Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Ashanti (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=135)
-   -   Ashanti - Ania Paluch (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=14393)

Ola 31.07.2012 00:57

29 lipca 2012 - wypadek
 
1 Załącznik(ów)
Ania Paluch - Ashanti
25.05.1976 - 29.07.2012


Pod koniec zeszłego tygodnia nasza Ania wybrała się na zlot motocyklowy do Giżycka. Pojechała - jak zwykle - pełna optymizmu, radosna i uśmiechnięta. Taka była Ania na co dzień: uśmiech na twarzy, serce na dłoni. Nie było dla niej rzeczy niemożliwych. Zawsze życzliwa, wspierająca w potrzebie dobrym słowem. Powrót ze zlotu zaplanowany był na niedzielę. Ania postanowiła wracać inną drogą niż reszta jej znajomych, z którymi spędzała ten weekend. Wracała z Mazur sama. Niestety do domu już nie wróciła. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj wieczorem (29.07) na S8, niedaleko Wyszkowa, w miejscowości Lucynów. Policja potwierdziła najgorsze: Ania zginęła. Na chwilę obecną nie mam bardziej szczegółowych informacji o samym wypadku.

Rodzina została już o wszystkim poinformowana.

Nie mogę się pogodzić z tą tragedią. Kolejną lipcową tragedią... Ania była mi bliską osobą. Wielokrotnie pomagała mi w codziennych sprawach. Zawsze można było na nią liczyć.

Niech odpoczywa w pokoju. A Rodzinie i Bliskim składam kondolencje.

PS. Jak tylko będzie coś wiadomo na temat pogrzebu, wrzucimy informacje na forum.

creativka 31.07.2012 01:07

Ja nie moge i nie umie pisac w takich okolicznosciach...mam niedostarczony sms, kilka telefonow i wlaczona poczte glosowa...od rana czulam,ze cos nie tak.
W czwartek cieszylysmy sie z kupionej kamerki..miala nam towazyszyc w nasza podroz..wyjazd w ten piatek :(..
Moje slowa: Aniu, ale nie bede ci teraz opowiadac szczegolow, przez 2 tygodnie nagadamy sie.
Ania: Vasi, owszem sie nagadamy, ale teraz tez mow...

Jakby czula :(

Przepraszam za rozpisanie sie tu o takich rzeczach..nie umie nie wiem nie potrafie nie rozumie...:(

Slonce, mam nadzieje, ze tam jestes szczesliwa...

diverek 31.07.2012 01:08

[']['][']

Zazigi 31.07.2012 01:11

['] :(

tupek 31.07.2012 01:13

czasem odchodzi ktoś, z kim się wypiło morze piwa, przegadało dziesiątki wieczorów.
czasem ktoś, kogo nie zdążyło się lepiej poznać. to nie znaczy, że żal jest mniejszy. być może nawet większy, bo nie zdołało się zrobić tego wszystkiego. i już się tego nie zrobi.
Ashanti była jedną z pierwszych osób z tego kręgu, którą poznałem. Jej serdeczność była ujmująca. cholernie ujmująca.
bardzo mi smutno :(

myku 31.07.2012 01:13

[*][*][*]....straszna wiadomosc

pióro 31.07.2012 01:17

Wspaniała Kobieta ... nie mogę uwierzyć, dusza towarzystwa, roześmiana buzia, tyle rzeczy prowadziła, organizowała, jeśli to prawda ... wieczny odpoczynek

magicl 31.07.2012 01:19

[']['][']

slafo 31.07.2012 01:25

[*] będzie mi Ciebie brakowało

Mam nadzieję, że jesteś szczęśliwa. Opiekuj się nami nadal.

zimny 31.07.2012 01:31

Straszna i smutna wiadomość. Anię poznałem dopiero jakiś rok temu, pracowaliśmy po sąsiedzku... Jej uśmiech i sposób bycia był naprawdę ujmujący, pamiętam jak była świeżo po zakupie beemki, taka szczęśliwa, dumna, z milionem pomysłów i tras na przyszłość.

Do zobaczenia Ashanti...


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.