Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Polska (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=75)
-   -   Prostownik czyli Podlasie ładuje baterie (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=41176)

mirkoslawski 11.10.2021 21:36

Prostownik czyli Podlasie ładuje baterie
 
10 Załącznik(ów)
Niektórym wystarczy jeden weekend, żeby się zakochać w Podlasiu a dla mnie to coroczny, cykliczny czas pielęgnowania tego "stanu" umysłu, który ładuje mi baterie w duszy i przywołuje wspomnienia...bardzo dobre wspomnienia.
Niestety, w tym roku Nikiforowszczyzna był dla mnie niedostępna ze względu na stan wyjątkowy ale to jest dla mnie "centrum wspomnień" i kwintesencja Podlasia...Wojtas, pamiętasz, jak zgubiliśmy się w PB i trafiliśmy właśnie do tej zapomnianej wioski? ;)

ATomek 11.10.2021 22:06

Fajnie byłoby, gdyby o Twoich cyklicznych wyjazdach poczytać w jednym wątku. Widać wtedy lepiej, jak zauroczenie zmienia się w miłość i jak trwa podsycana kolejnymi.
Emocjonujące są szybkie, krótkie wyjazdy, ale chciałbym też poczytać, jak byś spędził tam tydzień, dwa... czego Ci właśnie życzę.

teddy-boy 11.10.2021 22:10

Daj kiedyś znaki, chętnie bym się podłączył, też kocham się pogubić w tych rejonach.

mirkoslawski 11.10.2021 22:19

Cytat:

Napisał ATomek (Post 751449)
Fajnie byłoby, gdyby o Twoich cyklicznych wyjazdach poczytać w jednym wątku. Widać wtedy lepiej, jak zauroczenie zmienia się w miłość i jak trwa podsycana kolejnymi.
Emocjonujące są szybkie, krótkie wyjazdy, ale chciałbym też poczytać, jak byś spędził tam tydzień, dwa... czego Ci właśnie życzę.

Tak, to jest dobry pomysł. Chyba będę w tym wątku pisał o "moim Podlasiu", dzięki ATomku ;)

Cytat:

Napisał teddy-boy (Post 751451)
Daj kiedyś znaki, chętnie bym się podłączył, też kocham się pogubić w tych rejonach.

Nie ma sprawy :) w tym roku już niestety nie pojadę...ale w przyszłym na 100 %. I to nie raz ;)

sluza 11.10.2021 22:22

Cytat:

Napisał teddy-boy (Post 751451)
Daj kiedyś znaki, chętnie bym się podłączył, też kocham się pogubić w tych rejonach.

Masz okazję. 22-24.10 zapraszamy na WiR podlaski

teddy-boy 11.10.2021 22:39

@mirkoslawski wiosną jadziem

@sluza wiem, wiem, zawsze obserwuję wasze manewry, ale ja ciężarówką jeżdzę :(

sluza 12.10.2021 11:42

Cytat:

Napisał teddy-boy (Post 751456)
@sluza wiem, wiem, zawsze obserwuję wasze manewry, ale ja ciężarówką jeżdzę :(

Dasz radę. Nie lękaj się

browar 12.10.2021 15:11

Ja jak nie pojadę tam raz w miesiącu to się chory robię :)

mirkoslawski 12.10.2021 18:47

Cytat:

Napisał browar (Post 751534)
Ja jak nie pojadę tam raz w miesiącu to się chory robię :)

Zazdroszczę możliwości...:Thumbs_Up:
A mam podobnie z tym "odchorowywaniem"...

wojtekk 15.10.2021 08:38

O kurła, ale pięknie. Sycić się można samymi zdjęciami! Jak mi brakuje tego miejsca o tej porze roku!

Jasne, że pamiętam Nikoforzczyznę :) Jak wjeżdżając z lasów i pól jedzie się lasem i .... miejscowość :) Do zobaczenia "tam" w przyszłym roku. I robimy tradycyjne powitanie :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.