Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Twierdza Kłodzka 2K14 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=20116)

arturro007 30.01.2014 08:32

Twierdza Kłodzka 2K14
 
Witajcie. Z nieukrywaną radością piszę ten wątek. Stało się już tradycją, że w styczniu otwieramy gościnną listę straceńców, którzy wbrew sobie i innym im przychylnym jadą w ciemne, mokre i niegościnne mury Twierdzy.
W tym roku jednak będzie odrobinę inaczej, co nie znaczy że gorzej (zresztą kiedy było dobrze). Dementuję pogłoski, że Twierdzy w tym roku nie będzie. Ku mojemu zdziwieniu wpisała się na twardo w FAT-owski kalendarz. Jednak z przyczyn absolutnie subiektywnych i zależnych ode mnie, nie ja będę jej organizatorem. I tak już zostanie.
Rozmawiałem z kilkoma przychylnymi mi i temu przedsięwzięciu osobami i ustaliliśmy, że tegoroczne zlotowisko (i mam nadzieję kolejne) organizował będzie Fabrizio. Gorąca włoska krew z pewnością sprawi, że będzie cieplej, szczególnie w kazamatach. heh.
Reasumując. Czekamy na odzew Fabrizia. On ustali termin i wszelkie organizacyjne sprawy.
Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.


W tym roku termin zaklepany na 25-26-27 kwietnia.
Wiem, że czekaliście na ten temat, tak jak ja. W tym roku termin zaklepany na 25-26-27 kwietnia. Wpisujcie się poniżej. Ewentualne uwagi i spostrzeżenia też w tym poście. Co do kosztów, jak co roku będzie to zależało od ilości osób. Zmian raczej nie przewiduje, postaram się żeby słoma , opał i toy toy jak co roku były . Jedyne zmiany jakie przewiduje to to, ze przed wejściem na teren Twierdzy każdy będzie zobowiązany do podpisania regulaminu zlotu, tak aby każdy był za siebie odpowiedzialny oraz za ewentualne szkody spowodowane swoją lekkomyślnością. Po drugie, po zlocie, w niedziele każdy pomaga w sprzątaniu. To jest nasz zlot i jeśli chcemy żeby nadal był naszą tradycją musimy o niego dbać.

mishieck 30.01.2014 09:27

No w końcu ;)

Miras Sc 30.01.2014 09:34

Odetchnąłem z ulgą :D

kulka 30.01.2014 10:19

Puntek , i co? :vis:
jak twierdza wypadnie w konflikcie z izim to sie wqurwie :Sarcastic:

igi 30.01.2014 10:31

Kulka nawet nie "kracz" na iziego widziałem ze wszyscy już zapisani, musi być data nie konfliktowa .

ramoneza 30.01.2014 18:02

No ale co?, IZI to maj połowa sezonu,a Twierdza no chyba standardowo kwiecień,rozsądek mówi po Wielkanocy,a serce :D:D
Don Makarone, na piedestał i przemawiaj waść

puntek 30.01.2014 19:05

to Fabrizio powie co i jak byleby nie w czadie 16-17-18 maj bo wtedy jest tukan :) a z przyczyn oczywistych to mi nie pasuje :)

bicio 30.01.2014 19:59

Jaki maj? Kwiecień zajebisty termin, może jeszcze śnieg będzie :at:

ramoneza 30.01.2014 20:54

maj-miesiącem komunii św. :)

fabrizio13 30.01.2014 22:06

Dobra dobra chłopaki spokojnie decyzja dopiero zapadła dzisiaj rano o 7 na razje jeszcze nie miałem okazji rozmawiać na żywo z Arturro007 ;);) jak się ogarnę dam znać
na razie macie na poniższe link fajna lekturę ;);):haha2::haha2::haha2:

http://mamabartka.blogspot.com/2012/...ami-morza.html

Cierpliwości :oldman::oldman:

Wiem, że czekaliście na ten temat, tak jak ja. W tym roku termin zaklepany na 25-26-27 kwietnia. Wpisujcie się poniżej. Ewentualne uwagi i spostrzeżenia też w tym poście. Co do kosztów, jak co roku będzie to zależało od ilości osób. Zmian raczej nie przewiduje, postaram się żeby słoma , opał i toy toy jak co roku były . Jedyne zmiany jakie przewiduje to to, ze przed wejściem na teren Twierdzy każdy będzie zobowiązany do podpisania regulaminu zlotu, tak aby każdy był za siebie odpowiedzialny oraz za ewentualne szkody spowodowane swoją lekkomyślnością. Po drugie, po zlocie, w niedziele każdy pomaga w sprzątaniu. To jest nasz zlot i jeśli chcemy żeby nadal był naszą tradycją musimy o niego dbać.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.