Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   GPS (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=111)
-   -   60 csx (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=23578)

NUROFEN 06.04.2015 15:48

60 csx
 
Cześć czy znalazlaby się jakaś dobra dusza ktora lopatologicznie pomoglaby mi ogarnac temat co i z czym ???
Czytam i czytam i zawsze przegrywam :-(

Moze choc kilka krokow zebym "zaskoczyl" .
Prosze o priv
A moze jest ktos komu by sie chcialo taki podrecznik napimasac z linkami ?? Dla potomnych.

Jestem na etapie ump...i basemap /chyba tak sie to mazywa/

WieRcik 06.04.2015 20:23

A garniaka poczytałeś? Tam nawet ja temat ogarnąłem z 62s.

NUROFEN 06.04.2015 20:48

Czytalem...ale wole tamat przerobić w realu a forum dla mnie garniakowe troche oonad moja wiedze poza tym ze wiem do czego navi sluzy. To juz bedzie trzecie podejscie...pierwsze dwa oblalem.
Nie jestem fanatykiem tych rzeczy....potrzebuje podstaw i kilku map. I tak jezdze na papierowe mapy

mishieck 06.04.2015 20:56

Przyjedź na piwo do Opola to ci pokażemy ;)

rambo 07.04.2015 09:50

Cytat:

Napisał Adaśko (Post 426705)
Cześć czy znalazlaby się jakaś dobra dusza ktora lopatologicznie pomoglaby mi ogarnac temat co i z czym ???
Czytam i czytam i zawsze przegrywam :-(

Moze choc kilka krokow zebym "zaskoczyl" .
Prosze o priv
A moze jest ktos komu by sie chcialo taki podrecznik napimasac z linkami ?? Dla potomnych.

Jestem na etapie ump...i basemap /chyba tak sie to mazywa/

zamień 60 na Zumo i po kłopocie :Thumbs_Up:

NUROFEN 07.04.2015 11:05

a jak wrócę ?? ;-)

rambo 07.04.2015 11:28

Do poruszania się motocyklem 95% menu w 60csx jest bezużyteczne
Nie wiem skąd w Polsce moda na używanie ręcznych turystycznych nawigacji na moto

NUROFEN 07.04.2015 11:42

Moda modą....ale urządzenie lezy od dawna i chciałbym to jakoś ogarnąć bez utonięcia w garniaku w milionach linków z czego sporo nie działajet.

Tak właściwie to jakoś ogarniam ump , natomiast pokrycie Rumunii , Wegier itp zerowe /co jest zrozumiałe bo to dot pokrycia Polski /

Gdyby ktoś miał mapę Rumunii ,Wegier , ŚŁowacji zeby wgrac do 60 tki z pomocą Basecamp ....

puszek 07.04.2015 11:50

Pewnie dlatego 60/62 jest popularna bo można spokojnie wgrywać ślady a do 62 mapy rastrowe . Mam fajną navi w aucie 8 cali ale co z tego jak to nie przyjmuje śladów. Musi być druga...turystyczna , do tego...

wolly 07.04.2015 11:52

Cytat:

Napisał rambo (Post 426810)
Do poruszania się motocyklem 95% menu w 60csx jest bezużyteczne
Nie wiem skąd w Polsce moda na używanie ręcznych turystycznych nawigacji na moto

no ale pojechałeś z tym 95 % jedyny minus tego ustrojstwa ze ma to mały ekran a dlaczego ręczniak bo jak wkleją gdzieś to z ręczniakiem lepiej z buta się idzie tzn. dłużej:D sam wiesz że połowa sukcesu to mapa i ogarnięcie sprzęta , sam używam też 276c , gubi zasięg w lesie , nie mogę wgrać nt i do tego ma posrane drogie karty ale ja go lubię bo zawsze działa nawet jak wpadnie do wody i ma duży ekran a że nie mówi w nich Krzysiek i nie można posłuchać muzyki to już inna sprawa


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.