Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Wszystko dla Afryki (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Wydech do Afri (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=13691)

Jumper 30.05.2012 23:34

Wydech do Afri
 
Jaki wydech byście zamontowali, żeby było słychać w korku, relacje z montażu i dopasowania mile widziane.
Co polecacie??

majki 30.05.2012 23:44

Zaprawdę polecam lekturę forum, było już duuuużo o wydechach, wystarczy poszukać! ;)

zimny 30.05.2012 23:44

LeoVince SBK dedykowany do AT. Jeden z niewielu bardzo udanych wydechów do AT który nie zwiększa apetytu afri na olej. Bez dbkillera robił mi jajecznicę z mózgu, tak dudnił. Z dbkillerem jest kultura :Thumbs_Up:
A hałasowanie w korkach tylko niepotrzebnie wkurza kierowców :Thumbs_Down:

Drugi typ - Remus Revolution. Brzmi lepiej niż leon, ale drogi i ciężko dostępny raczej. Kumpel ma i godzinami mogę się wsłuchiwać :Thumbs_Up:
Z dbkillerem nie wkurza kierowców puszek.

A poza tym...tak jak majki napisał.

Pozdrawiam
zimny

Dubel 31.05.2012 07:10

Moi faworyci do afry to Arrow Paris Dakar Replica i duze cygaro robione kiedys dla forum przez M-Tech.
Pozdro

matjas 31.05.2012 08:51

leon ale używka. nowy kosztuje w pip.
tanią a dobrą dla kieszeni i bardzo dobrą dla ucha alternatywą był forumowo sprzedawany onegdaj Motad Venom. Sporo Afryk z tym jeździ - brzmienie jest nienatrętne nawet bez korka. lepszy dół, zero spalania oleju jeśli silnik sprawny.
oto moje typy. poza tym szukaj info na forum.
matjas

Gawień 31.05.2012 09:00

Ja mam LeoVinca , Rambo ma poniżej 1200 zł to wcale chyba nie jest aż tak dużo jak za nowy tłumik tej firmy :)
Montaż bezproblemowy , wkurzające tylko te obejmy a dokładniej gumki pod nie :vis:
Gada fajnie no ale nie mam porównania z innymi poza oryginałem , ja tam śmigam bez killera :o Afri dostała kopa , albo to takie wrażenie przez ryk jak odkręcasz :dizzy:
Wzruszają takie detale jak na przykład gumowa osłonka sprężynki na której jest logo LeoVince :dizzy:

Pozdro!

PS. Jak bedziesz dzisiaj u Huberta to sobie posłuchać będzie można na pewno kilku różnych tłumików :)

newrom 31.05.2012 09:54

W korku jak już przejedziesz to wszystko słychać, a jak chcesz ryczeć to odkręć wydech i zostaw samą rurkę. Testowałem to kiedyś jak zgubiłem wydech.
Osobiście założyłem sabringa, bo był w rozsądnych pieniądzach. Jest głośniejszy od oryginału, ale nie jest głośny. Jeździłem wydumką od kogoś z forum (nie pamiętam już kogo), z nierdzewki, hałasowało to jak cholera. Po 2-3h jazdy łeb mnie napierdzielał, głośny wydech jest fajny do kościoła, a nie na wycieczkę ;)

Włóczykij 31.05.2012 10:05

Tyle opinii i proponowanych wydechów, co osób na forum :)
Proponuję Ci poczytać sporo, bo jest co czytać na naszym forum i najprawdopodobniej to będzie tak że wybierzesz wydech który Tobie odpowiada, a nie ten którego Ci ktoś narzuci.
Ale taka mała przestroga, miłośnikom leosi nie wciśniesz że Arrow jest lepszy, ma lepsze brzmienie i na odwrót. To jaki wydech kupisz, zależy od tego czy Tobie się spodoba jego praca i tak jak tutaj wiele osób mówi, porównaj na ŻYWO swoje faworyty np na jakimś zlocie i wtedy wybierz ten który najbardziej Ci przypadł do gustu
Pozdrawiam

NUROFEN 31.05.2012 23:43

niektóry nawet ma fajne nawiercenia z tyłu tzn w tej blaszce konczącej tłumik , okalajacej otwór wylotowy spalin.
Byłem pod wrażeniem jak domykał gaz.

aciu 31.05.2012 23:53

tu masz wydech za 120zł kupiony na alledrogo...nie wiem nawet z czego pochodzi, chyba SV650. Średnica dolotu taka jak w Leosiu. Nie jest to dedykacja, ale na hałas i tymczas daje radę.



a tu z bliska ale pod koniec filmu:



zasada prosta:

masz kasę -> kup Leosia
masz kasę i zdrowe bębenki -> kup Arrowa PD
nie masz siana i cierpliwości -> kup byle co

ot cała filozofia.

Dziękuję i pozdrawiam.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.