Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Układ elektryczny i zapłonowy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   o zatopiła się !!! (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=905)

dabal 16.06.2008 15:19

o zatopiła się !!!
 
Ha- Bracia i Siostry- niech każdy powie jakie ma doświadczenia po zatopieniu sprzęta-czyli co zrobić co sprawdzić żeby odpalić , no i jak sobie radzicie z wyciągnięciem krowy na brzeg:)) Myślę że kilku czarnuchom przydadzą się wskazówki i mnie również Ha:lol8:

chomik 16.06.2008 15:57

Cytat:

Napisał dabal (Post 11636)
Ha- Bracia i Siostry- niech każdy powie jakie ma doświadczenia po zatopieniu sprzęta-czyli co zrobić co sprawdzić żeby odpalić , no i jak sobie radzicie z wyciągnięciem krowy na brzeg:)) Myślę że kilku czarnuchom przydadzą się wskazówki i mnie również Ha:lol8:

Jadę..... coraz głębiej i głębiej i dupa stoję.... Drę się do Chinskiego, że ma wchodzić do wody i ciągnąć nazad :) wyciągneliśmy.
Palę.... dupa...... raz, drugi, 8 , 20.... leje się woda tylko.... przewracamy Afri na bok leci jak z kranu... nie pali... przewracamy ją tak, aby koła były wyżej... bulgocze jak z butelki, próbuje odpalić jak leży, odpala, stawiamy, gaśnie.... po 3 razie już nie :) wracamy uradowani do garażu....

Pozdro
Chomik

P.S.
Była 22 noc i około 10 stopni, zima jeszcze chyba....a my pojechaliśmy tylko przetestować centralki :vis::haha2:

dabal 16.06.2008 18:10

jak tak dalej będzie to poszukam miejsca na wyciągarkę hehehe

wieczny 16.06.2008 18:26

A jak filter powietrza? Zmarł? Robimy zamówienie na gąbki do RD04, może się piszesz? Gąbka jakieś 45pln plus wysyłka.

rambo 16.06.2008 18:33

http://www.youtube.com/watch?v=OD5G_7qztVo

wieczny 16.06.2008 18:50

O takim brodzeniu to my se z Dabalem możemy pomarzyć (wlot powieczaaa)...

motormaniak 16.06.2008 21:42

to dało by sie jeszcze przerobić.l. Ale jak już zgaśnie mocno pod wodą to trzeba patrzeć żeby kręcąć rozrusznikiem wody nie sprężać - w innym moto pogiełem korbowód w ten sposób. Pozatym jak sie olej do wody dostanie to masło sie robi i panewki są zagrożone..
Papierowy filtr powietrza nawet jak mokry to puszcza powietrze i da sie jechać- choć silnik nie wkręca sie na wyższe obroty. - przetestowałem

Franz 17.06.2008 08:16

Cytat:

Napisał chomik (Post 11638)
Jadę..... coraz głębiej i głębiej i dupa stoję.... Drę się do Chinskiego, że ma wchodzić do wody i ciągnąć nazad :) wyciągneliśmy.
Palę.... dupa...... raz, drugi, 8 , 20.... leje się woda tylko.... przewracamy Afri na bok leci jak z kranu... nie pali... przewracamy ją tak, aby koła były wyżej... bulgocze jak z butelki, próbuje odpalić jak leży, odpala, stawiamy, gaśnie.... po 3 razie już nie :) wracamy uradowani do garażu....

Pozdro
Chomik

P.S.
Była 22 noc i około 10 stopni, zima jeszcze chyba....a my pojechaliśmy tylko przetestować centralki :vis::haha2:

Chomik, przy sprzedaży będzie pisane że babcia na sumę do kościoła jeździła
a teren? Pan Boga się nie boi ? Kto by takim klocem po krzakach jeździł...
Deszczu ,Panie ten sprzęt nigdy nie widział a co dopiro jakiejś kałuży...:haha2:

chomik 17.06.2008 08:21

Cytat:

Napisał Franz (Post 11759)
Chomik, przy sprzedaży będzie pisane że babcia na sumę do kościoła jeździła
a teren? Pan Boga się nie boi ? Kto by takim klocem po krzakach jeździł...
Deszczu ,Panie ten sprzęt nigdy nie widział a co dopiro jakiejś kałuży...:haha2:

eee po niej widać, już, że w terenie śmiga.... a poza tym mam zamiar jej nigdy nie oddać :) moja ci jest...

puszek 17.06.2008 11:34

Poniewaz zatopienie moze byc mało miłe dla jakis zwierzatek koniecznie sprawdz czy w lampach nie masz jakiegos akwarium i wrazie potrzeby uwolnij biedne zyjatka .Poza tym za nic w świecie nie odpalaj w wodzie jeśli zalało wydech bo zawartość ,może zaszkodzić rzece czy innemu zbiornikowi. Złap mocno za kierownice i powoli popychaj w stronę brzegu. Jesli jest traktor w okolicy to moze Ci znakomicie ułatwic zadanie... Powodzenia
Acha. I nie wołaj na pomoc kolegów bo maja suche buciki hihihih


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.