Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   CRF 1000 L (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=170)
-   -   Bubel do szescianu (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=31348)

Novy 25.02.2018 22:37

Dubel - kupuj NAT AS! Dlaczego masz mieć lepiej od nas? :lol8:

A tak poważnie to myślę, że właśnie w niej wszystkie gówna z poprzedniczki wyeliminowali.

Dubel 25.02.2018 22:40

Spoko. Poczekam na wersje ostateczna bez bubli. Tymczasem chce się pobawić ż 148hp :)

myku 25.02.2018 22:45

Ty sie pobaw w odsniezanie ulicy..... zebym dojechal do ciebie :haha2:

HarryLey4x4 25.02.2018 22:48

Sorry, ale żal dupe ściska jak czytam, ze NAT to bubel.
Już nie chce mi się nikogo przekonywać. Dla mnie ma wszystko co chce i nie widzę bublarstwa. Jesli cos jest niedopracowane, typu podnozek, ramka, czy uj wiej co, to w prosty sposob poprawiam i jade dalej. LWG, choć u mnie wciskam guzik bo DCT i polecam wąchać spaliny marudom.

Dubel 25.02.2018 22:49

Cytat:

Napisał Novy (Post 572398)
Dubel - kupuj NAT AS! Dlaczego masz mieć lepiej od nas? :lol8:

A tak poważnie to myślę, że właśnie w niej wszystkie gówna z poprzedniczki wyeliminowali.

A ja myślę że nie, dlatego rezygnuje. Ż dnia na dzień nie odeszli księgowi którzy to dyktuje oszczędności materiałowe.
Rdzewiejaca rama w nowym moto jest absolutna przesadą, a tłumaczenie tego chorobami wieku dziecięcego jest nieakceptowalne,

HarryLey4x4 25.02.2018 22:54

A widziales jaki łancuszek rozrzadu jest w nowym GSie?
Tam dopiero księgowi poszaleli
A przypomnij mi ile taki niu łan kosztuje?

Novy 25.02.2018 23:11

Dubel, myślę jednak, że zbyt ostro do tego podchodzisz.
Spójrz na to z innej perspektywy:
Kupując maszynę składa się na to kilka rzeczy. Nie wiem czy jesteś zwolennikiem skrzyni DCT, ale obecnie tylko Honda to ma i dla samej tylko skrzyni nie zmienię tego motoru.

Kolejna sprawa - gdyby nie to forum to w ogóle bym nie wiedział, że coś się dzieje np. ze szprychami. Kto kurna ogląda szprychy? :rolleyes:
Dlatego zawsze się śmieję z ludzi ubranych w skóry z poprzypinanymi tysiącami blaszek i wyjeżdżającymi swoimi maszynami tylko wtedy, gdy jest pełne słońce i polerujących co postój nikiel na motorze. Mój motocykl to ADWĘCZER i musi być brudny i nieidealny.

Jak się przecież coś zjebie to nikt nie ucieka od odpowiedzialności i nie wymiguje od naprawienia.

Na minionym IMOT pytałem w Hondzie Deutschland o przypadłości i o ewentualną wymianę bolączek po minionej gwarancji - powiedzieli, że nie ma problemu i nie będzie z tym problemu.
Każda firma ma potknięcia, bo nikt nie robi od A do Z wszystkiego u siebie. Każda też ma księgowych. W jednym będzie to lepsze, w drugim co innego.

kulka 26.02.2018 00:02

A ja se kupie gieesa 850
Bo mi się podoba ��

Emek 26.02.2018 03:22

Cytat:

Napisał myku (Post 572369)
To ze trzueba rozebrac pol przodu zeby przykrecic dwie durne srubki ,ktorych po dzisiejszej walce ciagle nie przykrecilem a musialem oslone silnika zdjac,bo cos tam wpadlo.Chu...nia mnie juz trafia.A w Kacie wszystko bylo jak w maselko,za czym tesknie,ale nie za 1190R

Może po prostu jak nie masz cierpliwości i nie potrafisz to oddaj do serwisu i niech to zrobi ktoś za ciebie zamiast wylewać żale bo śrubka ci wpadła pod osłone silnika.

motif 26.02.2018 03:44

Cytat:

Napisał dubel (Post 572377)
A co do XTZ to zdecydowanie zbyt otyla i filtr olej z przodu silnika czekajacy na kamienie z przedniego kola. W moim mniemaniu to na wstepie dyskwalifikuje ten motocykl.

no a który z segmentu adventure nie ma filtra z przodu...At tak samo, tylko bardziej wklęśniety. Osłona silnika jest żeby go chroniła.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.