Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Trochę dalej (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Czarnogóra i Albania, wrzesień 2016 by Śluza (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=27768)

sluza 27.10.2016 18:40

Czarnogóra i Albania, wrzesień 2016 by Śluza
 
Było tak...
Było nas trzech, Śluza, Gołąb i Biker - dalekie i głębokie podlasie. Zarówno fizyczne jak i mentalne...
Wszystko hydrauliki, a to sezon, więc czasu niemnożko
Zapakowaliśmy trzy motocykle na VW Transportera i w ciągu 20 godzin byliśmy w Scepan Polje. Idealne miejsce na start z uwagi na mnogość raftingowych kampów i że wszyscy mnie tam podobno znają :) oraz że uzgodniłem możliwość zostawienia busa za friko na tydzień. W konsekwencji okazało się, że nie było całkiem za friko, bo ostatniej nocy na naszym kampie wypiliśmy jakąś koszmarną ilość rakii z przygodnie zapoznanymi wschodnimi Niemcami, za którą musieliśmy zapłacić OGROMNY rachunek.
W ciągu pięciu dni objechaliśmy spory kawałek Czarnogóry i jeszcze większy Albanii.
Plan zakładał pokonywanie około 250 km dziennie, sporo offu przekładanego asfaltowymi odcinkami dojazdowymi. Mimo iż wstawaliśmy codziennie (!!!) o 6 rano i jeździliśmy niemal do zmroku, wykonanie dziennych planów było niemożliwe, choć bliskie osiągnięcia. Ale zawsze coś stawało na przeszkodzie: a to dzień za krótki, a to KABUM i droga zawalona, albo zbyt luźna nawierzchnia i nie popędzisz, a to nierówna droga i reflektor odpadł, albo.... no zawsze coś. Że o lękach Bikera nie wspomnę... bo on się boi jak są góry, a tam były tylko góry... :D
Zwykle spanie pod niebem, ale raz zaszaleliśmy pod Tiraną. Za jakieś śmieszne pieniądze spaliśmy w hotelu z basenami i białą pościelą... ale opatrzyłem to stosownym komentarzem zdjęciowym :)

Generalnie nie ma co opowiadać, to trzeba zobaczyć...


Marushin 27.10.2016 18:44

Niestety, u mnie nie bangla...

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

madafakinges 27.10.2016 19:00

U mnie śmiga wyborny filmik, aż chce się tam wracać...

zbyszek 27.10.2016 19:14

Fajoskie Sluza, podziałkujesz się śladem? Się wybieram w maju...:drif:

Zet Johny 27.10.2016 19:49

Się też znowu wybieram i interesi mnie kilka miejscówej i "lajtowych szuterków"
Fajne klimaty

tomajkAT 27.10.2016 20:20

Takie coś to lubię, moje klimaty :)

sluza 28.10.2016 09:49

odpowiadając na liczne pytania:
- na www.gpsies.com w zakładace Wyszukaj ustawiacie pole Trasa w jako puste, w polu Nazwa/Opis trasy wklepujecie Mn-Al i otrzymujecie w rezultacie narysowane przeze mnie tracki

Jułelkam

Navaja 28.10.2016 11:41

sluza
ale pola trasa w nie idzie zostawić pustego. Zawsze jakiś kraj pokazuje.

Tak w ogóle to dzięki za super film i wielki szacun dla Gołębia za przejazd tej trasy ciężkim GSA. Przecież wg niektórych na tym forum na tym motocyklu absolutnie nie dałoby rady tego zrobić a że wahacz mu nie pękł to cud. Przynaj, że spawaliście go gdzieś w górach w szałasie. ;)

Czy nie będziesz miał nic przeciw jeżeli wybrane ujęcia z Twojego flmu wrzucę od czasu do czasu w wątek o BMW by zatkać paszcze niedowiarkom? :D

Pozdrawiam

calgon 28.10.2016 13:13

Czadzik!:Thumbs_Up:

Poncki 28.10.2016 14:48

Cytat:

ale pola trasa w nie idzie zostawić pustego. Zawsze jakiś kraj pokazuje.
Na samej górze jest pole bez nazwy kraju.
Nie widać go ale jest :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.