrobo 14.05.2019 17:50

Aby dobrze gralo to trzeba wygluszyc kask, a to nielatwa sprawa. Moj midland gra calkiem... glosno... o jakosci podczas jazdy ktm nie myslalem nigdy... gdybym jednak mial kombinowac to myslalbym jak zamontowac przetworniki i nausznice z jakis sluchawek typu zamknietego i do tego jakis dobry wzmacniaczyk Bluetooth. Jest to jednak sposob mocno inwazyjny jesli chodzi o wypelnienie kasku w okokicy uszu....

Novy 14.05.2019 17:52

Komunikacja z pasażerem też jest wporzo.

Pod warunkiem, że coś się nie spierniczy i działa.

Dario 14.05.2019 18:36

Tez mam SCALA RIDER G9. Potwierdzam to, co Koledzy napisali poprzednio o odsłuchu muzy i komunikatach z navi.
Dla mnie SCALA (poza oczywistą funkcją interkomu) to jeszcze możliwość używanie w moto Yanosika.
Bezcenne :)

Emsi 14.05.2019 21:25

Teraz wyszły nowe Scale z głośnikami i elektroniką od JBL. Ciekawe czy da się podpiąć te JBL do starszych interkomów i czy coś da zmiana samych głośników.

nabrU 14.05.2019 22:18

A ja z kolei polecę Senę...
www.sena.com


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.