Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Regional Adwenture Trials (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=43949)

CzarnyEZG 01.03.2023 08:57

Regional Adwenture Trials
 
Cześć.

https://swiatmotocykli.pl/motocykle/...wadUqcUH5-KzCc

Miał ktoś z tym do czynienia?
Wygląda interesująco.

zimny 01.03.2023 09:09

Trampkarze to śledzą z tego co widziałem. Bardzo ciekawy projekt :Thumbs_Up: Podoba mi się szwenduro legalnymi ścieżkami.

teddy-boy 01.03.2023 09:13

Dla mnie chore jest to, że "twórca" wymyślił sobie jakieś nienormalne regulaminy jak dostąpić godności ściągnięcia tras. Broni tego jak niepodległości i buduje grono "elity".

matjas 01.03.2023 09:17

wygląda interesująco - kibicuję i mam nadzieję, że nie dojdzie do skomercjalizowania 'społecznie' naniesionych danych. świat już, niestety, widywał podobne przypadki. twórca jeździ GS - to może co nieco wyjaśniać :D :D :D oczywiście nie chcę bana i nie buduję 'antagonizmów' - trudne słowo :D

myślę, że każdy chciałby mieć więcej TETa w kraju - przełożyłoby się to również na mniejszą presję na oryginalnym TET co, być może, poluzowałoby trochę gumę w gaciach niektórych lokalnych 'szeryfów'.

fajnie. mam nadzieję, że jeszcze o tym usłyszę a może jak trochę popuści temp to sam pojadę taki RATS?


na koniec - zachęcam każdego do pracy z mapą, alltrails, komoot, google earth. naprawdę można samemu zrobić sobie przygodę. BTW kiedyś organizowałem takie weekendowe wyjazdy kumplom. Mirek Antoniewicz był na jednym z nich :D zanim jeszcze świat usłyszał o TET w PL. Zatem każdy może sobie zrobić własną mapę i po niej jechać.

zimny 01.03.2023 10:13

Cytat:

Napisał teddy-boy (Post 810028)
Dla mnie chore jest to, że "twórca" wymyślił sobie jakieś nienormalne regulaminy jak dostąpić godności ściągnięcia tras. Broni tego jak niepodległości i buduje grono "elity".

A to nie doczytałem. To niefajnie...


Cytat:

Napisał matjas (Post 810030)
twórca jeździ GS - to może co nieco wyjaśniać :D :D :D

I tak Cię lubię :) ale ze mnie GSiarz żaden w powszechnym tego znaczeniu :hehehe:

jabolos 01.03.2023 10:51

A jakby tak tu na forum zrobić taki afrykański odpowiednik takiego RET-a? Kto chce udostępniałby tracki biegnące legalnymi drogami ze swojej okolicy. Mogłaby z tego powstać ciekawa baza bardzo pomocna przy planowaniu bliższych i dalszych wypadów.

Baza 01.03.2023 10:54

Też bym chciał mieć dostęp do tego ale jestem w stanie zrozumieć czemu to tak działa...
Zauważcie że jak się zrobiło głośno o TET to zaczęli tam jeźzić maniacy bez poszanowania cudzego życia i własności. Mówię tu o quadach, samochodach terenowych i o motocyklach również. Już w zeszłym roku czytałem że na TET'cie polskim był taki ruch że tubylcy się zasadzali z widłami czy rozciągali linki.
Może jeśli RAT's nie zostają podane do wiadomości publicznej to dłużej to wytrwa w niezmienionej formie. Niestety ale jesteśmy tylko polakami:)

irekafrica 01.03.2023 11:55

Z tego co wiem to Słowacja nie ma TET, trochę to rozumie bo mają spokój i ciszę sobota -niedziela od crossów, quadów itp.

Dredd 02.03.2023 15:34

Cytat:

Napisał teddy-boy (Post 810028)
Dla mnie chore jest to, że "twórca" wymyślił sobie jakieś nienormalne regulaminy jak dostąpić godności ściągnięcia tras. Broni tego jak niepodległości i buduje grono "elity".

O co chodzi z tymi zasadami pobierania tras?
Z tego co przedstawiono na filmie wychodzi, że masz dostęp do tras, jeśli sam wniesiesz jakiś wkład w ich tworzenie - na zasadzie wymiany. Albo sprawdzisz cudze tracki, czy zrobisz coś dla samej idei RAT "informatycznie".
To wydaje mi się uczciwe.
A co jeszcze?
I gdzie znaleźć ten regulamin?

rrolek 02.03.2023 18:23

Tisze jedziesz dalsze budiesz (jak mawiają w politycznie niepoprawnym dzisiaj języku). A tu taki RATwach. W końcu wszystkich "skanalizowanych" pycacych w te i wewte gotowiznie wybija linkam czy widłami. Czarno to widzę......


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.