Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Wszystko dla Afryki (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Pomocy potrzebne czesci do RD04!!! (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=3910)

kiciusXRV 05.08.2009 08:42

Pomocy potrzebne czesci do RD04!!!
 
witam panowie sprawa wygląda tak . 1 września wyjeżdżam do franci na afri moja to RD04. powiedzcie co mam w niej sprawdzic itp. aby dojechac hehe a potrzebuje pomocy w tym ze gdzie i jak dokładnie zamówic membranę i, jaki napęd wybac czyli jakiej firmy zębatki i łańcuch i potrzebuje jeszcze całego slimaka Prędkościomieża, lub ten wkład teflonowy,proszę o szybkie odpowiedzi chłopaki bo mało czasu zostało i stelaże pod kufry pozdro

szwedzkikucharz 05.08.2009 08:46

zlituj się......, kup lepiej słownik zamiast tych gratów

Kuba 05.08.2009 09:07

sprawdź styki w pompie :) i olej!

Artuditu 05.08.2009 09:30

Cytat:

Napisał kiciusXRV (Post 69051)
,proszę o szybkie odpowiedzi chłopaki bo mało czasu zostało i stelaże pod kufry pozdro

Kufrów "POZDRO" nie znam ale skoro Ci zostały te stelaże to mogę je odkupić:)
Łańcuch DID/zębatki Sunstar(na oryginał jestem za mało zboczony)

Pawel_z_Jasla 05.08.2009 10:41

Ale o co chodzi:confused:, jaka membrana i do czego, napęd już wiesz czyli DiD lub RK a zebatki JT lub Sunstar choć i PBR pewnie rade dadzą. Linke miałem ale poszła /bez niej objedziesz a jej sprawność nie ma żadnego politycznego znaczenia/. Co zrobić żeby dojechać?? to strasznie ciężko powiedzieć nie widząc sprzęta - jak masz chęć to kontakt na 600 831 641 i możemy nawet dzisiaj spiknąć się w tym całym Krośnie lub Moderówce i po ogledzinach cokolwiek powiedzieć /podstawowe klamoty typu klocki, napęd, filtry i oleje dostaniesz u Bogdana w Gogołowie Małopolskim 503-116-601 czyli cirka 30 km. od twojej chaty ewentualnie u drugiego Bogdana w Gorlicach 691-519-200. W Krośnie nigdy nic nie kupowałem co nie znaczy, że nie znajdziesz czegoś na miejscu/. Jak się do któregokolwiek z Bogusiów dodzwonisz to możesz powołac się na Pawła z Jasła. Zdrowia i przyjemnego latania po Lazurowym Wybrzeżu.

Michasso 05.08.2009 13:58

Bosze, cienrzko cos poradzic..

rambo 05.08.2009 16:16

Ja bym nie karmił trolla :mur:

Dzieju 05.08.2009 22:36

nie noo, Rambo, całe szczęście że to nie tekst:
jakie opony do czrwonego moto pasują......
ale jak tyle znalazł uszkodzeń a pewnie jak by poszperać to jeszcze cos się wynajdzie...
to nie wiem czy powinien gdziekolwiek jechać....

rambo 05.08.2009 23:19

Też bym został w domu. Samoloty tanie :D

kiciusXRV 06.08.2009 11:50

NIo panowie spokojnie ,Afri chodzi jak złoto, zostało do kupienia mi dwie rzeczy mianowicie Membrana do gaznika i Slimak do prędkościomierza albo ten sam wkład teflonowy do niego. problem z tym mam taki ze niewiem gdzie i jak te dwie rzeczy zamowic niemam w poblizu zadnego salonu hondy bo mysle ze by tam zamowił prosze o pomoc w tym


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.