Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Przygotowania do wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Bałkany - tracki (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=40234)

mirkoslawski 07.05.2021 15:33

Bałkany - tracki
 
Cześć,
Szukam ale widzę tylko Albanię albo trylion wątków z milionem stron...
Jadę na Bałkany na ciężko ale chcialbym jal najwięcej poza asfaltem ale bez hardoffu. Nie interesują mnie muzea i wielkie miasta - szukam genialnych dróg i widoków, ciekawych miejsc...
Cxy macie ślady/tracki po Bałkanach ( dla ciężkich motocykli typu KTM 990 adv? TET mam ale TET to nie wszystko :)
Będę bardzo wdzięczny za takie GPXy - może być w wątku dla potomnych a moze byc na PW bądź mirek.wieckowski@interia.pl z gwarancją dyskrecji, jeśli ktoś nie chciałby sie publicxnie nimi dzielić.

Zdrowia

Emek 07.05.2021 16:27

Olej te standardowe Bałkany 😁, leć przez Serbię na dół, wpadnij na Bułgarię, tam wykorzystaj ślad TET i obleć Rodopy, potem przepnij się na TET grecki który ma 4000 km i ani widoków ani emocji ci nie zabranie a hardkoru unikniesz. Trasy gotowe. Mieliśmy taki plan ale wyszło co inne. Analiza Greckiego TET pokazuje ze warto bardzo a jakoś mało popularny u nas. Wszyscy walą właśnie Albania, Serbia, Bośnia. Ja bym się pokusił. Uważać należy na zaopatrzenie w paliwo bo wujek Google pokazuje że nie jest doskonale.

teddy-boy 07.05.2021 16:53

Popieram. Po Grecji zajebiście jeździ się motocyklem po zadupiach. Jest kamieniście ale w granicach rozsądku, widoczki doskonałe.
Mogę ci nawet Mirek parę starych fotek na zachętę wstawić :D

JarekO 07.05.2021 17:01

Cytat:

Napisał teddy-boy (Post 733213)
Popieram. Po Grecji zajebiście jeździ się motocyklem po zadupiach. Jest kamieniście ale w granicach rozsądku, widoczki doskonałe.
Mogę ci nawet Mirek parę starych fotek na zachętę wstawić :D

A kiedy ostatni dzwonek na Grecję żeby wysokich temperatur uniknąć?

teddy-boy 07.05.2021 17:06

Ja byłem w maju i było super, myślę że do końca maja to jest komfortowo, później już coraz goręcej.

mirkoslawski 07.05.2021 18:21

Cytat:

Napisał Emek (Post 733211)
Olej te standardowe Bałkany 😁, leć przez Serbię na dół, wpadnij na Bułgarię, tam wykorzystaj ślad TET i obleć Rodopy, potem przepnij się na TET grecki który ma 4000 km i ani widoków ani emocji ci nie zabranie a hardkoru unikniesz. Trasy gotowe. Mieliśmy taki plan ale wyszło co inne. Analiza Greckiego TET pokazuje ze warto bardzo a jakoś mało popularny u nas. Wszyscy walą właśnie Albania, Serbia, Bośnia. Ja bym się pokusił. Uważać należy na zaopatrzenie w paliwo bo wujek Google pokazuje że nie jest doskonale.

I to jest myśl - dzięki :D

Cytat:

Napisał teddy-boy (Post 733213)
Popieram. Po Grecji zajebiście jeździ się motocyklem po zadupiach. Jest kamieniście ale w granicach rozsądku, widoczki doskonałe.
Mogę ci nawet Mirek parę starych fotek na zachętę wstawić :D

Tak, poproszę na zachętę kilka fotek - z gory dzięki :D

teddy-boy 07.05.2021 21:28

10 Załącznik(ów)
Kilka na zachętę.
Szkoda że miałem tylko telefon, aparatu do dziś się nie dorobiłem :D

mirkoslawski 07.05.2021 21:44

MEGA! dzięki Pany, na Was zawsze mozna liczyć! Postanowione ;>

teddy-boy 07.05.2021 21:56

1 Załącznik(ów)
A i przerwy na lancz były tam zacne :)

Bohun 05.01.2024 14:15

Cytat:

Napisał teddy-boy (Post 733254)
Kilka na zachętę.
Szkoda że miałem tylko telefon, aparatu do dziś się nie dorobiłem :D

Dej namiary na ten statek. wow


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.