Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Przygotowania do wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Podlasie na szybko (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=37808)

Widmo80 24.07.2020 15:05

Podlasie na szybko
 
Urodził się pomysł, żeby zwiedzić trochę Podlasie. Jedziemy na dwa gieesy ja na 1150 i kolega z plecaczkiem na 1200, więc raczej asfaltowo.Jedziemy spod Wrocławia i mamy na to kilka dni. co Waszym zdaniem warto zobaczyć/ przejechać będąc na Podlasiu? Chcemy na pewno zaliczyć trójstyk granic i co ciekawsze miejsca w tym rogu Polski. Wyjężdzamy w środe więc wieczorem będziemy gdzieś pewnie między Warszawa a Białystok. Czwartek ,piątek i sobota na objechanie regionu. Wiem że to mało, ale niestety tylko tyle czasu mamy. Zaq jakies sugestie, traki itp z góry dzięki :)

Afro_BAU 24.07.2020 16:40

Co chcecie oglądać? Kościoły, ruiny czy ładną przyrodę?

szelas 24.07.2020 16:50

Na Podlasiu są dwa trójstyki, ale tylko ten z Rosją i Litwą jest dostępny motocyklem. Tak czy siak radzę uważać z cykaniem fotek, bo Rosjanie są wyczuleni na tym punkcie

flisak 24.07.2020 16:59

Trojstyk mało ciekawy. Mosty w Stańczykach, niedaleko dużo ciekawsze.

prezes32 24.07.2020 18:52

Tykocin, Twierdza Osowiec, Mosty w Stańczykach, meczet Kruszyniany, Supraśl, Góra krzyży, Bazylika w Białymstoku, Kraina Otwartych Okiennic, Skit Sw Antoniego i Teodozjusza Pieczerskich, Grabarka, Taras widokowy na kopalnie kredy, Korona Podlasia, Wilkowyje sklep.

Coś jeszcze po drodze warto zobaczyć??

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

JarekO 24.07.2020 19:12

Cytat:

Napisał prezes32 (Post 690540)
Tykocin, Twierdza Osowiec, Mosty w Stańczykach, meczet Kruszyniany, Supraśl, Góra krzyży, Bazylika w Białymstoku, Kraina Otwartych Okiennic, Skit Sw Antoniego i Teodozjusza Pieczerskich, Grabarka, Taras widokowy na kopalnie kredy, Korona Podlasia, Wilkowyje sklep.

Coś jeszcze po drodze warto zobaczyć??

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Wizna. Stamtąd na rzeczony Osowiec jest lux trasa.

siwy 24.07.2020 19:32

Cytat:

Napisał prezes32 (Post 690540)
Tykocin, Twierdza Osowiec, Mosty w Stańczykach, meczet Kruszyniany, Supraśl, Góra krzyży, Bazylika w Białymstoku, Kraina Otwartych Okiennic, Skit Sw Antoniego i Teodozjusza Pieczerskich, Grabarka, Taras widokowy na kopalnie kredy, Korona Podlasia, Wilkowyje sklep.

Coś jeszcze po drodze warto zobaczyć??

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Białowieża i okolica, Tykocin, Goniądz i biebrzański park narodowy, Zalew Siemianówka, drewniane cerkwie w Puchłach, Michałowie i Trześciance, Pałacyk w Choroszczy, leśne parki "arboretum" i "silwarium" w puszczy knyszynskiej, ruiny kościoła w Jałówce, Zalew Topiło w puszczy białowieskiej ze słynnym sklepem "oszą" ;),

strobus1 24.07.2020 20:23

Topiło to jedno wielkie zielone bagno...
Muzeum twierdzy Osowiec nie rabotaje....
Śluzy k. Augustowskiego (Dębowo i kudrynki polecam).
Wizna wzgórze, Łomża twierdza, Nowogród skansen, bunkry polskie z '1939
Tykocin muzeum motocykli, Siemiatycze zalew...... w uj tego jest

wojtekk 24.07.2020 20:25

Obiad na S8 zjazd na Łomżę knajpa po lewej :)

prezes32 24.07.2020 20:39

Dzięki za wskazówki

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.