Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Dział Producentów i Dostawców (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Merino project 2018 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=30305)

banditos 13.10.2017 22:18

Przygarnalbym chetnie taki komplecik w rozmiarze M jesli jeszcze jest

krakus 23.10.2017 13:38

Cytat:

Napisał ATomek (Post 550865)
To ja w ramach podziękowania za dobry produkt napiszę perę słów.
Dotychczas żadne produkty- tzw termalne -różnych firm nie współpracowały z moją skórą;
pociłem się bardzo, co w następstwie dalszej jazdy motocyklem dawało efekt wyziębienia.
Po jednym dniu zapach odstraszał. Wiadomo,że pot nie ma zapachu, a śmierdzi to, co się później rozkłada.
Koszulkę od Emka potraktowałem jako kolejną próbę, nie wierząc bardzo w jej możliwości, zwłaszcza tuż po rozpakowaniu- taka jakaś cienka, jak żony rajstopy..
Po kolei:
-rozmiar L idealnie trafiony- lekko dolega, ale nie opina; długie rękawy i dłuższy tył daje komfort; gładkie i mocne szwy
-bardzo lekka, mała, po wielu praniach nie zmieniła się
-komfort cieplny w czasie jazdy w samej koszulce i kurtce; w czasie upału nie czuć wilgoci przy ciele a tym samym później nie ma uczucia zimna na plecach
-mój rekord to 5 dni na UA, kiedy kilka razy dziennie pot się lał i wysychał, raz suszona na słońcu bez prania, odpoczywała w nocy susząc się między matą a śpiworem.
Po powrocie i komisyjnym obwąchaniu, dziewczyny zamówiły dla siebie.
Na ostatnim wyjeździe rankiem był szron, w ciągu dnia gorąco- miałem na sobie koszulkę z długim i na nią z krótkim rękawem- zestaw się sprawdza znakomicie!

To ja potwierdzam powyższe. Wziąłem na próbę jedną sztukę. Dwa porządne treningi gdzie koszulkę można było wyżymać. po wyschnięciu zero zapachu. Nawet żonie podsunąłem pod nos i tego samego zdania jest :D Dodam tylko, że wszystkie koszulki sztuczne nie przeszłyby tego testu nawet po 1 treningu.
Zamawiam następne. :Thumbs_Up:

Emek 31.10.2017 12:01

Zostały nam jeszcze 2 sztuki koszulek z długim rękawem w rozmiarze 3XL więc dla dużych chłopców ;). W ofercie wyprzedażowej szip w cenie towaru.

Kaczmar75 31.10.2017 12:41

Zapisany.

Kaczmar75 31.10.2017 13:43

Konrad
W nawiązaniu do rozmowy zrobiłem tak jak mówiłeś.
Pozdrawiam

redrobo 31.10.2017 18:50

Cytat:

Napisał Emek (Post 554887)
Zostały nam jeszcze 2 sztuki koszulek z długim rękawem w rozmiarze 3XL więc dla dużych chłopców ;). W ofercie wyprzedażowej szip w cenie towaru.

Jak wolne, to dla El`a zamawiam.

Korbol 14.12.2017 20:03

To ja trochę podbiję. Pozamawiałem trochę dla rodziny w poprzedniej edycji i już mnie męczą czy będzie następna. Także zapisany.

Emek 14.12.2017 20:24

Przeca mówiłem, że będą ale na wiosnę. Na razie to niemożliwe.

MUTT 14.12.2017 21:06

Czy gacie z długim rękawem też są w przewidziane w czasie zaplanowanym ... ?

Emek 15.12.2017 06:06

Zaplanowane jest to co w linku na pierwszej stronie wątku.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.