Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Umawianie i propozycje wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=71)
-   -   TET Balkany 2019 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=34638)

myku 31.03.2019 21:54

TET Balkany 2019
 
Troche mi sie plany pozmienialy i z Nadbaltyckich w maju nic nie wyjdzie...Pojawila sie za to mozliwosc w czerwcu.Stad pomysl na cos w druga strone.Bilet na prom kupiony.Startuje 8 czerwca,9ego mam prom z Wenecji do Igoumenitas w Grecji przy granicy z Albania.Z tamtad tez zaczyna sie cala zabawa.Plan jest prosty-zrobic caly TET Albania,Czarnogora i Bosnia-Hercegowina.Od Chorwacji szybki powrot do Niemiec.Czas...ile bedzie trzeba ale mysle ze troche ponad 2 tyg po wysiadce z promu.Jade sam wiec bedzie ...emocjonujaco.Moze bedzie sie ktos w tym czasie krecil po okolicy?Wszelkie cenne uwagi,typy noclegu itd mile widziane.Oczywiscie namiot itd,ale jesli tani nocleg bedzie w okolicy to jak najbardziej.

Afro_BAU 01.04.2019 07:21

W Albanii masz dużo bardzo tanich noclegów. Tak tanich, że się nie chcę rozkładać namiotu. Np 5EUR/os za pokój z łazienką, albo 20 za apartament nad morzem. W Bośni też w miarę tanio. Za to w Chorwacji jest dużo drożej. Nie wiem dokładnie jak przebiega TET w tym kraju, ale jak jechaliśmy w pobliżu morza to nawet ciężko było znaleźć sensowne miejsce na rozbicie namiotu (kamienie i to takie ostre jak u nas na torach). Dalej od morza spoko. Campy wychodziły za podobną cenę jak pokoje przy 3 osobach i dwóch namiotach.

chemik 01.04.2019 08:03

Myku, bośniacko-hercegowiński TET jest w pytkę!!!
Jak nie zapomnę to podrzucę Ci lokalizację pensjonatu położonego nad knajpą. Luksusów nie ma, ale jest tanio, czysto, a żarcie dobre. Dodatkowym plusem jest to, że następnego dnia z rana zaczynasz od srogiego podjazdu na dość sporą górę, więc się rozgrzejesz i rozruszasz.

myku 01.04.2019 08:07

Pytam bo może ktoś też robi TET tych krajów i interesowal się noclegami. W sumie namiot zalatwia sprawę ale wiadomo że trzeba się wykapac itd. Nad morzem będę dopiero w Chorwacji więc nie wiem jak z noclegami e głębi tych krajow. Byłem we wszystkich nich ale to dawno i nieprawda :D.

dzinks 01.04.2019 08:36

A czym lecisz ?

myku 01.04.2019 10:51

Dzieki chemik,wlasnie o takie miejscowki mi chodzi.
Dzinks,tym razem CRF1000.Moj X idzie do sprzedazy i nie chce go rozjeb...c :haha2:

dzinks 01.04.2019 16:16

TET w Alabani do obejchania ciężkim Adv na spokojnie?

Koleś był rok czy dwa i stwierdził że kolejny raz to tylko lekkim za dużo męczenia się na kamieniach. Czy tak jest? Pytam bo kiedyś chciałbym pojechać.

myku 01.04.2019 16:40

To co ogladalem na YTbie to do zrobienia.Bez napinki.A jesli sie okaze ze sie nie da to maly objazd i dalej na trase.Chce jednak calosc tych trzech krajow zrobic.Bardziej niz Albanii boje sie Bosni,choc moze niepotrzebnie.Jednak wszystko bez napinki z naciskiem zrobienia 100% trasy :)

sluza 01.04.2019 17:16

Będziemy w Boośni w maju to Ci opowiem

myku 01.04.2019 17:39

Thx:)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.