Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Przygotowania do wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Albania - tracki (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=40152)

Dylan 28.04.2021 17:02

Albania - tracki
 
Cześć forum!
Zgodnie z tytułem, szukam tracków na Albanię w opcji 100%off. Mam do zaplanowania około pełnych 8 dni jazdy dla motocykli typu XR 400, DRZ czy jakieś tam Kateemy wagi lekkiej.
Kierownicy sami twardziele, ma się pot lać z dupy i sranie po krzokach.
Patrzyłem na TET ale tam jakieś asfalty,równe drogi i ciężkie motocykle, nie wiem o co chodzi, to nie dla nas chyba. :o jednakże nic nie przekreślam
Jak pomożecie to obiecuję jakaś relacje i gorące foteczki z leżaków na wybrzeżu! :p

nav 28.04.2021 18:53

Skręć z głównej drogi i szukaj przejazdu ;)
O TET też miałem zdanie, że to głównie drogi dla ciężkich - na drogach które nam się pokryły z TET nie chciałbym jechać ciężkim :)

Weź mapy online + satelita googla i poszukaj przejazdu po górach, nie zawiedziesz się :) W Albanii nie jest trudno jeździć głównie offem.

Qter 28.04.2021 19:48

Poszukaj na forum moich relacji z AL. Znajdziesz tam też tracki oraz ich opis.

Szerokości!

Pzdr

Qter

Wysłane z mojego MAR-LX1B przy użyciu Tapatalka

Emek 28.04.2021 19:57

Podrzuć meila na pw ,wyślę to co od kumpla od 4x4 dostałem.
Czarnogórę mam jeszcze jakby co.

Gilu 29.04.2021 12:17

Cytat:

Napisał Dylan (Post 731802)
Cześć forum!
Zgodnie z tytułem, szukam tracków na Albanię w opcji 100%off. Mam do zaplanowania około pełnych 8 dni jazdy dla motocykli typu XR 400, DRZ czy jakieś tam Kateemy wagi lekkiej.
Kierownicy sami twardziele, ma się pot lać z dupy i sranie po krzokach.
Patrzyłem na TET ale tam jakieś asfalty,równe drogi i ciężkie motocykle, nie wiem o co chodzi, to nie dla nas chyba. :o jednakże nic nie przekreślam
Jak pomożecie to obiecuję jakaś relacje i gorące foteczki z leżaków na wybrzeżu! :p

W jaki region celujesz i kiedy?

Dylan 29.04.2021 21:38

Cytat:

Napisał Qter (Post 731821)
Poszukaj na forum moich relacji z AL. Znajdziesz tam też tracki oraz ich opis.

Szerokości!

Pzdr

Qter

Wysłane z mojego MAR-LX1B przy użyciu Tapatalka

Będę sprawdzał

Cytat:

Napisał Emek (Post 731822)
Podrzuć meila na pw ,wyślę to co od kumpla od 4x4 dostałem.
Czarnogórę mam jeszcze jakby co.

Dzięki!

Cytat:

Napisał nav (Post 731813)
Skręć z głównej drogi i szukaj przejazdu ;)
O TET też miałem zdanie, że to głównie drogi dla ciężkich - na drogach które nam się pokryły z TET nie chciałbym jechać ciężkim :)

Weź mapy online + satelita googla i poszukaj przejazdu po górach, nie zawiedziesz się :) W Albanii nie jest trudno jeździć głównie offem.

Tak też zrobię. Na razie zbieram jak najwięcej informacji i porad od ludzi którzy tam byli. Ja nie miałem takiej okazji

Cytat:

Napisał Gilu (Post 731946)
W jaki region celujesz i kiedy?

Start początek czerwca w okolicach Szkodry.

mikelos 29.04.2021 22:12

Podeślij mi maila na priva, najlepiej jeśli masz konto na gmail. Dam ci dostęp do tracków na dysku. My planujemy 2/3 tydzień czerwca też wizytować Albanię :)

rrolek 30.04.2021 06:01

Witam

A mogę i ja się podłączyć do prośby? Może w końcu w tym roku uda się zawieźć tyłek gdzieś dalej na południe.

Pozdr rr

irekafrica 30.04.2021 07:18

Cześć.My też planujemy docelowo Albanię w połowie czerwca.Oby tylko udało się nam wszystkim wyjechać 💪i wrócić !😁

lukasz_vip 30.04.2021 08:10

Cytat:

Napisał Dylan (Post 732020)

Start początek czerwca w okolicach Szkodry.

Byłem tam osobówką ale to nie raczej rejony na offroad. Bardziej uderzył bym w inne rejony Albanii. Szkoder leży w takiej płaskiej niecce.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.