Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Ciuch Afrykańczyka (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=130)
-   -   Ciuchy Ixs W W-wie Prawie Od Ręki (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=4682)

m_schubert 25.11.2009 13:06

Ciuchy Ixs W W-wie Prawie Od Ręki
 
Witam wszystkich
chcę sie podzielić dobrą wiadomością. W warszawie w salonie Yamahy na Połczyńskiej bardzo sprawnie działa przedstawicielstwo IXS'a . Katalog produktów do wglądu w necie na www.ixs.com , jest tam kilka ubranek dla niezłych dla tramprarzy czy czarnuchów ( z gore lub niższą membraną - wypinaną - w zakładce all season) są jasne modele. Ja znalazłem dla siebie full jacket , w salonie nie mieli na stanie ale mają na bierząco wgląd w magazyn centralny i zamówili mi 2 rozmiary kurtki i spodnie ( tu sprawa była jasna- chudy dłygi więc L long). Zamówienie złozone w poniedziałek a w środę towar do odbioru. Obejrzane , przymierzone, kupione.
w salonie jest od ręki kurtka melbourne rozm xl kolor grey- black zobaczcie na stronie jak to wygląda ( to ta 2-ga która została po moich przymiarkach- sprzedawcy byli ok więc obiecałem że wspomnę o niej tu i ówdzie)
ciuchy raczej górnopółkowe ale za fajną kurtkę z gore płaci się 1800 ( mozliwe rabaty :) nie zdradzę za ilę kupiłem :)
polecam wszystkim, ciuszki rzecz gustu a obsługa 1-wsza klasa

podos 25.11.2009 13:14

Nawet fajne jasne wzory. Szkoda ze zaden z Gore nie jest wypinany.

Marcin SF 25.11.2009 13:45

aa i po wejściu do sklepu pytać o Listka, co prawda on chyba tylko do końca miesiąca :( powiedzieć że od Marcina z Forum Afrykańskiego i będzie wiedział o co biega :)

hubert 25.11.2009 14:12

Cytat:

Napisał m_schubert (Post 85745)
polecam wszystkim, ciuszki rzecz gustu a obsługa 1-wsza klasa

Dodam łyżkę dziegciu do tej opinii

Kiedyś zastanawiałem się nad kupieniem jednej z kurtek IXS z goretexem. Na stronie IXS wyczaiłem że dystrybutorem jest właśnie Mitsui Motor Polska, więc zadzwoniłem do nich. Nie pamiętam już o jaki rozmiar chodziło ale chyba o XXXL. Zapytałem czy mają tą kurtkę w tym rozmiarze, okazało się że nie mają. Zapytałem więc o JAKĄKOLWIEK kurtkę IXS w tym rozmiarze, również okazało się że nie ma. Człowiek, z którym rozmawiałem zaproponował że mogą mi sprowadzić taki rozmiar jeśli za niego zapłacę :haha2: Zapytałem więc czy to prawda że są dystrybutorem IXS. Potwierdził. Zapytałem czy w takim przypadku nie powinni mieć pełnej rozmiarówki ..... Facet przyznał mi rację i w końcu ostatecznie zaproponował że mogą mi sprowadzić tą kurtkę i nie muszę jej kupować w ciemno. Dałem sobie spokój i kupiłem HG z GTX za 900 PLN ...

Nie wiem, może od tamtego czasu sporo się zmieniło i mają spory wybór na stanie, ale ja mam niezbyt fajne doświadczenia z tym salonem ....

Marcin SF 25.11.2009 14:41

pytanie na ile poważną firmą jest Mitsui Motor a na ile poważną firmą jest Yamaha, jeżeli Yamaha ma IXIsa w całej sieci sprzedaży to w ciągu 3 dni sprowadzi ci model z dowolnego salonu w polsce czy Mitusi Motor ma taką sieć to nie wiem :)

podos 25.11.2009 14:55

Cytat:

Zapytałem czy w takim przypadku nie powinni mieć pełnej rozmiarówki ....
Dopóki tak w Polsce nie bedzie, będziemy dziadować albo kupować ciuchy za granicą.
Sukces rynkowy Modeki firma zawdzięcza wyłącznie pełnej dostępności swoich produktów i obecnosci z duym stoiskiem na wszyskich bazarach. Sam sie na to kiedyś złapałem.

rambo 25.11.2009 15:03

Własnie, dziś tak jest. Dobre nie jest to, co jest najlepsze jakościowo, tylko to co najłatwiej kupić. Choć patrząc na nowe ciuszki od HG czy IXS zastanawiam się w czym bede jeździł za 5 lat.

hubert 25.11.2009 15:31

Nie wiem jak jest teraz bo strona IXS nieco się zmieniła i teraz w Polsce jest sporo sklepów (głównie spod znaku Yamahy) ale wtedy MMP wyraźnie miało status dystrybutora. Jeśli firma jest dystrybutorem jakiegoś producenta to wypadałoby żeby dostępność była spora i mam nadzieję że teraz tak jest w MMP.

Niestety rynek moto w Polsce raczkuje ... ostatnio byłem na targach w Mediolanie i muszę powiedzieć że doznałem małego szoku :)

podos 25.11.2009 15:37

kasa kasa kasa. Musza w ch. zainwestować, nikt im nie da towaru na krechę...

m_schubert 25.11.2009 16:31

salon salonowi nie równy . w motostylu tylko pokazali mi katalog i powiedzieli że w tym sezonie nie będą już zamawiać a na połczyńskiej "mówisz i masz"


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.