Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Trochę dalej (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=76)
-   -   "Kiszone za bagietki czyli??? weź coś wymyśl Calgon [Włochy, Francja, Wrzesień 2012] (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=15121)

calgon 22.10.2012 20:14

"Kiszone za bagietki czyli??? weź coś wymyśl Calgon [Włochy, Francja, Wrzesień 2012]
 
Skoro żadnemu z kompanów nie chcę sie ruszyć przed klawiature postanowiłem,że przynajmniej rozpocznę pisaninę.

Zarys wypadu spisał Tomkow, ale skoro domagał się okraszenia złośliwymi komentarzami to czas na start!

Mając w pamięci fotki Jarka z Francji oraz to jak uwieczniał traktory,kozy oraz turystki w lawendzie postanowiliśmy go odwiedzić.

Druga okazja mogła się nie powtórzyć a chłop zapraszał!

Mimo trudności urlopowych,rodzinnych itd. jak zawsze zresztą udało się zebrać drużynę.

Jaru,Calgon,Rafwro,Sławekk,Tomkow.

Cel Grenoble!


Zacznę nietypowo mianowicie filmem Sławka o czym jeszcze nie wie, ale mam nadzieje, że sie nie wkurzy!


RAVkopytko 22.10.2012 21:04

no,no kilka niedociągnięć jest :D:bow:

calgon 22.10.2012 21:10

Piątek 7 IX

Szybka zbiórka po pracy na której stawił sie Tomek i Rafał.
Rafała umoczyłem kilka dni wcześniej w tzw." wspólny" montaż manetek.Skończyło sie na reglerze i rozbieraniu Afryki na pół za co na pewno był mi wdzięczny.

Nagle spod ziemi wyrósł Marp więc mieliśmy odprawę ze szczegółowymi wskazówkami czego nie należy robić w np.Marsylii.
Zapytałem profilaktycznie czy wszyscy mają dokumenty i kasiore i w drogę.
W Ząbkowicach dołączył do nas Sławek i pomknęliśmy w stronę czeskiej granicy.

Tankujemy do pełna w Kudowie i słyszę:
-Kurw.... ,kurw....,kurw...., kurw... mać.

Soczysta wiązanka ze strony zawsze spokojnego Sławka.

-Dizelek zapytałem z uśmiechem:-)))

-Nie dokumenty.(Ale nie masz?) mam ale, ale, ale od przyczepki.

-Zaraz mi się scena z Psów przypomniała jak to Pazura stał na skrzyżowaniu i

-Aleś se Pan narobił:-)

Szybka narada plus spokojny nad wyraz telefon do domu(podobno ktoś maczał palce w podmiance)

Efekt
Sławciu ciśnie w obie mańki a my sie gdzieś w Czechach się zalogujemy.


Hmm są władcy much są władcy pierścieni, ale jest też władca giepesa czyli ja.

Cytat z Tomka:
"Gps Calgona w zasadzie nieźle daje sobie radę,zwiedzamy po ciemku wąskie asfalty,wioski bez oświetlenia.Udało się nawet zaliczyć offa na ślepo omijając remontowany przejazd kolejowy"

Przy austriackiej granicy wbijamy się na camping o romantycznie brzmiącej nazwie Treboński Raj.
Pan dał nam chatku i najlepsie ceske pivo.

Sławek dostał prikaz, że ma jechać powoli także pare tych piwek poszło.


Po przeniesieniu się na ganek otworzyliśmy małpeczki z żołądkową którą wieźliśmy z dumą do Francji!

Generalnie było cichutko a my nasłuchiwaliśmy tłumika Afry.Po spożyciu owych zaczeło się robić na tyle głośno ,że podjęliśmy decyzję o zawieszeniu wszystkich czołówek na płocie ośrodka.

-Kurwa wygląda jak gwiazdka we wrześniu?

-Co się przejmujesz przynajmniej nie ominie!


Nie ominął a nawet przywiózł ze sobą kolejne czyste zło!!!

Owe zło pokonało najpierw Tomka a później nas wszystkich...

GRZELA 22.10.2012 22:43

ale nuda )))
znow na karimatke czychasz )))

MaRP 22.10.2012 23:13

Cytat:

Napisał tomkow (Post 264750)
..zaszczuty zewsząd calgon wziął i się wziął :D

Chcialem zauważyć, że już dawno temu postulowalem, żeby oddać głos najbardziej wygadanemu :D

Filmik jest fajny! :Thumbs_Up:

P.S. Hmm, dobrze rozpoznalem plażę w Nicei? Ktoś jeszcze oprócz was się zanurzył?:)

Sławekk 22.10.2012 23:36

Calgon wypadało by zacząć

Sobota 8 IX

Tacy twardziele budzą się tylko po to by coś dmuchnąć z rana ( jeśli jeszcze mogą :)))
To dmuchamy po kolei.... no i nie musimy się spieszyć bo zło jest w nas.



Pakowanie i wyjazd poszedł by jeszcze sprawniej, gdyby w trakcie nie okazało się, że mój numer z dowodem rejestracyjnym od przyczepki nie będzie ostatnim z cyklu "tylko ped..ły zapominają" :D

RAFWRO 23.10.2012 00:48

„ No i co uważasz?
Moim zdaniem, według mnie, uff, kilka niedociągnięć jest.
Kilka niedociągnięć?
A gdzie tu są dociągnięcia? „..

Najważniejsze, że palma nie odbiła i dojechała do Wrocka:)
Pewnie o tym później.

R

7Greg 23.10.2012 08:28

Ach ten Calgon :D

https://photos-1.dropbox.com/t/0/AAD...?size=1280x960

Miki Głogów 23.10.2012 18:15

Przyszedłem do pracy, odpaliłem comp i .... chciałem tylko zerknąć na priv forum, a tu taki film. Powinien być zakaz dawania "taaakich" relacji ;) . Pół godziny poszło się paść jak nic, a robota stoi ...:mur: Film i zdjęcia - poezja !!

RAVkopytko 23.10.2012 18:31

:lukacz:
"weź coś wymyśl Calgon"

Tomek fota nr 124 :D na wyświetlaczu przy drodze : "PL ATTENTION CIRCULATION DELICATE A 11 KM" jak to rozumieć ?:haha2:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.