Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   4x4 (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=118)
-   -   Akcesoria (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=12783)

BLOB 16.03.2012 07:30

Akcesoria
 
9 Załącznik(ów)
Po rozmowie z Puszkiem doszliśmy do wniosku aby coś takiego utworzyć.

Co wozimy jakie gagety i po cholere są potrzebne.

Po co kinetyczna lina - aby był szczał :D i wygło ramę jakiegoś patrola.
Zblocze do liny wyciągarki- jak i ja się dowiedziałem to dzięki niemu zwiększamy moc windy i dajemy jej iść na łatwiznę.
Szekle- nu aby było o co zaczepić te kinetyki.
Obciążenie liny wyciągarki, potrzebne aby hak nie zamienił się z naszym mózgiem miejscami w momencie zerwania liny.
Specjalny typ "gumiaka" dlaczego czarne i dlaczego z filcem i dlaczego takiej długości ?? Proste kocham patrzeć jak koledzy wylewają wodę z nich:D
Podnośnik HiLift inaczej farmer- bardzo często nasze pojazdy udaje się zaparkować po dupę w błocie a na pewno zakryje mosty więc mała winda potrzebna tylko jako otwieracz piwa.Instrukcje i zastosowanie podnośnika YouTube.
Zestaw do łatania opon. Przy ostrym upalaniu czego ja nie doświadczyłem ponoć wietrzenie opon z powietrza jest nagminne.
Kompresor do dmuchania balonów na iwentach bankowych.:)
Pas do drzewa pomaga zabezpieczyć człowieka i drzewo przed odarciem ze skóry(zieloni są wszędzie)
Pokrowiec na wyciągarkę- przy stosowaniu ciągłym zadba o twoją linę
Edit na czasie

Soltys 16.03.2012 14:09

Należy uzupełnić powyższą listę w:

Puszkę samostartu - pomaga przy zakładaniu koła



Łopata... chyba nie muszę pisać że jest niezbędna

Piła / siekiera czasami bardzo potrzebna :D

pałeł 01.04.2012 12:27

latarka i cb można wołać pomocy :) i po ciemku coś widać :)

Misza 23.05.2012 20:54

Dobra to tu napisze... Co daje zakładanie wypasionych amortyzatorów? Lepiej wybiera czy tylko są bardziej wytrzymałe? Jakieś takie Ironman`y, Ome?

jorge 24.05.2012 00:05

To co w Afryce. Większy, silniejszy i nastawny ( nade wszystko) zawias. Seria jest komfortowa ale nie tak wytrzymała i nie nadaje sie do liftu.

bliźniak 19.12.2012 16:11

1 Załącznik(ów)
Używał ktoś może takiego podnośnika? Nadmuchiwany spalinami, lekki, zdaj się być bardziej uniwersalny i przede wszystkim lżejszy i mniejszy od HI-Lifta. Oczywiście nie zamiast, bo jako wyciągarka nie posłuży, ale jako dodatkowy gadżet. Wydaje się, że wszędzie można go podłożyć i na wszystko postawić. Tu link do przykładowej aukcji.
Jestem ciekawy opinii, pozdrawiam.

pałeł 19.12.2012 17:16

no ciekawe czy go np tłumik nie przepali

spider2you 19.12.2012 20:31

Gaget z dmuchanym podnośnikiem jest OK, ale.... na piasek najlepiej.
Miałem taki w sklepie i nie mogłem przez 2 lata sprzedać, bo cena ok. 450 zł, a za to 3 hi-lifty będą.
Do SUV-a i dupowoza fajne, ale trzeba mieć standardową końcówkę wydechu, bo wszystkie rajli nie budiet.

BLOB 20.12.2012 08:55

Cytat:

Napisał spider2you (Post 278347)
Gaget z dmuchanym podnośnikiem jest OK, ale.... na piasek najlepiej.
Miałem taki w sklepie i nie mogłem przez 2 lata sprzedać, bo cena ok. 450 zł, a za to 3 hi-lifty będą.
Do SUV-a i dupowoza fajne, ale trzeba mieć standardową końcówkę wydechu, bo wszystkie rajli nie budiet.


No załatwił byś dla kolegów ze zniżką te hi-lifty i trapy z kewlara :D bo to chyba lepsze od poduszki nadymanej.
Nię bądź taki za zestaw damy Ci te 450 :D

Mat 20.12.2012 09:10

Cytat:

Napisał spider2you (Post 278347)
a za to 3 hi-lifty będą.

No właśnie. Kupiłbym hilifta, tylko nie chcę zakładać jakiś wyczesanych zderzaków. Kiedyś widziałem takie pancerne ucha montowane na śruby do standardowych zderzaków (może wzmacnianych?).
Podeślijcie pomysły jak to rozwiązać.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.