Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Kwestie różne, ale podróżne. (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=80)
-   -   Inspiracja (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=36556)

CeloFan 23.01.2020 12:00

Inspiracja
 
:Thumbs_Up:

24.10.2019 Godzina 15:52.
Dzwoni telefon. Numeru nie znam.
- Cześć tu Marek. Pisałem do ciebie na Forum AT.

26.10.2019 Godzina 12:30
Spotkanie w Warszawie.
Idzie wielki facet i targa za sobą dwie walizy. Skończył pracować dla Norwegów na dalekim morzu. Teraz chce zrobić coś tu. Ma ambitny plan. Ustalamy fakty i pomysły. Ma powstać klip o potrzebie, możliwościach i miejscu.
Wsiąkłem i jestem przekonany ale pomysłu jeszcze nie mam.

27.10.2019
Mętlik w głowie. To duże wyzwanie. Nie podołam. Za mało czasu. Film ma być gotowy na początku grudnia.
31.10.2019
Ogólny zarys pomysłu gotowy. Scenariusz w powijakach. Trzy następne weekendy to bieganie po mieście z kamerą. Kaczor wciągnięty w projekt. Od tej pory jest dźwiękowcem i doradcą :blues:

8.11.2019
„Ekipa” jedzie do Dąbrówna na Mazurach. Oczywiście motocyklami. Trema. Kaczor zamarza do połowy.
9/10/11.11.2019
Weekend pełen wrażeń. Burza mózgów, ostatnie planowanie ujęć. Jeździmy po okolicy, zbierając materiał. Chłopaki mają anielską cierpliwość :D
Od 12.11.2019 montaż, montaż, montaż.

6.12.2019
Ostateczna wersja gotowa i zatwierdzona.
Tak powstał klip dla faceta nie znającego słowa „niemożliwe”. Możliwe, że dzięki niemu powstanie jeszcze jedna dobra miejscówka dla nas motocyklistów na mapie Polski. Na Mazurach. Kibicuję pomysłowi z całej siły. Oby takich więcej.
Dla mnie to było poważne wyzwanie filmowe. Dla Kaczora też bo siadło jej zarządzanie termiką w czasie jazdy :D Dobrze się sprawdziła przy produkcji. Żałuję, że miałem za mało czasu na kręcenie na Mazurach. Nie ująłem wszystkiego co jest warte przejechania i zobaczenia. Zresztą chyba się nie da zmieścić tego w pięciu minutach. Nawet w dziesięciu.
Miłego oglądania.
CF


Lis 23.01.2020 12:16

Kibicuję seaman! :)

Boldun 23.01.2020 15:05

Pięknie zmontowane -jak zawsze zresztą :)
pytanko na boku
Asystentka Monika z Lublina? czy to tylko możliwa zbieżność imion nazwisk?

CeloFan 23.01.2020 15:10

:Thumbs_Up:

Dziękuję :)
Kaczor nie jest z Lublina. Ptasia zbieżność :D

tyran 23.01.2020 17:08

:Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up:

Super. Trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia!

Qter 23.01.2020 17:21

Celofan - brawo! Film jak zawsze super.

Seaman - super! Trzymam kciuki za powodzenie projektu. Mam nadzieję na wiosnę Cię odwiedzić.

Pzdr

Qter

RAVkopytko 23.01.2020 18:06

Ooooooo , mam tylko 419 km :D

O filmie słyszałem już wcześniej ,od Tego Pozytywnie zakręconego Gościa :at:
Celofan,Ty się tym zajmujesz zawodowo ? Jeśli nie ,to zmiana branży Ci nie zaszkodzi :bow:

mirkoslawski 23.01.2020 18:40

Cieszę się, że się dzieje! Trzymam kciuki z całych sił! Pozdro!

Marcinnn6 23.01.2020 19:20

Od pomysłu do realizacji, spoko.
Seaman powodzenia!
Filmik, fajny - szum miasta przechodzący w moto - sielankę ;)

Louis 24.01.2020 06:30

Celofan, jak zawsze wypas. Długo szukałem, czego by się czepić tak z zazdrości i zawiści. Jedyne, mocno naciągane co mi przyszło to głowy, to ciut przydługi wstęp zanim pojawił się motocykl. Już mnie kusiło, żeby odpuścić dalsze oglądanie, bo po pierwszych 30 sekundach chwyciłem przekaz tego prologu. No, ale ja wyjątkowo bystry jestem, a rozumiem, że większości kolegów z tego forum więcej to zajmuje, więc może ma to sens ;)

Film super, pomysł na biznes wg naszych standardów, aż baśniowy, z tym że głownie będzie się opierał chyba na weekendach. Mam nadzieję, że to wystarczy. Również kibicuję.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.